Onkolog, Brno-střed, Brno

• Onkolog, Gynekolog

„Skvely pan doktor, peclivy, vse ukaze a vysvetli na monitoru a i vtipny. Mam v nem duveru a muzu se na nej spolehnout. Doporucuji!!!! Eva Více

Brno, Brno Mapa

• „Pan doktor je nejlepší ze všech!!! Vždy umytý, upravený, nikdy jsem jej neviděla opilého nebo umazaného.

Fakultní nemocnice, Brno - Bohunice

• Onkolog, Chirurg, Dermatolog… , Gynekolog, Oční lékař, Plastický chirurg, Pediatr Více

Kleinův palác, Brno Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• Onkolog, Chirurg, Endokrinol… og, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Zubař Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• „Ten nejlepší lékař i člověk, kterého jsem měla možnost poznat. Díky němu jsem přežila. Všem pacientům bych přála takového lékaře!!!!!! Více

Fakultní nemocnice Brno

• Onkolog, Praktický lékař

„nejlepsi zkusenost v Cesku s praktickym doktorem! je empatycky, zajima se o detaily, peclivy a je videt, ze ma za sebou mnoholetni zkusenost v oboru. zaslouzi si vice nez 5 hvezdicek! Více

Pod zahrádkami 750, Rosice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Onkolog, Alergolog, Anestezi… olog, Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Urolog, Pediatr Více

Masarykův onkologický ústav

• „Pan doktor je nesmírně empatický. Maminka bohužel zemřela, nemoc byla příliš v rozsáhlém stádiu, ale ochota pana doktora byla neuvěřitelná. Moc doporučuji. Více

Masarykův onkologický ústav

• „velmi milý a profesionální pan doktor, již jeho přivítání pacienta vestoje a s mírnou úklonou zahřeje u srdce, jeho vstřícnost , laskavost a profesionalita by měla být vyučována na lékařských fakultách.... Více

Žlutý kopec 7, Brno Mapa

MOÚ Brno

• Onkolog, Chirurg, Internista… , Praktický lékař, Fyzioterapeut Více

Charbulova 86, Brno Mapa

Ambulantní chirurgie s.r.o.

• „K paní doktorce chodíme pravidelně už několik let byla sem tam já jako dítě a teď tam chodí i dcery vždy pomohla a poradila strašně ochotná jako praktik si nemůžu stěžovat. Více

Černopolní 9, Brno Mapa

Klinika dětské onkologie FN Brno

1 názor

„Paní MUdr. Brančíková je skvělá. Po návštěvě u paní doktorky v ordinaci jsem měla moc dobrý pocit i přes to, že mě k ní poslali s ne moc příjemnou diagnózou. Dokáže dodat energii:o) Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

• „Je to člověk na svém místě, jsem jeho pacientkou od roku 1996 a za ty roky vděčím hlavně jemu, nemůžu si na nic ztěžovat. Více

1 názor

„Paní doktorka Krásenská je velmi pečlivá , mán vynikající přístup a je odborník na svém místě. Jsem nesmírně vděčná, že můžu chodit právě k ní. Radka Š. Více

1 názor

„Navštěvuji pana doktora téměř 20 let a nikdy bych už k jinému nešla. I kdyby se přestěhoval na Antarktidu, budu dojíždět. :-) Profesionál, empatický, vždy příjemný - obdivuhodné jednání v onkologické ambulanci! Nikdy jsem nezažila, že by se lékař k pacientovi takto hezky a s úctou choval.... Úžasný člověk!!! Více

Polní 3, Brno Mapa

NEMOCNICE MILOSRDNÝCH BRATŘÍ

1 názor

„Ta nejlepší, nejusměvavější, nejprofesionálnější paní doktorka, která mi velmi pomohla.Děkuji ji za moc a jsem ráda, že jsem na onkologii narazila právě na ni!!!Díky moc paní doktorko Sylva L. Více

Masarykův onkologický ústav

• „Pani doktorka je uzasna. Se vsim poradi,je ochotna, evidentne vyborna ve svem oboru,ma lidsky pristup.

Masarykův onkologický ústav

• „Jsem nesmírně vděčná že mohu k PANU DOKTOROVI chodit. Je to člověk na svém místě. Sympatický, pečlivý, moc hodný a soucitný člověk. Nebýt něj už tu nejsem. Je to můj anděl strážný a zachránce . Takže mohu jen vřele doporučit. ☺ A jemu patří obrovský dík.☺ Více

Masarykův onkologický ústav

• „Empatická, příjemná a velice ochotná paní doktorka. Je to člověk, který naslouchá potřebám pacienta, snaží se pomoct, nevystupuje z pozice lékaře, ale partnera při řešení problému. Více

• Onkolog, Internista

„Paní doktorka je velmi milá, příjemná, vstřícná, komunikativní, svědomitá, ochotně vše vysvětlí. Dokáže pacienta v jeho nemoci vždy povzbudit. Paní doktorka svým pozitivním přístupem vytváří onkologickým pacientům velmi příznivou atmosféru v boji s touto zákeřnou nemocí. Oceňuji také pracovní nasazení, péči a trpělivost sestřiček a to jak na recepci, tak na stacionáři. Z. Kroupová Více

Žlutý kopec 7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav, Stacionář