Praktický zubní lékař
Marešova 8, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Příjemný zubař na úrovni (celá ordinace), navíc se smyslem pro humor ;-)

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Dnes mi tento "Anděl v bílém" trhal osmičku. Hrozně jsem se bála, ale stačilo pár jeho vtipných vět a věděla jsem - jak on říká - že "žádné drama nebude".
Vše proběhlo rychle, absolutně bezbolestně včetně anestetické injekce , za chvíli jsem byla z ordinace venku. Jsem moc ráda, že můžu chodit právě sem.

Na panu doktorovi si cením především jeho lidský přístup. Byla jsem u něj dnes poprvé, zato na velmi nepříjemném zákroku, který se díky němu stal vtipnou historkou s dobrým koncem. S umrtvením na požádání nebyl žádný problém, dokonce je první, kdo řeší i prevenci proti zubním kazům, nejen jejich vrtání, což velmi obdivuji. Jsem spokojená a určitě budu chodit dál.

Profesionální přístup v kombinaci s velmi příjemným a lidským. Na pana doktora pěju chválu, kde se dá. Spousta mých kamarádů a známých k němu přešla na mé doporučení a jsou opravdu spokojení. Rozhodně doporučuju i vám. :)

MDDr. Ondřej Zuch je velmi pečlivý, ohleduplný a schopný lékař. I po estetické stránce vyniká nad ostatními. Líbí se mi, že používá nadstandartní péči a přitom jako jeden z mála neodmítá péči lidem s nižšími příjmy, pokud se jedná o amalgám a pod. Objednací doba je sice dlouhá, ale pro bolestivé případy má vždy prostor. Jsem ráda, že mohu být v jeho péči.
Belinda Dufková