MUDr.

Ondřej Šeda verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Dermatologická ordinace

Vinohradská 12, 120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• L

Pan doktor Šeda mi jako první lékař konečně pomohl vyřešit problém s akné, který mě trápil několik let. Bez zbytečných pokusů - okamžitě stanovil způsob léčby, který zafungoval trvale. Oba se sestrou jsou velice milí a příjemní lidé, o pacienta a léčbu mají opravdu zájem. Velký bonus je i možnost přijít bez objednání a doba strávená v čekárně je krátká. Jsem vděčná a velmi doporučuji!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka. Prostředí kliniky je velmi příjemné.… Více

Iva Špaňárová
    Iva Špaňárová
    Dermatolog
    Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha
    Jednoznačně jedna z mála návštěv lékařského charakteru, které bych si z fleku zopakovala a ještě ráda! Velmi profesionální… Více

Soňa Křemenová

Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• C

Stav dermatologů je kritický, takže člověk musí zkusit potom "vše" čehož nejsem fanouškem, ale vzhledem k tomu, že se mi osypala ruka (a to dost - jsem atopik a alergik odmalička) jsem musela vyhledat v Praze dermatologa ... (bohužel) a plno jich pro mě teda překvapivě odpovědělo, že minimálně místo až za měsíc. Opravdu jsem měsíc předem netušila, že se osypu (tuto logiku jsem asi úplně nepochopila) ... Šla jsem tedy do této ordinace, kde neměli problém mě vzít hned po zavolání (první reakce- byla jsem nadšená). Když jsem došla, pan doktor byl velmi flegmatický a dlouho mou ruku řešil "za stolem" bez nějakého kontaktu ... (jsem zvyklá na profesionální a akční přístup od odborníka z Mostu, takže tohle mi stačilo jako začátek). Nedobrovolně se mi na to nakonec podíval pod lampou se slovy : ,,Hm...nic tam nevidím, to může být cokoliv." AHA? Následně předepsal tři mastičky - (taková tipovačka jak sem pochopila), z toho dvě kortikoidní, po jedné to zhnisalo (u této mastičky se pozastavil i lékarník, že mi jí vůbec někdo předepsal), po druhé zmokvalo a až třetí to umírnila, ale nezabrala. Asi se v Praze rozhodnu žít s ekzémem na vlastní pěst, jak to tak vypadá ...

• Už nemám co upravovat, to, co jsem tu napsal, je pravda. Nádor mé sestry léčil dusíkem, čímž nic neřešil, naopak. Zkusila jiného doktora a ten ji ho rovnou vyřízl a ylo po problému. Pan Šeda ji jen trápil, já mám podobnou zkušenost...proto prosím bych rád poradil i ostatním, ať si usnadní život...Děkuji předem za zveřejnění:
      Nedokáže rozpoznat nezhoubný nádor. Většinu věcí řeší dusíkem/receptem. Neumí se zamyslet nad problémem komplexně (jako většina kožařů nehledá pravou příčinu, jen potlačuje projevy). Jinak je milý.

• L

• K

K panu doktorovi chdím již léta a tak pohodového, nekonfliktního, erudovaného a milého člověka-profesionála opravdu hned tak nevidíte. S diagnózou (a vždy správnou) je díky své vysoké odbornosti hotov hned a často správně určí potíž na první pohled. Žádné dlouhé vybavování a zdržování, naopak, i při plné ordinaci to u něj hezky odsejpá a pacienty odbavuje díky své věcnosti a profesionalitě velmi rychle, aniž by trpěla kvalita péče, nebo mezilidských vztahů. Naopak, v jednání s pacientem, je vždy milý a vstřícny. Vždy se u něj cítím jako vítaný, a vím, že mi bude pomoženo. Nepatronizuje, nepovyšuje se, neudílí moudra stylem, že by z Vás dělal blbce, jako jiní doktoři, apod.
      Sestra je také milá a systém výběru karet pojišťovny od příchozích v čekárně je férový a funguje skvěle. Když příjdete na řadu, už má pan doktor Vaši kartu připravenou před sebou na stole.
      Ordinuje vždy dopoledne do 12:00 bez objednání, a po 12:00 má pacienty na objednávku.

• J

Vynikající jednání. Dobrý postřeh a diagnostika. Univerzální přístrojové vybaveńí. Velmi dobrá a dostupná ordinace v centru Prahy. Příjemný a nekonfliktní přístup, který určitě neodradí zákazníka - pacienta ani jeho doprovod. Hodnotím vysoce.

• D

Velice dobrý diagnostik, sympatické chování jeho i sestry.

• Velmi rychle je schopen diagnostikovat onemocnění a předepsat úspěšnou léčbu.

• Ordinaci rozhodně nedoporučuji: nelze dopředu objednat a to ani s malým dítětem. Objednání na určitý alespoň přibližný čas je už standardní, přístup a vzhled celého "zařízení" mi připadal jako z 80. let minulého století. A sestra v civilu? Alespoň z hygienických důvodů by mohla být v pracovní uniformě. Nechápu, jak mohou procházet hygienické kontroly. Za takovéto ordinace by měl lékař platit pokutu a ne pojišťovny jemu! Otřesné!

• Nedoporučuji - pan doktor mne rozhodně nepřesvědčil: vyšetřoval mne víceméně z dálky, nic mi k mým problémům neřekl, celkově jsem odcházela s pocitem, že otravuji se zbytečnostmi a zároveň s pocitem, že mé problémy nebyly dostatečně posouzeny. Hanka

• Skvělý přístup k lidem. Jsem rád, že jsem takového doktora našel.