Ondřej Kulla, zubař Brno

MDDr. Ondřej Kulla

Zubař

Hybešova 64/31, Brno-střed, Brno
Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• zubní lékař - stomatolog

Doktor Kulla je sice mladý, ale kupodivu velice šikovný zubař (což se o jeho vrstevnících z 99,9% říct nedá, čím dál tím víc zubařů a doktorů ze školy neumí lautr nic). Kontroluje zavčas celý chrup, nad vašimi problémy uvažuje, pokud náhodou nic neobjeví (u mě se to stávalo často - bolest a přitom na rentgenu ani vlastní prohlídce nenašel důvod). Pracuje v rukavicích (ne to není běžná věc). Mám problém s velkým hnisáním po injekcích a s adrenalinem v nich - nebyl problém domluvit se na bezadrenalinové anestezii pro těžký vrtání nebo na žádné, když to šlo vydržet bez ní (ne nedávám si jako někteří apriori injekci před každým pidivrtáním). Hodně se přizpůsobí přání pacienta a jde se s ním velmi dobře domluvit. Je slušný a pečlivý. Když změnil pracoviště z Brna do Prahy, začala jsem tam kvůli němu jezdit. K jinému zubaři už nikdy nechci.

Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o.

Výborný profesionální, citlivý, klidný a lidský přístup. Pan doktor Kulla pracuje kvalitně a precizně, srozumitelně vždy vysvětlí průběh zákroku, aktivně se sám zeptá na bolestivost při ošetření. V ordinaci je vždy příjemná atmosféra, což u mě osobně přispívá k odbourání stresu z výkonu a umožňuje lepší spolupráci. Trpělivý, klidný a precizní lékař.

• zubní lékař - stomatolog