Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Děkuji za super přístup, mastičku na mílii, která po aplikaci opravdu zmizela a za rady, jak se starat o oční okolí.

Н
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Очень некомпетентный врач. Не рекомендую в связи с тем, что ставит вам выгодные для себя диагнозы, чтобы взять больше денег как со страховки, так и с вас. Но вы, как пациент , страдаете, к сожалению больше.
Неприятный контакт. Хуже врачей ещё не видел нигде. Обходите стороной этого эгоистичного человека. Энергетический вампир.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Bohužel nemohu doporučit, léčba je zastaralá, více než nemoc Vás rozhodně vyhodí z rovnováhy přístup paní Radochlebové, již při telefonickém objednání zjistíte, že tudy cesta nevede.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Neprestanu byt nikdy vdecna.Dokonala,empaticka,profesionalni pani doktorka.Vse vysvetli,uklidni,pomuze,vyleci.Je profik!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem se dostala s akutním ekzémem v obličeji více méně náhodou. (Předchozích 6 ordinací které jsem obešla - jen na objednání, nejdříve za měsíc!) Paní doktorka mě ochotně vzala hned 2. den a byla věcná, profesionální, problém okamžitě rozkryla z širšího hlediska - ne jen mastička a prášky - a do 3. dnů je po ekzému. Doktorka Radochlebová je vynikající odborník a empatická žena a mohu ji všem vřele doporučit.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Na paní doktorku jsem čekala 20 minut v čekárně. Poté, co jsem se rozhodla jí zavolat, co se děje a zda někdo v ordinace je mi sdělila, že se jí pokazilo auto, a že bude v ordinaci za minutu. Tak se nestalo, čekala jsem dalších 6 minut než dorazila. Když paní doktorka dorazila, pozvala si mě do ordinace až po dalších 4 minutách.
Při konzultaci byla nepříjemná. Chvíli jsem její náladu chápala a respektovala vzhledem k tomu, co se jí přihodilo s autem. Když ale přišlo na můj dotaz, proč je jedno vyšetření placené, tak mi odsekla, že neví.
Rozhodně NEDOPORUČUJI! Jednání uvedené doktorky je velmi neprofesionální!
Po dostání vyplněného papíru do laboratoře jsem tam ani nedošla. Tuto paní doktorku již nenavštívím.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Paní doktorku jsem měl pozitivní zkušenosti. Je velmi profesionální, a odborníci ve svém oboru. nejlepší doktorka jako jsem si mohl přát.Dostala mě z mého problému který mi delší dobu trápil. Přístup profesionální, vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Přišla jsem s problémem spojený s pletí, paní doktorka se na mě pomalu ani nepodívala. Zeptala se jen na pár otázek a předepsala krém. Po celou dobu konzultace jsem seděla na židli u počítače, ani mě neposadila na křeslo aby se podívala co vůbec s mojí pletí je. Vypadala otráveně a pár krát byla dokonce až drzá.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Objednal jsem se a dorazil dle domluvy. Celých 70 min v čekárně se nic nedělo. Zkoušel jsem klepat na dveře, volat na oba uvedené telefony, psát SMS zda mám čekat. Žádná odpověď a reakce.

Po dalších 15 minutách jsem obdržel zprávu, že byla u doktora a že už můžu dorazit. Následovalo velice nepříjemné jednání, za vyšetření bylo nutné platit a po ukončení léčby nechtěla provést kontrolní vyšetření, aby bylo jisté, že je vše v pořádku.

Nebylo mi doporučeno provést kontrolní vyšetření po ukončení léčby i přesto že jsem před zahájením lecby neměl žádné příznaky.

Značně nedoporučuji. Vypadalo to, že jí práce nebaví. Sama od sebe nebyla odchotná cokoliv vysvětlit.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Toto byl jeden z nejhorších zážitků z návštěvy lékaře, co jsem kdy prožila. Opravdu nedoporučiji. Již z telefonického hovoru bylo jasné, že paní doktorka nebude "sympaťákem roku". Začalo to již dlouhým čekáním v čekárně, kdy si paní doktorka odešla na půl hodiny pryč, aniž by cokoli řekla. Při prohlídce byla nepříjemná a arogantní, neprovedla žádné vyšetření, jen od boku předepsala několik mastí. Už v tu chvíli mi bylo jasné, že tady jsem naposledy a že ani její předepsanou léčbu nedodržím, protože paní lékařka zněla naprosto zmateně a nedůvěryhodně. Naprosto ztracený čas, jsem znechucená, kdo všechno může u nás vykonávat lékařskou praxi.