Adresa

Čimická 37/446, Praha
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
18 názorů

Ověřeny pacient

Špatné diagnózy, chyby v dokumentaci, předpotopní způsoby léčby, horšího doktora jsem neměl. Rozhodně nedoporučuju nikomu. Připadal jse si jako v předrevoluční ordinaci. Nevím co mám ještě víc napsat. Když jsem svojí ortopedičce předal jeho doporučení na mojí léčbu, řekla mi že se asi zbláznil že takhle se to už třicet let neléčí a ať od něho raději odejdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pečlivý, nic nenechá náhodě, ale ani zbytečně nelpaší při každém nepatrném náznaku čehokoli. Tátovi odhalil problémy se žlučníkem hned ve dveřích, následně i problémy se srdcem na základě hypertenze. Působí uzavřeně a příliš se nevykecává, ale co řekne, má hlavu a patu a je to člověk na správném místě.


M
Ověřeny pacient

kdykoliv cokoliv potřebuji tak to bez problémů získám a to čekání si myslím že svědčí o kvalitách pana doktora i sestřičky


K
Ověřeny pacient

je super, jeho sestra je nadčlověk, co zvládá vnímat 5 důchodců rvoucích se dovnitř, zná všechny pacienty, jsou skvěle sehraní, pan doktor nic nepodcení, dá se s ním probrat všechno, není to jen vyplnovac receptů. a i v noci prijel, aby vysetril mou matku při akutní pankreatitidě a to za 5 minut dvanáct. Sám od sebe nevnucuje moudra pacientům a mohlo by se zdát, že je nesdílný, ale na jakykoliv dotaz odpoví a rozhodně je velmi dobrý lékař.


S
Ověřeny pacient

Velmi dobrý diagnostik, již léta k němu docházíme celá rodina, nyní nám pomohl umístit naši těžce nemocnou maminku do zařízení následné péče, kde nás odmítali. Je lidký má pochopení, rozumí a je to tip rodinného lékaře. Marta Š.


K
Ověřeny pacient

velmi špatný diagnostik,osobně ho znám jen z doporučení ,která pan doktor psal pacientům, které posílal do nemocnice, kde jsem pracovala a téměř vždy se jeho nálezy rozcházely se skutečně zjištěným nálezem. O tom
ale nechci psát. Moje sousedka onkologicky onemocněla a když se její stav zhoršil a potřebovala péči v hospicu,soused šel k panu doktorovi pro razítko a podpis žádosti o umístění do toho zařízení . Dvakrát se pokusil získat žádáné, ale neměli čas ! Skutečně ,, lidský přístup,, !
3.6.2013 Dana .K

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobrý diagnostik.Proto má vždy plnou čekárnu,musí se to vydržet.Znám ho již přes 30let.


výborný diagnostik


Ověřeny pacient

Nikdy jsem neměl problém s panem doktorm a i s jeho léčbou a to že u něj v čekárně je mnoho pacientů a bohužel se musí někdy i pár hodin čekat asi svědčí o jeho kvalitách.Chápu že babičky v důchodu to může rozčílit,že místo krmení holoubků musejí čekat,ale možná to chce navštívit kostel se spovědnicí a pár lidí v čekárně ubude :-)


K
Ověřeny pacient

Jsem spokojená, K panu doktorovi chodím od devatenacti let anemohu si stezovat. Ma lidsky pristup a zatim mi vzdy pomohl. Jen tedy ta plna cekarna a trihodinove cekani je na zblazneni!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti