Pečlivý, nic nenechá náhodě, ale ani zbytečně nelpaší při každém nepatrném náznaku čehokoli. Tátovi odhalil problémy se žlučníkem hned ve dveřích, následně i problémy se srdcem na základě hypertenze. Působí uzavřeně a příliš se nevykecává, ale co řekne, má hlavu a patu a je to člověk na správném místě.

Čimická 37/446, Praha
Praktický lékař (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Špatné diagnózy, chyby v dokumentaci, předpotopní způsoby léčby, horšího doktora jsem neměl. Rozhodně nedoporučuju nikomu. Připadal jse si jako v předrevoluční ordinaci. Nevím co mám ještě víc napsat. Když jsem svojí ortopedičce předal jeho doporučení na mojí léčbu, řekla mi že se asi zbláznil že takhle se to už třicet let neléčí a ať od něho raději odejdu.

kdykoliv cokoliv potřebuji tak to bez problémů získám a to čekání si myslím že svědčí o kvalitách pana doktora i sestřičky

je super, jeho sestra je nadčlověk, co zvládá vnímat 5 důchodců rvoucích se dovnitř, zná všechny pacienty, jsou skvěle sehraní, pan doktor nic nepodcení, dá se s ním probrat všechno, není to jen vyplnovac receptů. a i v noci prijel, aby vysetril mou matku při akutní pankreatitidě a to za 5 minut dvanáct. Sám od sebe nevnucuje moudra pacientům a mohlo by se zdát, že je nesdílný, ale na jakykoliv dotaz odpoví a rozhodně je velmi dobrý lékař.

Velmi dobrý diagnostik, již léta k němu docházíme celá rodina, nyní nám pomohl umístit naši těžce nemocnou maminku do zařízení následné péče, kde nás odmítali. Je lidký má pochopení, rozumí a je to tip rodinného lékaře. Marta Š.

velmi špatný diagnostik,osobně ho znám jen z doporučení ,která pan doktor psal pacientům, které posílal do nemocnice, kde jsem pracovala a téměř vždy se jeho nálezy rozcházely se skutečně zjištěným nálezem. O tom
ale nechci psát. Moje sousedka onkologicky onemocněla a když se její stav zhoršil a potřebovala péči v hospicu,soused šel k panu doktorovi pro razítko a podpis žádosti o umístění do toho zařízení . Dvakrát se pokusil získat žádáné, ale neměli čas ! Skutečně ,, lidský přístup,, !
3.6.2013 Dana .K

Dobrý diagnostik.Proto má vždy plnou čekárnu,musí se to vydržet.Znám ho již přes 30let.

výborný diagnostik

Nikdy jsem neměl problém s panem doktorm a i s jeho léčbou a to že u něj v čekárně je mnoho pacientů a bohužel se musí někdy i pár hodin čekat asi svědčí o jeho kvalitách.Chápu že babičky v důchodu to může rozčílit,že místo krmení holoubků musejí čekat,ale možná to chce navštívit kostel se spovědnicí a pár lidí v čekárně ubude :-)

Jsem spokojená, K panu doktorovi chodím od devatenacti let anemohu si stezovat. Ma lidsky pristup a zatim mi vzdy pomohl. Jen tedy ta plna cekarna a trihodinove cekani je na zblazneni!!!!

3.6.2013 Dana .K

výborný diagnostik