Praktický lékař
Čimická 37/446, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pana doktora a celou ordinaci s pí. sestřičkou nedoporučuji. Od úterý jsem se snažila dovolat do ordinace o neschopenku a žádost na test, neúspěšně. Naštěstí přes hygienu jsem ve středu na testech byla - negativní.Dnes v pátek ( čtvrtek byl st.svátek) jsem se vydala k doktorovi. Čekala jsem půl hodiny venku, jelikož čekárna měla zavřeno min. od 12:15, i když posledního pacienta mají brát v 12:30. Přes drzost sestřičky, která s vámi jedná hůře než s malým dítětem mě pan doktor poslechl a nic mi prý není. Když jsem se dožadovala neschopenky od pondělí, s tím že jsem ukazovala hovory že jsem se snažila dovolat od úterý, mi bylo sděleno, že ve středu měli dovolenou a v úterý jsem měla volat více nebo se zastavit. Nevím jestli 5 telefonátů, když je člověku špatně a spí tak je málo…. Nebo pokud má podezření na Covid má přijít osobně… takže neschopenku mám až od středy… nedovedu si představit člověka pro kterého je každá koruna v dnešní době dobrá, který přijde diky lenosti doktora o 2 dny neschopenky… způsoby v této ordinaci jsou hodny metodám za krále Klacka. Sestřička vam říká co máte delat v práci jako si vzít dovolenou či že jste zralá na prášky. Celou dobu co jsem čekala, se setricka vyknafávala ve vedlejší ordinaci takže se opravdu nedivím, ze ten telefon vzít nemohla. Fakt nehoráznost.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor mi zachranil zivot po zpackane operaci na urologii v Motole. Uz je to 20 let. Chodim k nemu cca 45 let. Zatim zadny problem. Preji mu jeste mnoho spokojenych pacientu a mnoho zdravi a dekuji za prikladnou peci.

Špatné diagnózy, chyby v dokumentaci, předpotopní způsoby léčby, horšího doktora jsem neměl. Rozhodně nedoporučuju nikomu. Připadal jse si jako v předrevoluční ordinaci. Nevím co mám ještě víc napsat. Když jsem svojí ortopedičce předal jeho doporučení na mojí léčbu, řekla mi že se asi zbláznil že takhle se to už třicet let neléčí a ať od něho raději odejdu.

Pečlivý, nic nenechá náhodě, ale ani zbytečně nelpaší při každém nepatrném náznaku čehokoli. Tátovi odhalil problémy se žlučníkem hned ve dveřích, následně i problémy se srdcem na základě hypertenze. Působí uzavřeně a příliš se nevykecává, ale co řekne, má hlavu a patu a je to člověk na správném místě.

kdykoliv cokoliv potřebuji tak to bez problémů získám a to čekání si myslím že svědčí o kvalitách pana doktora i sestřičky

je super, jeho sestra je nadčlověk, co zvládá vnímat 5 důchodců rvoucích se dovnitř, zná všechny pacienty, jsou skvěle sehraní, pan doktor nic nepodcení, dá se s ním probrat všechno, není to jen vyplnovac receptů. a i v noci prijel, aby vysetril mou matku při akutní pankreatitidě a to za 5 minut dvanáct. Sám od sebe nevnucuje moudra pacientům a mohlo by se zdát, že je nesdílný, ale na jakykoliv dotaz odpoví a rozhodně je velmi dobrý lékař.

Velmi dobrý diagnostik, již léta k němu docházíme celá rodina, nyní nám pomohl umístit naši těžce nemocnou maminku do zařízení následné péče, kde nás odmítali. Je lidký má pochopení, rozumí a je to tip rodinného lékaře. Marta Š.

velmi špatný diagnostik,osobně ho znám jen z doporučení ,která pan doktor psal pacientům, které posílal do nemocnice, kde jsem pracovala a téměř vždy se jeho nálezy rozcházely se skutečně zjištěným nálezem. O tom
ale nechci psát. Moje sousedka onkologicky onemocněla a když se její stav zhoršil a potřebovala péči v hospicu,soused šel k panu doktorovi pro razítko a podpis žádosti o umístění do toho zařízení . Dvakrát se pokusil získat žádáné, ale neměli čas ! Skutečně ,, lidský přístup,, !
3.6.2013 Dana .K

Dobrý diagnostik.Proto má vždy plnou čekárnu,musí se to vydržet.Znám ho již přes 30let.

výborný diagnostik