Adresa

Dermato-alergologická ordinace Immunoflow
Rychnovská 651, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Věnuji se dermatologii přes 25 let, mám nejvyšší dosažené vzdělání v oboru. Pracuji především jako ambulantní dermatolog, jednak dermatologii vyučuji ...

Více

Léčené nemoci

  • Atopický ekzém a další ekzémy
  • Psoriáza
  • Mateřská znaménka a kožní nádory
Zobrazit všechny léčené nemoci

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

S paní doktorkou sem byla velmi spokojená.
Na můj vkus strašně rychle mluví:))) ale poradila a to sem přesně potřebovala.

M
Ověřený profil

Nějakou dobu jsem hledala kvalifikovaného dermatologa s dobrými referencemi a byla jsem ráda, že jsem našla paní doktorku Benákovou. Ale při objednávání jsem byla dost zklamaná. Paní doktorka si účtuje 200Kč za každé vyšetření v cizím jazyce. Rozumím tomu, když si připlácím u lékaře za nadstandard, ale využívání cizího jazyka, kterým paní doktorka mluví, pro mne není nadstandardem – je to diskriminace. Něco podobného, jsem zažila v Africe, ale že to zažiju i ve střední Evropě, to je pro mne šokující zjištění (tolik lidí bojovalo za rovnost). Já pracuju jako učitelka v německé školce a mým rodným jazykem je němčina, ale máme ve školce rodiče, kteří mluví jen anglicky – tedy měla bych je taky požádat o další poplatek za používání jiného jazyka? Podivuji se, jestli se lékaři stávají lékaři, aby pomáhali lidem, nebo aby s nich vytlačili každou korunu. Rozhodla jsem se najít jiného doktora, protože nechci podporovat tenhle postoj.

M
Ověřený profil

Paní doktorka je nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkal. Vždy s dobrou náladou, vše vysvětlí, poradí, léčbu provádí důsledně do posledního detailu. Prostě odborník na správném místě.


P
Ověřený profil

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. K pacientům přistupuje velmi individuálně a profesionálně. Vyšetření velmi pečlivé a ptá se na veškeré detaily vašeho zdravotního stavu s přesahem mimo oblast kožních nemocí. Nikdy vám nezapomene podat ruku na pozdrav.


J
Ověřený profil

Určitě vřele všem doporučuji, paní doktorka je profík na svém místě.


Paní doktorka je velmi humánní, mluví sice velmi rychle zato účelně a profesionálně. Objednací lhůty krátké. Péče efektivní, doporučuji.


Paní doktorku si velice chválím pomohla mi s bojem proti neprijemnému atopickému ekzému a pomáha dodnes, její přístup k pacientovi je osobitý, je moc milá a příjemná a je opravdu videt ze ji pacient zajima a ze chce pomoct a ze ji jeji obor velice baví. Jsem s ni převelice spokojená je to moc dobrá doktorka.


Můj nejlepší spolubojovník v mém boji s lupénkou. A že jsem jich za 30 let pár potkal.


Výborná lékařka, jediná, která byla schopna po více než dvou letech zkoušení jiných dermatologů mi vyléčit obtěžující ekzém za uchem.Přehlásila jsem k ní také obě dcery, protože je také velmi ochotná a do ordinace se dostanete na čas, který jste si objednali.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá a odbornice,dobrý přístup,mohu jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu