MDDr. Nela Klemšinská (Polášková)

Zubař Více

Brno 1 adresa

STEROMED, s.r.o.
Horníkova 34, Brno

Umístění: STEROMED, s.r.o. Jiný

Nejlepší paní zubařka z těch, u kterých jsem doposud byla. Má profesionální a příjemné vystupování vůči pacientům. Korunka, kterou mi dělala, je perfektní, a vydržela déle než moje první korunka od jiné paní zubařky. Když srovnám celý proces, byl méně bolestivý. Paní zubařku Klemšinskou proto mohu doporučit všema deseti (či dvaatřiceti).

Umístění: STEROMED, s.r.o. Jiný

Mila, ochofna, velmi setrna a vstřícná pani doktorka, taktéž i sestřička. Dekuju obema a mohu jen doporucit.

Nejlepší a nejmilejší zubařka. Velmi citlivě mě vždy ošetřila a trhala osmičky tak, že mě to ani nebolelo, velmi profesionální a hodná! Doporučuji!

Sympatická, milá paní doktorka. Vždy se zeptá, zda chci "opíchnout" a počká, až nic nebudu cítit. Ošetření je bezbolestné. Odbornost posoudit nedokážu, odborník nejsem. Patří rozhodně mezi lepší zubaře, se kterými jsem se doposud setkala.

Paní doktorka používá postupy, které nemají s moderní stomatologií nic společného, nechce používat anestezii, takže ošetření od ní bolí a je velmi nepříjemné, a ani po upozornění na bolest nepřestane vrtat. Plomby jsou nekvalitní, zubní náhrady taktéž. Někomu možná vyhovuje, že u ní platí málo, ale i to málo je za nic, naprosto otřesné, po dvou návštěvách jsem přešla jinam, ona zuby vůbec trvale neléčí, to co provádí není ani vzdáleně záchovná stomatologie.

C

Nemám slov, paní doktorka odvádí skvělou práci ve svém oboru, nikdy jsem neměl sebemenší problém a jakékoli bolesti a útrapy se zubama se mi pokusila vyřešit co nejlepší možnou volbou. I když se přestěhovala na druhou stranu Brna, s radostí a úsměvem za ní budu dále jezdit, neboť lepší péči pro své zuby už neseženu. :)

Vážená paní doktorko Polášková,
dovolte, abych vyjádřila poděkování za příkladnou péči, kterou mi věnujete.
Ještě jednou děkuji a věřte mi, že za svůj život jsem poznala mnoho lékařů - zubařů, ale s takovou ochotou, zájmem a pečlivostí jsem se ještě nesetkala.
Z celého srdce děkuji.
S pozdravem a přáním krásného dne Marie Gregorová

S MDDr. Poláškovou mám letité zkušenosti, stará se mi o moje problémové zuby už přes dva roky a za celou tu dobu se nestalo, žebych něco cítil nebo žebych si mohl na něco stěžovat. Zvládá bravurně jak obyčejné věci (jako trhání zubů) až po ty složitější a je opravdový mistr ve sém oboru.