Soukromá zubní praxe
Křenová 65c, Brno

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Na první dojem vypadá že je specialista, ovšem do té doby dokud Vám nedělá zubní náhradu...zuby špatně sedí, vypadají hrozně a paní doktorka Vám řekne jak ve vietnamské (tímto nechci urazit vietnamce) tržnici "sluší"...veliký problém zuby předělat...přítel dokonce po této zkušenosti několik let nechodil k zubaři, teď je to tak 6let co má zubní náhradu (mezitím už jednou spravovanou) a celé se mu to začlo odlepovat a rozpadat, takže náhrada co byla na 20let vydržela čtvrtinu času-prostě vyhozené peníze...a nejhorší je to co si kvůli tomu vytrpěl...navíc paní doktorka ho vůbec neinformovala o dražší a kvalitnější náhradě (no teď si ríkáme že je možná dobře) a co je dost zvláštní tak když prvně chtěl jen implantáty tak ho od toho odradila a místo toho mu zbrousila zdravé zuby (z nichž se mu půlka zkazila pod tou špatně provedenou náhradou) prostě NIKDY VÍCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsem nový pacient a udělala pro mne první a poslední.Moc hezký lidský přístup.

nejlepsi

K pacientům velmi šetrná a ohleduplná, precizní, pečlivá, rychlá.

Chodím k ní pravidelně, čekací doby jsou velmi malé. Vždy udělá co má. Takhle nějak si to představuju.