Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Provozuji kožní a estetickou dermatologii. Mojí náplní práce je výplň vrásek kyselinou hyaluronovou, aplikace botuloxinu a mezoterapie. Dále odstraňov...

Setkala jsem se s nerozeznamim rude jizvy od kozniho vyronu na kontrole po zakroku, k znecitliveni bohuzel nepouziva moderni injekce nebo kremy, ale chladici sprej, po kterem dochazi k poopaleni kuze s trvalymi nasledky-zakrok zde jsem samozrejme podstoupila jedinkrat a dodnes toho lituji

Neprofesionalni pristup..Odesla jsem s jizvami, ktere se nehoji bez kompenzace,zakroky zde jsou vylozene nebezpecne, neodhadne, co je treba a co muze poskodit, nezajima ji poskozeny pacient

Nikde vice, zjizvila mi nohy chladicim sprejem.naprosto neprofesionalni, male dite by to neudelalo. naprava me stoji tisice v laserovych centrech, nezlepsuje se to a nemuzu ani do plavek. nenavidim ji

Nikdy vice. Spatna diagnóza naprosto bezne kozni vyrazky, spatne nasazena lecba. Po par dnech mi zacala vyrazka mokvat a hnisat a doslo mi, ze to nebude jen tak. Zasla jsem k osvedcene lekarce a do par momentu bylo jasne, oč se jedna a dostala jsem odpovidajici lecbu. Nicmene hojit se to bude o to dele, o co se mi to stihlo uplne zanítit.

Dobrý den.Byl jsem u paní doktorky zatím 2x a vše se zdá být v pořádku.Dělala mi docela náročné zákroky.Zatím spokojenost.
Tibor

Ochotná doktorka, vše v pořádku.

Odborně zcela fundovaná, zkušená, ohleduplná, rychle jednající.