Washingtonova 17, Praha
Klinika Laser Esthetic (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Konzultace v oboru plastické chirurgie • od 550 kč +14 Více

Liposukce • od 15 000 kč

Modelace povislých prsů • od 45 050 kč

Modelace prsů s vložením impantátů Polytech, SRN • od 78 550 kč

Vystudoval Fakultu všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Po studiu nejprve pracoval v České republice na klinických pracovištích speci...

• jizvy
  • Chirurgie ruky
  • plastická operace obličeje a krku

Znalost jazyků

Angličtina

Běžný termín

Cena není uvedená

Klinika Laser Esthetic

Facelifting různé modifikace a rozsahy

od 47 050 kč

Klinika Laser Esthetic

Konzultace v oboru plastické chirurgie

od 550 kč

od 13 000 kč

Plastika horních očních víček

od 11 000 kč

Klinika Laser Esthetic

Plastika horních i dolních očních víček v jedné době

od 22 500 kč

Zmenšení prsů-redukce gigantomastie

od 53 450 kč

Zvětšení prsů implantáty, cena s implantáty Polytech SRN

od 66 750 kč

Klinika Laser Esthetic

Zvětšení prsů vlastím tukem a liposukce (dva zákroky v jednom)

od 95 000 kč

Zvětšení rtů

od 7 500 kč

Umístění: Klinika Laser Esthetic zvětšení prsou

Když jsem se rozhodla zvětšit prsa, jasná volba byl pan doktor Krejča. Už moje maminka si ho velice chválila za jeho přístup a pěči. Prsa mi díky cvičení skoro zmizela a já chtěla mít plný dekolt pro svůj pocit ženskosti a ten teď právě mám. Nečekala jsem, jak štastná díky této operaci budu! Shodli jsme se s panem dokotorem na velikosti, která sedí k mé postavě. Právě konzultace s panem doktorem jsou velice příjemné, je velmi lidský a milý. Vše Vám vysvětlí, ukáže a vy se tím pádem ještě více tešíte na zákrok. V klinice o mě bylo skvěle postaráno. Operace proběhla bez potíží, tak jak měla. Ani bolest po operaci nebyla hrozná, byla jsem připravená na větší. Den po operaci jsem se vrátila zpět domů. Všechy pokyny od pana doktora a sestřiček jsem dodržovala pečlivě, byla v klidu a každou kontrolu u pana doktora jsem byla víc a víc spokojenější. Po dobu dvou měsíců jsem byla opatrná, protože jsem si nedovolila pokazit, tak dokonale provedené dílo a doporučuji to všem ženám, aby nepodceňovaly rekonvalescenci!!Nosila jsem speciální podprsenku nakonec tři měsíce, protože jsem v ní byla jistější a i teď si jí na spání ráda vemu. S cvičením jsem začla po 5 týdnech, jen chůzi na pásu. Postupně jsem přidávala silové treninky. Prsa mají krásný a přirozený tvar, i když mám kulaté implantáty. Lidé, kteří nevědí, že jsem operaci podsoutila ani kolikrát nepoznají, že mám prsa umělá. Dovolím si říct, že mám dokonalý dekolt a že jsem tak krásně, čistě udělaný zákrok ještě neviděla! Recenzi píši až po 9 měsících po zákroku a jsem více než spokojená..Jizvičky jsou maličké. Nemůžu víc než doporučovat a chválit pana doktora Krejču za jeho přístup a jak už jsem zmiňovala dokonale odvedenou práci!

Znám se dr.Krejčou od roku 2003, přes mého partnera, který mne k němu dovedl přes reference. A protože jsem od mládí po těžkém úraze kyčle, nějaká práce se na mně našla a s tím bylo spojené i estetické vylepšení, abych se cítila lepší i na pohled..
Jednou větou rozvitou:"Volba nemohla být lepší, lidský přístup v tomto oboru a hlavně výsledek práce, to je to nejcenější, co si může nejen pacient přát."

Podstoupila jsem augmentaci prsou na klinice Laser esthetic kde pan doktor Krejča operuje a jsem moc ráda že jsem šla zrovna tam. Lepší péči jsem si už přát nemohla a se samotným zákrokem jsem velmi spokojená. Pan doktor je opravdový specialista. Určitě bych šla zase tam kdybych něco potřebovala.

Byla jsem u pana doktora Krejči na klinice Laser esthetic a musím říct (bez nadsázky), že mi změnil život, léta jsem se trápila kvůli mému nosu a jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho, nos je přesně podle mých představ, žádné komplikace, pooperační péče na klinice byla také nadstandartní, jsem nadšená a vřele doporučuji každému.

Ráda bych vložila velice pozitivní hodnocení panu MUDr. Krejčovi. Podstoupila jsem u pana doktora augmentaci. Jsem velice spokojená s odvedenou prací, prsa jsou přesně taková na kterých jsme se na předchozích konzultacích domluvili. Bolest po výkonu byla normálně snesitelná. A také velice oceňuji kontroly po zákroku, kdy mi pan doktor opět vše vysvětloval a bylo vidět, že ho výsledek opravdu zajímá.

Protože jsem trochu pověrčivá, tak jsem chvíli s pochvalou čekala, ale dneska je to osm měsíců po zákroku u pana MUDr. Krejči a prsa vypadají fantasticky, krásně se zahojily a já jsem strašně spokojená. Velice děkuji za splnění mého přání.

nejenom jsem se krásně vyspala na operaci víček ,ale mám oči mandlové a panu primáři .. i přes mé delší hojení - velice děkuji , za profesionalitu, ochotu ,za pohodu i za komunikaci přes sms :-)při řešení pooperačních otoků.
super , příště znovu
viorica

Velmi příjemný a velmi dobrý plastický chirurg ve svém oboru. Vždy vše perfektně vysvětlí a odborně provede.
Stanislav Bernhardt

Nejlepsi volba!!! Po shozeni 50kg mi zustala na tele povadla kuze. U pana primare Krejci jsem podstoupila laserovou liposukci zad a bricha (aby se kuze zpet pricucla na misto) a modelaci poprsi, ktere bylo hodne dole. Nikdy bych se nesverila do rukou nikomu jinemu. Pan Krejca je odbornik s nohama na zemi, neslibuje nerealne vysledky a doporuci nejlepsi variantu. Spolu se svoji manzelkou Veronikou jsou na sale sehrany tym a vam ani neprijde, ze jdete prave na operaci. Lidskost, usmevy a radost z toho co oba delaji... tyto operace mi zmenily zivot a pokud se v budoucnu rozhodnu jeste k nejakemu zakroku, nebudu vahat ani vterinu a opet zvolim pana doktora Krejcu. Jsem vdecny a velice spokojeny pacient :-)
Novotna

Pan doktor je neuvěřitelný profesionál s tak lidským a přátelským přístupem, který jsem nikde nezažila a to mám zkušenosti i od jiných lékařů a soukromých klinik. Na Klinice Laser Esthetic mne operoval má "povislá" prsa s výborným výsledkem. Žádné velké jizvy, ale pouze jedna svislá jizvička, prý nějaká nová metoda. Na této klinice velmi příjemné a krásné prostředí s personálem na stejné úrovni, evidentně si pan doktor umí vybrat pracoviště na úrovni!!!
Děkuji touto cestou za vše !!!! Budu vřele doporučovat!!!! Petra P.

• jizvy
  • Chirurgie ruky
  • plastická operace obličeje a krku

• plastická chirurgie

Stáže

• 1987 - atestace z všeobecné chirurgie
  • 1992 - atestace z plastické chirurgie
  • 1993 - řádná registrace pro obor plastická chirurgie u Medical Board of South Australia
Zobrazit více

Certifikáty