Štěpánská 4/534, Praha
JOGYN s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka je dlouhá léta mojí gynekoložkou, je vynikající odbornicí a vždy se pacientkám věnuje opravdu precizně, hlídá prevenci, vše srozumitelně vysvětlí. Absolvovala jsem u ní 3 těhotenství a péče byla vždy perfektní. Přičtu-li k dobru příjemné prostředí a milé sestřičky, nelze víc, než vřele doporučit..

Paní doktorka je mojí gynekoložkou od 16 let, přes problémy s otěhotněním mne úspěšně dovedla ke dvěma porodům. Nejlepší lékařka jakou si umím představit.

Nejlepší lékařka. Moc mi pomohla.

Je opravdu nejlepší, mluví srozumitelně a řekně všechny možné pro a proti a nemáte pocit, že na vás mluví jak prodejce u metra a snaží se vám vnutit jeho produkt. Je to supr ženská a lidským přístupem! Ještě takového zubaře, praktického a další a bude na světě fajn!

Nejlepší gynekoložka jakou jsem kdy měla. Laskavý a milý přístup, otevřená, vše vysvětlující, milá. Žádné čekání, vše přesně objednaných termínů. Paní doktorka je skvělý odborník. Jsem u ní v péči již několik let, během obou těhotenství vše naprosto skvělé, nedá se srovnat s šílenou ambulancí v nemocnici. Naprosto doporučuji.

NEJLEPŠÍ!

Už je to tady hodně popsáno,takže se nechci opakovat,ale profesionalita paní doktorky a personálu je 100%.Díky ní mám dnes už 14letého syna a na to se nezapomíná.Děkuji...

Výborná lékařka, sleduje novinky, příjemné vystupování, skvělá organizace ordinace bez čekání.

Pí doktorka Jonášová patří svým milým, lidským přístupem k nejlepším lékařům, se kterými jsem měla možnost přijít do styku. Ochotně vysvětlí jakýkoliv dotaz, samozřejmá je telefonická informace o výsledcích vyšetření. Sestřička ochotně vychází vstříc požadavkům na objednání, termíny objednání jsou dodržovány. Díky jak paní doktorce, tak i sestřičce nejen za to, že výborně dělají svou práci, ale i za toleranci, nadhled a báječný smysl pro humor. V tomto případě je příplatek za nadstandard skutečně na místě....

K paní doktorce jsem se přihlásila na běžnou kontrolu, protože moje bývala paní doktorka ukončila smlouvu s mojí pojišťovnou. Než jsem však na první kontrolu dorazila, zjistila jsem, že jsem těhotná :-) . Paní doktorka mě provedla celým těhotenstvím a dovedla až k porodu. Vždy mi vše vysvětlila, poradila a dokonce i mimo ordinační hodiny pomohla po telefonu, když bylo třeba! Nakonec se mi narodil krásný syn, kterého jsme díky ultrazvuku pozorovali spolu už v bříšku a vždy i s přátelským a vtipným komentářem :-) . Nemohu jinak, než doporučit, je to milý, přátelský člověk a co se gynekologické praxe týče, na svém místě!