Velkopavlovická 25, Brno
Praktický zubní lékař (mapa)

Paní strašně ráda čistí kanálky..i když není potřeba :-\ hlavně že platíme.Taky jsem změnila :-)

G

S paní doktorkou jsem byla vždy naprosto spokojená, také se mi líbí, že v ordinaci dodržují objednací čas

Souhlasím s názorem, že je to trochu hrr.... doktorka, ale tato paní dokázala to, co nikdo před ní nedokázal. Dokázala mě zbavit pocitu strachu ze zubaře a ze zubní prohlídky. Moc ji za to děkuji.

netroufnu si říct nejhorší,chodila jsem k ní roky,neměla jsem na výběr.Jako člověk velmi příjemná,jako zubař dle mého názoru špatná,Dlouhé termíny,sestra na bolavý zub reagovala otráveně.Umrtvení nikdy,trhání nervu půl hodiny v šílených bolestech,opakovaně,plomby nedržela žádná.Do půl roku vypadené,znovu vyvrtat,čím dál hlouběj až jsem přišla skoro o všechny zuby.Na doporučení známé jsem přešla jinam,pan doktor zachraňoval co se dalo,něco se už bohužel nedalo.Jsem přesvědčena,že jsem ve svém věku pod jinou péčí mohla mít daleko déle svoje zuby a zubař pro mě nemusel být noční můrou.

Tragédie. Musela jsem ji změnit. Preventivní prohlídka téměř nulová, neustále mi dělala jednu plombu (neboť neustále vypadávala), dát vybrat plombu - to nehrozí, v ordinaci byly často návštěvy a věnovala se jim více než pacientovi, teď je tam její synáček - to samé v bledě růžovém. Chodila k ní celá naše rodina i kancelář - teď jsme všichni jinde a jsme velice spokojení.

S paní doktorkou mám strašné zkušenosti, vyvrtala zdravý zub, její plomby vypadávají, a ještě řekne, že zub je nějaký divný. Není možné mít k ní důvěru. Přešla jsem jinam.

No já nevím, byla jsem u ní jednou a upalovala mi vrostlou dáseň rozžhaveným drátkem - bez umrtvení - není to trošku středověká metoda???

je to sice hrr...doktorka ale práci dělá zodpovědně.