Praktická zubní lékařka
Rotalova 83, Brno

Paní doktorce jsem dávala rok šanci "uzdravit" mi kanálky a nasadit správně koruknu. Ano, paní doktorka je bodrá to žena, milá, starostlivá, ale zcela nepoužitelná pro zachránu chrupu, na kafíčko s ní půjdu ráda, ale chrup už řeším jinde. Příklad za všechny: Přijdu se špatně sedící korunkou a milá paní doktorka začne korunku brousit...aha? A proč mě to bolí pod tou korunkou? Zvláštní přístup. Jednoznačně pokud potřebujete chup svůj VLASTNÍ, používat déle tak cca 10 let - NEDOPORUČUJI !!

Paní doktorka je ze staré školy, čímž myslím zdvořilý a osobitý přístup. Vše s Vámi probere a je velice starostlivá ohledně dalšího průběhu léčby. Na doporučení jsem vyměnil stávajícího zubaře za paní doktorku, která mě i přes přebytek pacientů vzala a jsem za to moc rád. Měl jsem problém se zánětem a díky paní doktorce a její důkladné diagnóze jsem jej vyléčil. Pokud má pochybnosti, nezdráhá se konzultovat problém s někým z kolegů z vedlejších ordinací. Opravdu jsem z ní unešený a doufám, že nepůjde brzy do důchodu. Co se týče jejího slovníku, občas jde spolu se sestřičkou za určitou hranici, ale vždy se v ordinaci velice pobavíte. Na kvalitě jí to rozhodně neubírá.

Paní doktorka je velmi schopná a ochotná. Akorát příliš neuznává hygienu, nepoužívá rukavice a mezi jednotlivými pacienty si pouze nedbale myje ruce, bez mýdla a utírá si je do jakési špinavé mokré utěrky. Občas byly z jejích prstů cítit cigarety. Po ošetření jsem často místo do práce utíkal nejdříve domů vypláchnout si ústa listerinem.

Těšit se k zubaři může znít jako nesmysl, ale nikoliv u paní doktorky Staňkové. Velmi šikovná, většina - i vážnějších - zákroků byla bez bolesti. Kéž by bylo takových zubařů víc, nejen děti by se pak na návštěvy k zubaři těšily. A člověk se tam i pobaví, se sestřičkou tvoří opravdu vtipné duo. Ještě chvíli prosím vydržte!

Paní Dr je vcelku schopná. Líbí se mi, že nikdy nečekám v čekárně déle než 15minut. Nikdy nic nedoplácím krom 30Kč. Ale někdy by si sestra a zubařka mohli dávat pozor na pusu, nemyslím si, že takový slovník je vhodný.

Jsem spokojen s přístupem paní doktorky, dokáže člověka uklidnit a to se dneska opravdu cení. Pokud se jedná o vážnější případ, např. extrakce zubů moudrosti, doporučí Vám odborníka, který je opravdu špička ve svém oboru a druhý den můžete "tancovat". Děkuji paní doktorce za její práci! M.Š.

Kdysi jsem byl jejím pacientem a byl jsem s ní naprosto spokojen. Pak jsem se odstěhoval. Chodí k ní i můj otec a "nedá na ni dopustit". Ochotná, šikovná a nikdy nic nedoplácí.

Jsem u paní doktorky několik let, vždy jsem odcházel velmi spokojen s odvedenou prací a přístupem k pacientovi. Kdyby bylo více takových lékařů, tak by naše zdravotnictví nešlo sRath.

Velice dobrá zubní lékařka,byl jsem u p.doktorky Staňkové poprvé a hned jsem poznal,že je jednička.Příjemná,usměvavá a hlavně-soucití s pacienty.Pani doktorko-dávám Vám za jedna!!!
DOPORUČUJI,JSEM VELICE SPOKOJENÝ.