Miloslava Staňková, zubař Brno

MUDr. Miloslava Staňková

Zubař

9 názorů

Adresa

Rotalova 83, Brno
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

K
Ověřeny pacient

Paní doktorce jsem dávala rok šanci "uzdravit" mi kanálky a nasadit správně koruknu. Ano, paní doktorka je bodrá to žena, milá, starostlivá, ale zcela nepoužitelná pro zachránu chrupu, na kafíčko s ní půjdu ráda, ale chrup už řeším jinde. Příklad za všechny: Přijdu se špatně sedící korunkou a milá paní doktorka začne korunku brousit...aha? A proč mě to bolí pod tou korunkou? Zvláštní přístup. Jednoznačně pokud potřebujete chup svůj VLASTNÍ, používat déle tak cca 10 let - NEDOPORUČUJI !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ze staré školy, čímž myslím zdvořilý a osobitý přístup. Vše s Vámi probere a je velice starostlivá ohledně dalšího průběhu léčby. Na doporučení jsem vyměnil stávajícího zubaře za paní doktorku, která mě i přes přebytek pacientů vzala a jsem za to moc rád. Měl jsem problém se zánětem a díky paní doktorce a její důkladné diagnóze jsem jej vyléčil. Pokud má pochybnosti, nezdráhá se konzultovat problém s někým z kolegů z vedlejších ordinací. Opravdu jsem z ní unešený a doufám, že nepůjde brzy do důchodu. Co se týče jejího slovníku, občas jde spolu se sestřičkou za určitou hranici, ale vždy se v ordinaci velice pobavíte. Na kvalitě jí to rozhodně neubírá.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi schopná a ochotná. Akorát příliš neuznává hygienu, nepoužívá rukavice a mezi jednotlivými pacienty si pouze nedbale myje ruce, bez mýdla a utírá si je do jakési špinavé mokré utěrky. Občas byly z jejích prstů cítit cigarety. Po ošetření jsem často místo do práce utíkal nejdříve domů vypláchnout si ústa listerinem.


S
Ověřeny pacient

Těšit se k zubaři může znít jako nesmysl, ale nikoliv u paní doktorky Staňkové. Velmi šikovná, většina - i vážnějších - zákroků byla bez bolesti. Kéž by bylo takových zubařů víc, nejen děti by se pak na návštěvy k zubaři těšily. A člověk se tam i pobaví, se sestřičkou tvoří opravdu vtipné duo. Ještě chvíli prosím vydržte!


L
Ověřeny pacient

Paní Dr je vcelku schopná. Líbí se mi, že nikdy nečekám v čekárně déle než 15minut. Nikdy nic nedoplácím krom 30Kč. Ale někdy by si sestra a zubařka mohli dávat pozor na pusu, nemyslím si, že takový slovník je vhodný.


Ověřeny pacient

Jsem spokojen s přístupem paní doktorky, dokáže člověka uklidnit a to se dneska opravdu cení. Pokud se jedná o vážnější případ, např. extrakce zubů moudrosti, doporučí Vám odborníka, který je opravdu špička ve svém oboru a druhý den můžete "tancovat". Děkuji paní doktorce za její práci! M.Š.


Kdysi jsem byl jejím pacientem a byl jsem s ní naprosto spokojen. Pak jsem se odstěhoval. Chodí k ní i můj otec a "nedá na ni dopustit". Ochotná, šikovná a nikdy nic nedoplácí.


N
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky několik let, vždy jsem odcházel velmi spokojen s odvedenou prací a přístupem k pacientovi. Kdyby bylo více takových lékařů, tak by naše zdravotnictví nešlo sRath.


Š

Velice dobrá zubní lékařka,byl jsem u p.doktorky Staňkové poprvé a hned jsem poznal,že je jednička.Příjemná,usměvavá a hlavně-soucití s pacienty.Pani doktorko-dávám Vám za jedna!!!
DOPORUČUJI,JSEM VELICE SPOKOJENÝ.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti