Jeremiášova 2722/2b, Praha
Mediva s.r.o., Praha 5 - Lužiny (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Umístění: Mediva s.r.o., Praha 5 - Lužiny

Pan doktor je dobry pouze na kontroly,kdyz jste zdrava,ale kdyz mate nejaky zanet,tak Vas leci odhadem,koukne na Vas a rekne ze to budou kvasinky,mel by ale pri kazdem problemu udelat dukladnou kultivaci,aby lecba byla spravna.Me lecil dlouho a nic,byla jsem tam kazdou chvilku,uz me to stvalo a tak jsem si nasla noveho lekare,ktery dle poradne kultivace zjistil pricinu a vylecil.Uz nikdy nepujdu k zadnemu doktorovi,ktery nenecha udelat poradne rozbory..Sam o sobe byl prijemny ale tuhle peci uz ne!!

Ja chodim k panu doktorovi dva roky. Me pocity jsou smisene.. Pan doktor toho skutecne moc nenamluvi , coz nekdy neni na skodu. Nicmene vetsina z nas si nechodi k doktorovi popovidat, ze.. Pan doktor ani moc nevysvetluje, clovek se musi porad vyptavat a on jen dost strucne a ne uplne jasne odpovida. Uz pri prvni navsteve me zarazilo, ze pan doktor ordinuje v dzinach a kosili. Dost divny pocit se pred takovymto "chlapkem" svlekat. Sestry tam take pobihaji v civilu, stejne tak doktorka Turkova. Clovek si tam pak pripada spis jako nekde v kanclu nez na klinice.. Dalsi vec, ktera me zarazi je, ze pan doktor ma dost casto a pomerne dlouhe dovolene. Budiz mu ten odpocinek pran, ovsem prizpusobovat se temer pri kazdem objednavani jeho dovolene je uz docela "vopruz". Co ale ocenuji je, ze jdu do ordinace vzdy temer presne v case objednavky.. to se malokde vidi. Ovsem jen pokud pan doktor nezaskakuje i za kolegyni Turkovou, to je pak silenost. Netroufam si hodnotit, jestli je pan doktor dobry nebo spatny odbornik a doufam, ze nebudu nikdy potrebovat toto zjistovat, ale vyse zminene veci mi vadi. No a co se tyce pece v tehotenstvi..nemuzu vylozene napsat, ze dobra nebo spatna, spise takovy standart. Asi me spis uklidnovalo pomerne pokrokove vybaveni ordinace(ultrazvuk) nez nejaky nadstandartne privetivy a starostlivy pristup a to jak od doktora tak i od sester.

S panem doktorem jsem moc spokojená. Přestoupila jsem k němu od jiného lékaře a pan doktor se divil, že beru tak drahou HA, když mohu brát téměř jakoukoliv cenově nižší. U léčení nabízí alternativy, vše skvěle vysvětlí (tedy na moje požádání mi říká co nejmíň :D). Přešla k němu i máma, kterou téměř okamžitě operoval, protože předchozí lékař "třeba se to zlepší samo". Sestřičky jsou také moc milé, několikrát jsem je otravovala s maličkostmi a pokaždé vyšly vstříc.

K MUDr. Ptáčkovi jsem několik let chodila a v podstatě jsem byla spokojena. Po lidské stránce hodnotit nebudu, každý jsme nějaký a subjektivní pocity si nechám pro sebe. Co mě ale velmi zklamalo, bylo to, že když jsem před rokem začala mít jisté problémy, pan doktor mi nebyl schopen ani po několika vyšetřeních říct, co mi je. Odpovědi skrýval do rádobyvtipných hlášek, utratila jsem dle jeho rad hromadu peněz za vitamíny, které stejně nepomohly, a po 3/4 roce mě celá šaráda přestala bavit a lékaře jsem změnila. Určitě stojí za zmínku, že nová paní doktorka dokázala můj vleklý problém pojmenovat a vyléčit během měsíce a půl. Za mě tedy pana doktora doporučuji pouze v případě běžných kontrol, dokud vám nic není...

Doktor Ptáček je naprostý profesionál, velký odborník a velmi lidský člověk. Vysvětlí velmi trpělivě na cokoliv se ho zeptáte. Již dvakrát nás podržel ve velmi kritické situaci. Jednoznačně doporučuji.

Pan doktor Ptáček je asi jediný lékař, kterému bezmezně důvěřuji. Je pečlivý, bezbolestný a vystupuje velice mile. Ošetřoval mě při prvním těhotenstvím a ráda bych, aby to tak bylo i u druhého. Není zbytečně invazivní a problémy nezveličuje, ale úspěšně řeší, což mi zcela vyhovuje.

V 17. tt jsem přisla po 7 týdnech na kontrolu ,pan doktor si jen něco poznačil a řekl to je vše, mužete jít,bez jakéhokoliv vyšetření .Když jsem se divila ,tak mi na to arogatně řekl ,že jestli dítě žije atd..,se zjištuje až ve 24 tt a kdybych byla ve finsku šla bych rovnou k porodu.Ještě ten den jsem si našla jiného doktora ,ten se velmi divil ,že ve 17.tt nemám skoro žadný záznam v těhotenském průkazu .Opravdu nedoporučuji !

Y

U pana doktora jsem byla dnes poprvé. Naprosto profesionální, lidský přístup. Vše mi vysvětlil, nemám žádný pocit, že by byl tichý, jak se tu píše. Přehlásila jsem se k němu. Moje doktorka mi už hrozila operací a věty typu, zatím se nemusíte bát, uvidíme za tři měsíce!, fakt neberu. Děkuji kamarádce ze doporučení pana doktora!

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vstřícný, komunikativní, vysvětlil, nakreslil, uklidnil. Kvůli problémům jsem u něj často a nikdy mě neodbyl. Systém objednávání přes internet si nemůžu vynachválit, sestřičky jsou taky prima. Doporučuji.

S panem doktorem Ptáčkem jsem velice spokojená. Přesto, že jsem k němu jeden čas musela docházet velmi často a samotné mi připadalo, že už musím otravovat, vždy byl velice přátelský a příjemný, ihned jsem si k němu vybudovala důvěru, cítila jsem zájem a snahu skutečně pomoci. Pokud má některá opačný názor, možná by stálo za to zamyslet se sama nad sebou, ne nadarmo se říká "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." S úsměvem a slušným chováním se přeci dají dělat zázraky.