Adresa

Vrážská 100, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

výborný člověk, lékař. poslouchá pacienty, coz je hrůza pokud čekáte v čekárně uz 2 hodiny :), ale na každého si najdete tolik času, kolik pacient potřebuje nez se vypovídá. nepředepisuje léky zbytečně a snaží se najít příčinu,souvislosti. víc takových!!!


M
Ověřeny pacient

Doposud jsem možná neměl štěstí, ale MDRr. Schwarz je jeden z mála který svou praxi žije, jeho přístup i akčnost na úrovní odborníka a dobrýho znalce.
skutečně .
Děkuji Michal Švec


Pan doktor Schwarz je výborný, neordinuje "od stolu", pacienta poslouchá. Je důsledný a nic nenechává náhodě.


Já jsem se svým praktickým lékařem velmi spokojená, má osobní přístup, dívá se na problém komplexně a snaží se najít podstatu problému a ne jen vyléčit symptomy. Mohu jen doporučit!


Píši dodatek ke svému hodnocení ze dne 10.1.2009.
Omlouvám se za své hodnocení,které bylo napsané v momentální zlobě při vzpomínce na dobu již velmi dávno minulou.V současné době mu již nemohu ani v nejmenším nic vytýkat.Pan doktor Schvarz léčí své pacienty podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.Což ostatně slyším od jeho pacientů.


Dobrý den,vážení,kteří kritizují pana doktora by měli zkusit paní doktorku Bajzovou v Praze Řepích.Když budou mít velké štěstí a potkají se s ní v ordinaci,uvidí na vlastní oči co znamená neochota,arogance.Pak si budete vážit pana doktora,který Vás nikdy neodmítne, poradí a pomůže.


V

Nechapu co kdo ma proti nasemu panu doktorovi.Vzdy mi pomohl a mohu jen a jen doporucit !


Tento "lékář" by měl dle mého názoru vrátit diplom a měl by jít dělat spíše šamana k některému zaostalému kmeni někde v Africe. Jeho chování vůči pacientům je někdy velice hrubé a arogantní. Jsem velice rád, že jse mi povedlo najít jiného a mnohem spolehlivějšího lékaře naž je pan Schwarz.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Pečlivý, spolehlivý, s rozhledem. Hledá souvislosti potíží, příčinu. O pacientech i o své práci přemýšlí. Je vysoce zodpovědný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti