Praktický lékař pro dospělé
Vrážská 100, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

výborný člověk, lékař. poslouchá pacienty, coz je hrůza pokud čekáte v čekárně uz 2 hodiny :), ale na každého si najdete tolik času, kolik pacient potřebuje nez se vypovídá. nepředepisuje léky zbytečně a snaží se najít příčinu,souvislosti. víc takových!!!

Doposud jsem možná neměl štěstí, ale MDRr. Schwarz je jeden z mála který svou praxi žije, jeho přístup i akčnost na úrovní odborníka a dobrýho znalce.
skutečně .
Děkuji Michal Švec

Pan doktor Schwarz je výborný, neordinuje "od stolu", pacienta poslouchá. Je důsledný a nic nenechává náhodě.

Já jsem se svým praktickým lékařem velmi spokojená, má osobní přístup, dívá se na problém komplexně a snaží se najít podstatu problému a ne jen vyléčit symptomy. Mohu jen doporučit!

Píši dodatek ke svému hodnocení ze dne 10.1.2009.
Omlouvám se za své hodnocení,které bylo napsané v momentální zlobě při vzpomínce na dobu již velmi dávno minulou.V současné době mu již nemohu ani v nejmenším nic vytýkat.Pan doktor Schvarz léčí své pacienty podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.Což ostatně slyším od jeho pacientů.

Dobrý den,vážení,kteří kritizují pana doktora by měli zkusit paní doktorku Bajzovou v Praze Řepích.Když budou mít velké štěstí a potkají se s ní v ordinaci,uvidí na vlastní oči co znamená neochota,arogance.Pak si budete vážit pana doktora,který Vás nikdy neodmítne, poradí a pomůže.

Nechapu co kdo ma proti nasemu panu doktorovi.Vzdy mi pomohl a mohu jen a jen doporucit !

Tento "lékář" by měl dle mého názoru vrátit diplom a měl by jít dělat spíše šamana k některému zaostalému kmeni někde v Africe. Jeho chování vůči pacientům je někdy velice hrubé a arogantní. Jsem velice rád, že jse mi povedlo najít jiného a mnohem spolehlivějšího lékaře naž je pan Schwarz.

Pečlivý, spolehlivý, s rozhledem. Hledá souvislosti potíží, příčinu. O pacientech i o své práci přemýšlí. Je vysoce zodpovědný.