Milena Schrötterová, pediatr Praha

MUDr. Milena Schrötterová

Pediatr

28 názorů

Adresa

Ostrovského 3/253, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Narození dítěte

Nejlepší praktická doktorka, takže když se mi narodilo druhé dítě, vůbec jsem neváhala a přihlásila ho opět k paní doktorce i když na Smíchově už nebydlíme a musíme za paní doktorkou dojíždět.
Můžu jen a jen DOPORUČIT.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Registrace mé dcery

Když jsem v pátém měsíci těhotenství hledala pediatra, chtěla jsem v blízkosti bydliště, tak jsem googlila a našla ve stejné ulici. Vyťukala jsem číslo a volala. Ozval se milý a přátelská hlas. Paní doktorka mi poskytla osobní telefon v případě dotazů či potřeby mimo ordinační hodiny. Nikdy jsem se s tím nesetkala a mile mne to potěšilo. Když se dcera narodila, po propuštění jsem paní doktorku kontaktovala na soukromém čísle, protože byl víkend, s dotazem, kdy máme přijít, když nám v porodnici řekli, že od propuštění máme pediatra navštívit do 48h. To vycházelo na následující den, tj. pondělí. Paní doktorka mi odpověděla sms obratem, že gratuluje a těší se zítra naviděnou. Opravdu jsem tento přístup nečekala. První návštěva úžasná, další a další také. Na mé otázky mi vždy odpoví se zájmem, poradí, nic nepřehání a naopak nezanedbává. Nyní se stěhujeme trošku dál, nicméně budeme dojíždět. Pokud bychom však nemohli z nějakého důvodu za paní doktorkou osobně, nabízí službu návštěvy domů, což je úžasné. Více takových lidí s láskou a zájmem. Děkujeme!


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce s oběma syny..A nevymenila bych ji za nikoho..hodná,vzdy raději vyšetří 2x..nic nechává náhodě..poradi,vysvetli..máme ji moc radi.i mimo prac.dobu..několikrát..nám pomohla a proto raději dojedu 35km.. ale mám jistotu.Kutilci


V
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka!!Já sama jsem k ní chodila,můj brácha i moje sestra a nyní k ní chodím se svými 3,5letými dvojčaty.Přestože dojíždíme 30km,nikdy jsem nelitovovala!Paní doktorka je vždycky milá jak k rodičům,tak dětem,všechny dotazy zodpoví,léčbu vysvětlí a rozhodně se snaží nic nezanedbat!Anb nedává jako lentilky,dělá crp i strep testy.Již několikrát jsem jí musela volat mimo ordinační hodiny na mobil a vždy byla ochotná a milá!Neměnila bych ani za nic a doufám,že ještě dlouho do důchodu nepůjde...


A
Ověřeny pacient

Výborná doktorka, výborný člověk. Naše Viktorka jí má tak ráda, že ani u injekce nebrečela, všem bych doporučil, ale slyšeli jsme, že prý půjde do důchodu, tak snad bude náhrada také taková...


K
Ověřeny pacient

Potvrzuji, paní doktorka je velmi milá, vždy poradí, děti k ní chodí rády. Pomohla ve složitých a naléhavých situacích. Jsem za ni moc ráda a těžkoho bych hledala někoho podobného.


P
Ověřeny pacient

Za pani doktorkou dojizdime 70km a za nic na svete bych ji nevymenila. Nespocitala bych kolikrat jsem ji volala na mobil. cislo vecer, o vikendech a vzdy! ochotne pomohla, poradila. Stejne tak, kdyz jsme s dcerou byly hospitalizovane v nemocnici, resila jeji zdravotni stav s osetrujicimi doktory. Se sestrickou se skvele doplnuji. Je to vyjimecna pani doktorka.


A
Ověřeny pacient

Velice vstricna,pecliva,ochotna.Mame ji moc radi :-) ja i muj syn Filip :-)


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Schrötterová je jedna z nejlepších,nejmilejších a nejochotnějších doktorek,které jsem kdy potkala(a že jich za můj život bylo docela dosti)!!!!


vyborny pristup,pani Doktorka vse peclive vysvetly,nic nezanedbava a ke vsemu je moc mila.-Januszewska A.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti