Praktický lékař pro děti a dorost
Ostrovského 3/253, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila já sama jako dítě. S dcerou jsem neváhala, přestože jsem bydlela na druhé straně Prahy. Paní doktorka se mě sem tam zeptá na moje rodiče i dávno dospělé sourozence, nechápu. Každopádně přístup super, mám u paní doktorky pocit jistoty, že ví, co dělá. Doporučuji a děkuji za péči.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka schotterova bez problémů ale od té doby co tam je ta nová doktorka bohužel je to katastrofa momentálně hledám pro děti jiného pediatra už tam odmítám bohužel chodit

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodíme už 15 let, za tu dobu jsme se x-krát stěhovali a nikdy mě nenapadlo měnit. Jsme více než spokojení po všech stránkách :)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Osobne mi nevyhovuje neprijmemny chaos pri kazde navsteve, kdy clovek jakmile vejde do ordinace, ma pocit, ze se nestihne ani na nic zeptat a uz musi ven, neempaticke a hlucne prostredi, rychle stanovovane diagnozy (a to ne vzdy spravne) je za me nevyhovujici a nekomplexni pristup. Nedoporucuji pro deti, ktere jsou citlivejsi na nove prostredi, obzvlast u lekare, protoze zde neni prostor ani na rozkoukani. U dotazniku k 18-ti mesicni prohlidce jsem cekala naslednou diskuzi nad vyvojem ditete, ale sestra si ho jen vzala a nikdo nerekl ani slovo. Cekarna i ordinace pusobi jak z 90 let, coz je ten nejmensi problem. Na obranu pani Dr. ocenuji jeji ochotu konzultovat kdykoliv vse po telefonu.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

paní doktorka je skvělá. Dělá svoji práci s láskou a nadšením. Nikdy nás neodmítla, vždy poradila. Moc děkujeme za všechno paní doktorko.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Narození dítěte

Nejlepší praktická doktorka, takže když se mi narodilo druhé dítě, vůbec jsem neváhala a přihlásila ho opět k paní doktorce i když na Smíchově už nebydlíme a musíme za paní doktorkou dojíždět.
Můžu jen a jen DOPORUČIT.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Registrace mé dcery

Když jsem v pátém měsíci těhotenství hledala pediatra, chtěla jsem v blízkosti bydliště, tak jsem googlila a našla ve stejné ulici. Vyťukala jsem číslo a volala. Ozval se milý a přátelská hlas. Paní doktorka mi poskytla osobní telefon v případě dotazů či potřeby mimo ordinační hodiny. Nikdy jsem se s tím nesetkala a mile mne to potěšilo. Když se dcera narodila, po propuštění jsem paní doktorku kontaktovala na soukromém čísle, protože byl víkend, s dotazem, kdy máme přijít, když nám v porodnici řekli, že od propuštění máme pediatra navštívit do 48h. To vycházelo na následující den, tj. pondělí. Paní doktorka mi odpověděla sms obratem, že gratuluje a těší se zítra naviděnou. Opravdu jsem tento přístup nečekala. První návštěva úžasná, další a další také. Na mé otázky mi vždy odpoví se zájmem, poradí, nic nepřehání a naopak nezanedbává. Nyní se stěhujeme trošku dál, nicméně budeme dojíždět. Pokud bychom však nemohli z nějakého důvodu za paní doktorkou osobně, nabízí službu návštěvy domů, což je úžasné. Více takových lidí s láskou a zájmem. Děkujeme!

Chodím k paní doktorce s oběma syny..A nevymenila bych ji za nikoho..hodná,vzdy raději vyšetří 2x..nic nechává náhodě..poradi,vysvetli..máme ji moc radi.i mimo prac.dobu..několikrát..nám pomohla a proto raději dojedu 35km.. ale mám jistotu.Kutilci

Nejlepší paní doktorka!!Já sama jsem k ní chodila,můj brácha i moje sestra a nyní k ní chodím se svými 3,5letými dvojčaty.Přestože dojíždíme 30km,nikdy jsem nelitovovala!Paní doktorka je vždycky milá jak k rodičům,tak dětem,všechny dotazy zodpoví,léčbu vysvětlí a rozhodně se snaží nic nezanedbat!Anb nedává jako lentilky,dělá crp i strep testy.Již několikrát jsem jí musela volat mimo ordinační hodiny na mobil a vždy byla ochotná a milá!Neměnila bych ani za nic a doufám,že ještě dlouho do důchodu nepůjde...

Výborná doktorka, výborný člověk. Naše Viktorka jí má tak ráda, že ani u injekce nebrečela, všem bych doporučil, ale slyšeli jsme, že prý půjde do důchodu, tak snad bude náhrada také taková...