Olšanská 7/2666, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Bohužel, i já se setkala s arogancí a neprofesionálním přístupem. Nesla jsem tam moč černou jako kafe (plnou krve), aby mi aspoň poradili kam s tím, ač jsem z obvodu. Řev z ordinace.Civilní oblečení. Byla jsem evidentně nevhod. Byl pátek, zřejmě měla paní doktorka naspěch. Špatně stanovená diagnóza, kdy mi byla diagnostikována cysta, a i já jako lajk jsem okamžitě poznala ze sona, že jsem gravidní. Okamžitě jsem šla na gynekologii, kde mi gravidita byla potvrzena. Nyní je cystě 11 let a jsem ráda, že jí mám :-D Lidé, kteří nemají kladný vztah k práci a k lidem, by takovou práci neměli dělat. Od malička pendluji po nemocnicích a lékařích. Jsem sama ze zdravotnické rodiny, ale s tímto jsem se ještě nesetkala.... Mrzí mě to, že jsem poprvé musela napsat také svoji zkušenost... :-(

Nejhorší zážitek u lékaře. Hrubé a neuctivé zacházení, poškození močové trubice při cévkování a dalším vyšetření, následné vyšetření u odborníka na klinice u Apollináře zcela vyvrátilo "diagnózu" paní doktorky-shledal chronický zánět močového měchýře (vybavila mne nesmyslnými antibiotiky s tvrzením, že mám pohlavní nemoc, kterou jsem chytila prý od manžela, který musel též přijít, ovšem u něj ji kupodivu nenalezla). Vykřikuje diagnózu na chodbě, vyhazuje polonahé lidi a cévkuje s otevřenými dveřmi na chodbu, nechá Vás čekat hodiny s plným močovým měchýřem, chová se k Vám jako k bezcenným.

Navstivila jsem doktorku v Malesicke poliklinice a je to presne ten zazitek ktery nechci opakovat, arogance ze strany sestry i doktorky, prehlizive jednani, zadne vysvetleni. Priste radeji pockam mesic na objednani u jineho doktora nez se sem vratit.

Navštívil jsem paní MUDr. Rolovou několikrát a to vždy s aktuními problémy, jde o vynikající lékařku, vždy bezchybně stanovila diagnózu i léčebný postup, oceňuji také kvalitu vyšetření na špičkově technicky vybaveném pracovišti, vždy mi pomohla a za to jí také velmi děkuji. Miroslav K., Praha 2 - Vinohrady.

Špatné hodnocení. Hodinu čekání s plným močovým měchýřem, ačkoliv jsem byla objednaná - ale budiž, to se může stát. Neuvěřitelně arogantní mladá sestřička. Doktorka zachází s pacientem lhostejně až otráveně, sotva zdraví, ani náznak úsměvu, dívá se jinam. Na vyšetření samotné si zatím stěžovat nemůžu, i když proběhlo ve velmi chladné atmosféře. Nejvíc mi ovšem vadilo chování sestřičky, která vtrhla do místnosti bez klepání, spolu s cizí osobou, v momentě kdy jsem čekala napůl svlečená na vyšetřování. Přitom na mě bezostyšně čuměla.
Odpoledne jsem byla u jiné doktorky v Poliklinice Malešice, a byl to rozdíl jako den a noc. Dr. Tomková, dermatoložka: milá, naslouchající, snaží se pacientovi pomoct, na konci mu ještě poděkuje, že přišel (!!) Evidentně dělá svou práci rád ... Obě pracují ve stejné poliklinice.

Jsem ráda, že existuje tahle stránka a aspoň někam můžu napsat svůj otřesný zážitek s touhle doktorkou. Dnes lituji, že jsem si na ní nestěžovala. Je to už několik let zpět, co jsem u ní byla na vyšetření kvůli problémům s častým močením. Tenkrát jsem byla ještě mladá a neprůbojná a nic jsem jí neřekla, ale dneska bych jednala jinak. Už zážitek, kdy jsem čekala v čekárně a najednou vyšel ven starý pán se spadnutými kalhotami, načež jeho stejně nemohoucí stará manželka se mu snažila je navléknout. V podstatě ho z té ordinace vyšoupli. Já jsem šla na řadu po něm a sestřička bezostyšně přede mnou okomentovala pána slovy: "se ani sám vychcat neuměl". Už to na mě bylo moc. Následné chování obou ženských - doktorky i sestry - bylo naprosto otřesné. Jméno sestry bohužel neznám. Spoustu věcí jsem tam překousla, ale vrcholem všeho bylo, když mě opravdu necitlivě a bolestivě vycévkovaly. Tenkrát to bylo moje první cévkování a myslela jsem si, že je to normální a takhle hrozně to bolet má. Větší bolest jsem do té doby nezažila a to jsem byla zvyklá na ledacos. Následně jsem pak při prvním močení omdlela na wc a ještě dva dny měla hrůzu, že budu muset jít opět močit.
Do ordinace jsem se po tomto zážitku už nikdy nevrátila a nikdy ani nenavštívila jiného urologa z obavy, že mě čeká něco podobného. Nechápu, jak takové stvůry můžou pracovat s lidmi. Sama se denně setkávám s klienty a nemumím si vůbec představit, že bych s nima měla takto jednat.

Dr. Rollová – pokud možno, této lékařce se vyhněte velkým obloukem. Naprostá arogance, nekomunikace, něco si brblá... kouká se z okna když už se vůbec na něco ptá. Na nic neodpovídá, nereaguje, jedná s vámi jako s nějakym kusem dobytku. Sono ledvin probíhá několik vteřin, sono dalšího se vůbec neobtěžuje. Vyšetření moči probíhá tak, že se dívá do zkumavky s močí proti světlu okna a zabrblá "nic tam není". Na podnět od čeho může být bolest v tříslech a varlat vůbec nereaguje a odpoví vám "a co já s tím, asi jste nastydlej". Prohmat se vůbec neobtežuje, ani na podnět, že jsem nahmatal cizí útvar. Sono vůbec. Naprostá katastrofa, se kterou jsem se dosud ještě nesetkal. Na závěr předepíše neadekvátní antibiotika. A ani vám neodpoví na pozdrav. Ve finále řve na něco na sestru, když sestra telefonuje. Ve výsledku jsem byl nucen vyhledat jiného urologa a závěr byl zcela naprosto jiný.... Zvažuji stížnost na Lékařskou komoru.

Souhlasím se zážitky v této ambulanci. Arogance, výsměch pacientů, žádná komunikace lékaře pacienta vysvětlení léčby, vysvětlení výsledků vyšetření. V čekárně i ambulaci vládne napětí, až hysterie, z důvodu jejich přístupu se pak hádají i pacienti - objednávají 5 pacientů na jednu hodinu a pod. Tohle to jsem ještě u lékaře za 7 let co žiji v Praze nezažila.

Nedá mi, abych po delší době návstěvy u paní doktorky (poliklinika Plaňanská) neposlala hodnocení.
Vyšetření od ní mě velice bolelo a to několik dní, ještě se sestrou hodnotili, jako že jsem hysterka. Byla jsem pak na stejném vyšetření u jiného pana doktora a vše probíhalo vklidu, jemně a bezbolestně!!! Takže to jde, jenom asi ne paní doktorce.

Milá, empatická, bez čekání.