Milena Polak, urolog Praha

MUDr. Milena Polak

Urolog Více

Poliklinika Malešice - Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha
Urologie Malešice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

U doktorky Polák jsem byla poprvé. Donutily mě k tomu okolnosti a rozhodně nechodím k lékaři jen tak, pro srandu králíkům. Avšak když jsem vstoupila do ordinace, doktorka ani neodpověděla na pozdrav, okamžitě byla arogantní a dávala mi povely jako vojákovi. Onemocnění mi samotné je velice nepříjemné, a proto jsem takové odporné a neprofesionální chování nečekala. Udělala mi sono obou ledvin a močáku, nakydala na mě snad půl litru lubrikantu a pak po mně hodila jeden ubrousek, ať se utřu... To už otevírala dveře a dávala mi kelímek do ruky, abych se šla vyčůrat (stále jsem byla polonahá)! Absolutně nereagovala na dotazy, stále jela jako kolovrátek. Už nikdy více.

Umístění: Urologie Malešice

Od začátku do konce nepříjemná zkušenost při prohlídce. Paní doktorka se mě arogantně zeptala, co po ní chci. Následně mi vynadala za vše, co jsem udělala a neudělala. Nezeptala se mě kromě úvodního dotazu, při kterém se tvářilo jako že ji obtěžuju, na nic jiného. Neposkytla mi žádné informace o mé diagnóze a rovnou mi předepsala léky, až v lékárně jsem se dozvěděla, že se jedná o antibiotika.

O

Nikdy jsem neměl potřebu psát recenze, avšak poslední návštěvou jsem byl donucen.
To, že je kyselá jak okurka a neusměje se je její boj, avšak neprofesionální přístup a jednání doktorky mě šokovalo.
Neumí pozdravit, za celou dobu se na Vás ani nepodívá a mluví do monitoru s těžkou arogancí, nic nevysvětlí. Položila mě na lůžko, kde jsem byl do pasu nahý, následně otevře dveře, kde u dveří čeká další pacient, takže nulové soukromí. Měl jsem chuť odejít v polovině vyšetření.

Umístění: Urologie Malešice Opakovane zanety mocoveho mechyre

K pani doktorce nikdy vice. Zpusob jeji komunikace je otresny. Na muj dotaz ohledne diagnozy me odkazala na internet. Pusobi velmi neprijemne, jako by ji clovek obtezoval. Arogantni, nerespektuje soukromi, diagnozu vykrikovala az do cekarny na sestricku. Takto si lekare v 21. stoleti rozhodne nepredstavuji. Zasobovala me neustale leky, coz ovsem nevedlo k odstraneni potizi, naopak mi mnozstvi atb nabouralo imunitu. Posledni mi dala s tim, ze "pujdu na operaci". Bez nejake diskuze. V nemocnici byli soudnejsi a nasel se jiny zpusob lecby, bez operace. Nejhorsi na vsem byl ovsem pristup dr. Polak.

Umístění: Urologie Malešice biopsie prostaty

K vyšetření u paní doktorky Polak: profesionální přístup - vyšetření, odběr vzorků, informace ... jsem rád, že jsem tady pod dobrým dohledem, co se týká prevence, event. léčení ... takže velká spokojenost.

Umístění: Urologie Malešice

Nebudu hodnotit odborné znalosti paní doktorky, které jako laik nemohu posoudit, vyšetření udělala. Bohužel však chování paní doktorky při první návštěvě bylo velmi arogantní a připadal jsem si že v ordinaci pouze obtěžuji. Za vše jsem dostal vynadáno. Pokud budu potřebovat urologa, tak k této paní doktorce již rozhodně nepůjdu. Návštěva ve mě vyvolala pocit vojáka při vyšetření u vojenského lékaře.

Umístění: Urologie Malešice plánovaný odběr

Paní Doktora je vysloveně nepříjemná,arogantní,a hlavně neochotná ,pracovní tempo je pomalé,za každý dotaz Vám vynadá
byla jsem u ní jen na odběr a doufám že již nikdy více,jinak do malešické ordinace chodím pravidelně a vše je ok