náměstí 28. dubna 14, Brno
Praktický zubní lékař (mapa)

mam 5-ti letou holcicku a ta se strasne bala zubare po prvni zkusenosti se spatnou zubarkou ale pri navsteve u pani doktorky Valcakove se vse zmenilo...moc pekne to umi s detmi a je fajn a mila

Dr.Valčákovou doporučuji. Kvalita péče,pěkné prostředí a hlavně úžasná pohoda. J.Šula,Brno

Vážená paní doktorko,
děkujeme za vstřícnost, ochotu a vysoce profesionálně kvalitní přístup při vylepšení stavu našeho chrupu. Dojíždíme za Vámi z daleka, ale rádi, protože jste moc milá a opravdu vše zvládáte perfektně a precizně.
Iveta a Luděk Knyblovi
Sedlec 65
675 71 Náměšť nad Oslavou
15. 12. 2010

jako lékařka důsledná,velmi dobrý kontakt s pacientem,ochotná vše vysvětlit,komunikativní atd,atd,atd....

Slušná, šikovná, zrušná zubní kouzelnice ..

Doporucuji tuto pani zubarku, mila, prijemna, clovek nemusi mit strach. Odbornice na spravnem miste!

Paní doktorka Valčáková je skutečně profesionální a příjemná zubařka. Chodím k ní léta a nikdy jsem něměla obavy z vyšetření. Ochotně komunikuje a poradí. Doporučuji!

Hodná a příjemná lékařka - s ní naše děti přestaly mít tak veliký strach ze zubaře, jaký měly předtím u jiné nepříjemné zubařky která nám připomínala spíš příbuznou doktora Mengeleho. Mohu všem doporučit.

G

K paní doktorce chodím pravidelně, což se dřív nestávalo a konečně se nebojím. Je velmi milá,vždy odvede perfektní práci a její zákroky jsou takřka bezbolestné. Všem velmi doporučuji a sestřička též velmi milá.

Velmi hodná a milá paní doktorka,doporučuji všem co se bojí zubaře tak jako já:(