Adresa

Nádražní 1, Brno
Praktické zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

S
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi cca dvacet let i s manželkou. Začal jsem na doporučení mojí mamky, která k němu taktéž chodí dodnes. Všichni jsme maximálně spokojení. (kromě manželky, ale ta by nebyla spokojena s žádným zubařem) Takže za mě šest hvězdiček z pěti. A klidně se podepíšu. Svaťa Matoušek.


zavedení implantátu u něj nedoporučuji


vinikající lékař,odborník,šikovný.jeho zákroky jsou, na rozdíl od jiných rádoby zubařů opravdu precizní a bezbolestné.navíc má hodnou sestřičku a nikdy jsem tam nečekal déle jak 20 minut


Lékař - zubní chirurg, s cca 40-letou praxí. Výborný na resekce a další chirurgické ambulantní zákroky. Zuby se snaží do poslední chvíle zachránit, i když už je to někdy spíše nemožné.


J
Ověřeny pacient

Absolutně nesouhlasím s předešlým názorem evidentně psychicky labilní ženy,která je prorostlá závistí a zlem.O jejím patologickém stavu vypovídá i skutečnost,že se tato žena ani nepodepsala. Pan doktor patří ke špičce v léčbě stomatologické problematiky,o každý zub intenzivně a pečlivě bojuje,dle potřeby zuby rentgenuje a v žádném případě neriskuje a léčí až po naprostém uvážení a znalosti problému. Jeho setřička je velice příjemná a milá profesionálka ,rozdává úsměvy,což v případě bolestí působí jako nejvýraznější anestetikum,s pacienty komunikuje a trpělivě jim naslouchá.Za naprosté kvality této zubní ordinace mluví i fakt,že stav pacientů je zde naplněn a nové pacienty již pan doktor z čiště kapacitních důvodů přijímat nemůže.


N

Tak pánové, nevím , nevím, ale co já ho znám i moji kolegové z práce, tak nejhorší zubař,co kdy existoval....jenom by chtěl loupat peníze, mercedes mu stojí před nádražím, nesympatický, už mu ty prachy asi vlezly do palice....plno lidí říká, že jim zmrvil zuby a museli si je nechat předělat jinde...plno varování, aby nechodili k němu, tak nevím, jestli jste byli s bonboniérou nebo jste se šli podívat na sestřičku!!!!


S

Výborný zkušený praktik, vynikající odborník s citem pro pacienta.


O

Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Dosud jsem se nesetkal s lepším odborníkem na stomatologii. Oceňuji jeho lidský přístup, ochotu a zájem o pacienta. Opravdu na úrovni.


V

Vynikající stomatolog, skvělý lékař a profesionál ve svém oboru. Perfektně vykonává svou práci. Velmi sympatický člověk, který pacientovi umí naslouchat. Poradí, pomůže, vždy s úsměvem a pohodou. K tomu milá a usměvavá sestřička.
Jsem velmi spokojen a plně jej doporučuji.


A

Opravdu má perfektní přístup k pacientovi a svoji práci odvádí naprosto
profesionálně, navíc sympaťák a co je hlavní, poslouchá, co mu říkáte :o)
Měl jsem velmi dobrý pocit, když jsem odcházel z ordinace a to mi trhal osmičku
a kořeny... :o)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti