Praktické zubní lékařství
Nádražní 1, Brno

Chodím k panu doktorovi cca dvacet let i s manželkou. Začal jsem na doporučení mojí mamky, která k němu taktéž chodí dodnes. Všichni jsme maximálně spokojení. (kromě manželky, ale ta by nebyla spokojena s žádným zubařem) Takže za mě šest hvězdiček z pěti. A klidně se podepíšu. Svaťa Matoušek.

zavedení implantátu u něj nedoporučuji

vinikající lékař,odborník,šikovný.jeho zákroky jsou, na rozdíl od jiných rádoby zubařů opravdu precizní a bezbolestné.navíc má hodnou sestřičku a nikdy jsem tam nečekal déle jak 20 minut

Lékař - zubní chirurg, s cca 40-letou praxí. Výborný na resekce a další chirurgické ambulantní zákroky. Zuby se snaží do poslední chvíle zachránit, i když už je to někdy spíše nemožné.

Absolutně nesouhlasím s předešlým názorem evidentně psychicky labilní ženy,která je prorostlá závistí a zlem.O jejím patologickém stavu vypovídá i skutečnost,že se tato žena ani nepodepsala. Pan doktor patří ke špičce v léčbě stomatologické problematiky,o každý zub intenzivně a pečlivě bojuje,dle potřeby zuby rentgenuje a v žádném případě neriskuje a léčí až po naprostém uvážení a znalosti problému. Jeho setřička je velice příjemná a milá profesionálka ,rozdává úsměvy,což v případě bolestí působí jako nejvýraznější anestetikum,s pacienty komunikuje a trpělivě jim naslouchá.Za naprosté kvality této zubní ordinace mluví i fakt,že stav pacientů je zde naplněn a nové pacienty již pan doktor z čiště kapacitních důvodů přijímat nemůže.

Tak pánové, nevím , nevím, ale co já ho znám i moji kolegové z práce, tak nejhorší zubař,co kdy existoval....jenom by chtěl loupat peníze, mercedes mu stojí před nádražím, nesympatický, už mu ty prachy asi vlezly do palice....plno lidí říká, že jim zmrvil zuby a museli si je nechat předělat jinde...plno varování, aby nechodili k němu, tak nevím, jestli jste byli s bonboniérou nebo jste se šli podívat na sestřičku!!!!

Výborný zkušený praktik, vynikající odborník s citem pro pacienta.

Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Dosud jsem se nesetkal s lepším odborníkem na stomatologii. Oceňuji jeho lidský přístup, ochotu a zájem o pacienta. Opravdu na úrovni.

Vynikající stomatolog, skvělý lékař a profesionál ve svém oboru. Perfektně vykonává svou práci. Velmi sympatický člověk, který pacientovi umí naslouchat. Poradí, pomůže, vždy s úsměvem a pohodou. K tomu milá a usměvavá sestřička.
Jsem velmi spokojen a plně jej doporučuji.

Opravdu má perfektní přístup k pacientovi a svoji práci odvádí naprosto
profesionálně, navíc sympaťák a co je hlavní, poslouchá, co mu říkáte :o)
Měl jsem velmi dobrý pocit, když jsem odcházel z ordinace a to mi trhal osmičku
a kořeny... :o)