Antala Staška 80/1670, Praha
Oční lékař (mapa)

Pacovská 31, Praha
Ordinace (mapa)

Bohužel momentálně NEPŘÍJÍMÁM nové pacienty.

Pan MUDr. Langer mi byl doporučen asi před 10-ti lety. Od té doby jsem u něj evidovaný a docházím na pravidelné kontroly. Jsem s ním velmi spokojen pro jeho lidský přístup a odborné zacházení a jednání s pacientem. Pod jeho kontrolou je můj zrak udržován stále bez jakýchkoliv komplikací.

Pan doktor je velice profesionalni, ordinuje svizne a v cekarne nemusite sedet hodiny, nez se dostanete na radu.
Odbornik na svem miste- doporucuji

Pan doktor je moc příjemný a ochotný. Chodím k němu již řadu let a jsem spokojena.

K panu doktorovi chodíme celá rodinaa jsme velice spokojeni.

Som maximalne spokojna, pan doktor mi pomohol s problemom, s ktorym Dr. Chlpkova bojovala 5 mesiacov. Pacient necaka, doktor je ludsky a ma velmi odborny pristup. Dakujem mu, ze mam zrak opat v poriadku.

prostě nejlepší

Souhlasím,je to profesionál!!!!Má velmi citlivý a lidský přístup.Obddivuji ho,že zvládá i agendu,neboť ordinuje bez setry

Suoer doktor,mily a prijemny.

velký profesionál!

velmi příjemný a pečlivý lékař

Odbornik na svem miste- doporucuji

K panu doktorovi chodíme celá rodinaa jsme velice spokojeni.

prostě nejlepší

Suoer doktor,mily a prijemny.

velký profesionál!

velmi příjemný a pečlivý lékař

Bohužel momentálně NEPŘÍJÍMÁM nové pacienty.