Ordinace (mapa)

Hotovost

Psychoterapie • 1 000 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč

Rodinná psychoterapie • 1 000 Kč

Psychoterapeut poskytující služby klinické psychologie. Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná psychoterapie pro dospívající a dos...

• drogová závislost
  • závislost
  • deprese

Psychoterapie

Partnerská psychoterapie

Rodinná psychoterapie

1 000 Kč

Psychoterapie pro mě měla punc něčeho tajemného a trochu divného, nicméně pan Novák rychle rozptýlil mé obavy. V terapii má úžasnou schopnost číst mezi řádky a vyhmátnout z rozhovoru to podstatné, co člověk jen naznačí nebo si často sám ani neuvědomuje, že je důležité. Díky tomu jsem mohl na své problémy a život vůbec nahlédnout z trochu jiné perspektivy a konečně se začít srovnávat se svým životem a ujasnit si priority . Pokud hledáte místo, kde si můžete o čemkoli popovídat bez obav, že vás bude někdo soudit nebo hodnotit, pak jste na správné adrese. Skoro se mi nechtělo terapii končit, ale všechno má svůj začátek i konec. Díky

Pana doktora sem navstevovala asi rok, nemuzu rict ze diky terapiim by se v mem zivote neco az tak vyrazne zlepsilo. Kazdopadne sem si mela s kym promluvit a naucila sem se o svych problemech mluvit.

Pan doktor Novak mi velice pomohl na ceste k lepsimu poznani sebe sameho. Terapie, na kterou jsem dochazel pres dva roky, mi pomohla vyresit radu tezkych zivotnich situaci. Pana doktora vrele doporucuji. V pripade potreby se na nej v budoucnu jiste znovu rad obratim.

Pana Nováka jsem našla v opravdu tíživé životní situaci a chodila jsem k němu přes dva roky. Terapie mi pomohla poznat samu sebe, přestat být sebedestruktivní, naučit se rozeznat a poslouchat své pocity a dělat věci, které mě těší - ne ty, o kterých si myslím, že bych měla dělat kvůli někomu jinému. Do té doby jsem žila spíše nešťastný život, nerozuměla jsem sama sobě, ale v průběhu terapie se to pomalu lepšilo. Dokázala jsem si vytvořit s panem Novákem důvěru, mohla jsem mu říct cokoliv, i když jsem se ze začátku hodně styděla. Fakt, že jsem nemusela nic skrývat, byl osvobozující a očistný. Dřív jsem zkusila asi tři jiné terapeuty a nedá se to srovnat, s panem Novákem jsme řešili problémy opravdu hodně do hloubky a mně osobně nejvíc pomáhalo to, že jsem měla dojem (na rozdíl od jiných terapií), že mé problémy ho skutečně zajímají a chce mi doopravdy pomoct. Děkuji mu za tuto zkušenost, dnes už díky němu kráčím životem mnohem lehčím krokem a když budu potřebovat vyslechnout a zase si uspořádat myšlenky, znovu se na něj obrátím.

M.O.
Terapie u pana Mudr. Nováka byla mojí jedinou zkušeností v tomto směru a nemám tedy příliš představu, jak by měla či neměla vypadat, případně nějaká srovnání. Cítím však, že mi v některých věcech pomohla, uvědomit si některé své vnitří pochody či se podívat na věci z jiné strany. U jiných věcí k takovým změnám možná nedošlo, ale to k tomu nejspíš patří, že nelze vyřešit vše. Několikrát se mi stalo, že jsem byl z terapie lehce rozpačitý, kromě toho však většinu času převládal pozitivní dojem a dobrý pocit, že to celé má skutenčně smysl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem Novákem jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k němu kolem půl roku. Je velmi empatický, naslouchá tomu, co říkáte a opravdu ho to zajímá. Pomohl mi se dívat na různé situace z jiného úhlu pohledu a pochopit, co se ve mně děje. Pokud je pro vás obtížné mluvit o svých pocitech, je to ten pravý doktor pro vás. Netlačí na vás, všechno na sezení řídíte vy. Postupem času zjistíte, že mu můžete naprosto věřit a nesoudí vás, naopak pochopí vás a donutí (v dobrém slova smyslu) o čemkoli začít přemýšlet jinak. Můj pohled na život a vztahy se díky tomu změnil k lepšímu. Pana doktora Nováka mohu jen doporučit.

K návštěvě psychoterapeuta jsem se odhodlal skoro dva roky po tom, co jsem začal mít problémy s panickými atakami. Rozhodnutí to bylo obtížné, ale zpětně si uvědomuji, že velmi prospěšné. Již předtím jsem bral léky na potlačení těchto atak, vždy jsem si však uvědomoval, že léky mi pomůžou vyřešit důsledky, nikoliv důvody. S panem doktorem jsme probraly možné varianty původu této poruchy. Pochopení těchto procesů mi velmi pomohlo pracovat s těmito atakami a zvládat je daleko lépe. Kdybych měl možnost rozhodovat se znovu při výběru doktora, rozhodnu se stejně. Vřele doporučuji.

K panu doktorovi jsem přišla s těžkými depresemi. Po dvouleté terapii se mi výrazně ulevilo. Deprese ustopily a mohla jsem se zase vrátit do života. Přístup pana doktora byl velmi citlivý a přitom účinný. Pana Dr. Nováka 100% doporučuji, dokáže z terapie udělat příjemné setkávání.

Dr.Novaka doporucuji predevsim tem, kteri jdou na terapii poprve a nejsou si jisti tim co je ceka. Jeho prijemne vystupovani a prirozene chovani napomaha pri rozhovorech o nejintimnejsich tematech. I ty nejtezsi zivotni situace pomaha klientovi resit s nadhledem a porozumenim.

Pan doktor je profesionální a přitom lidský. Získal si mou důvěru, dokázala jsem mu svěřit i osobní věci, které bych dříve neřekla nahlas. Během terapie jsem se o sobě dozvěděla více, než za posledních deset let sebezpytování. Psychoterapii u PhDr. Nováka doporučuji všem, a zejména těm, kteří se terapie obávají, příp. ji odkládají z obavy, že nedokáží o svých problémech mluvit.

• drogová závislost
  • závislost