Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Vyšehradská 49/320, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost

Partnerská psychoterapie • 1 200 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Rodinná psychoterapie • 1 200 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Psychoterapeut poskytující služby klinické psychologie. Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná psychoterapie pro dospívající a dos...

Více

Léčené nemoci

  • Drogová závislost
  • Závislost
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vyšehradská 49/320, Praha

1 200 Kč

OrdinaceVyšehradská 49/320, Praha

1 000 Kč

OrdinaceVyšehradská 49/320, Praha

1 200 Kč

Ordinace

Názory

5

Obecné skóre
26 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace psychoterapie

Díky pravidelným sezením s panem doktorem Novákem jsem se naučil lépe zvládat situace, se kterými jsem si dříve neuměl poradit. Také jsem nalezl nové způsoby rozebírání vlastních problémů a zlepšil komunikaci s ostatními i sám se sebou.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace psychoterapie

K panu doktorovi jsem chodila přes dva roky. Ačkoli pro mě bylo a zůstává velice těžké mluvit bez kontroly o svém nitru, za ty dva roky jsem myslím udělala velký pokrok. Zejména jsem díky panu doktorovi pochopila, že se nemusím vždy stydět za to, co prožívám, že mé pocity jsou v pořádku. Často pro mě bylo těžké o čemkoli začít mluvit, někdy to byly celkem tíživé chvilky. Pokud se mi však už podařilo tuto bariéru překonat, pan doktor měl vždy pochopení a rozhovory s ním mi pomohly v mnohých situacích, do kterých jsem se opakovaně dostávala a necítila se v nich dobře. Pokud by to bylo potřeba, nejspíše bych se na pana doktora Nováka obrátila i v budoucnu.


A
Ověřeny pacient

Psychoterapie pro mě měla punc něčeho tajemného a trochu divného, nicméně pan Novák rychle rozptýlil mé obavy. V terapii má úžasnou schopnost číst mezi řádky a vyhmátnout z rozhovoru to podstatné, co člověk jen naznačí nebo si často sám ani neuvědomuje, že je důležité. Díky tomu jsem mohl na své problémy a život vůbec nahlédnout z trochu jiné perspektivy a konečně se začít srovnávat se svým životem a ujasnit si priority . Pokud hledáte místo, kde si můžete o čemkoli popovídat bez obav, že vás bude někdo soudit nebo hodnotit, pak jste na správné adrese. Skoro se mi nechtělo terapii končit, ale všechno má svůj začátek i konec. Díky


I
Ověřeny pacient

Pana doktora sem navstevovala asi rok, nemuzu rict ze diky terapiim by se v mem zivote neco az tak vyrazne zlepsilo. Kazdopadne sem si mela s kym promluvit a naucila sem se o svych problemech mluvit.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor Novak mi velice pomohl na ceste k lepsimu poznani sebe sameho. Terapie, na kterou jsem dochazel pres dva roky, mi pomohla vyresit radu tezkych zivotnich situaci. Pana doktora vrele doporucuji. V pripade potreby se na nej v budoucnu jiste znovu rad obratim.


A
Ověřeny pacient

Pana Nováka jsem našla v opravdu tíživé životní situaci a chodila jsem k němu přes dva roky. Terapie mi pomohla poznat samu sebe, přestat být sebedestruktivní, naučit se rozeznat a poslouchat své pocity a dělat věci, které mě těší - ne ty, o kterých si myslím, že bych měla dělat kvůli někomu jinému. Do té doby jsem žila spíše nešťastný život, nerozuměla jsem sama sobě, ale v průběhu terapie se to pomalu lepšilo. Dokázala jsem si vytvořit s panem Novákem důvěru, mohla jsem mu říct cokoliv, i když jsem se ze začátku hodně styděla. Fakt, že jsem nemusela nic skrývat, byl osvobozující a očistný. Dřív jsem zkusila asi tři jiné terapeuty a nedá se to srovnat, s panem Novákem jsme řešili problémy opravdu hodně do hloubky a mně osobně nejvíc pomáhalo to, že jsem měla dojem (na rozdíl od jiných terapií), že mé problémy ho skutečně zajímají a chce mi doopravdy pomoct. Děkuji mu za tuto zkušenost, dnes už díky němu kráčím životem mnohem lehčím krokem a když budu potřebovat vyslechnout a zase si uspořádat myšlenky, znovu se na něj obrátím.


H
Ověřeny pacient

M.O.
Terapie u pana Mudr. Nováka byla mojí jedinou zkušeností v tomto směru a nemám tedy příliš představu, jak by měla či neměla vypadat, případně nějaká srovnání. Cítím však, že mi v některých věcech pomohla, uvědomit si některé své vnitří pochody či se podívat na věci z jiné strany. U jiných věcí k takovým změnám možná nedošlo, ale to k tomu nejspíš patří, že nelze vyřešit vše. Několikrát se mi stalo, že jsem byl z terapie lehce rozpačitý, kromě toho však většinu času převládal pozitivní dojem a dobrý pocit, že to celé má skutenčně smysl.


J
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem Novákem jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k němu kolem půl roku. Je velmi empatický, naslouchá tomu, co říkáte a opravdu ho to zajímá. Pomohl mi se dívat na různé situace z jiného úhlu pohledu a pochopit, co se ve mně děje. Pokud je pro vás obtížné mluvit o svých pocitech, je to ten pravý doktor pro vás. Netlačí na vás, všechno na sezení řídíte vy. Postupem času zjistíte, že mu můžete naprosto věřit a nesoudí vás, naopak pochopí vás a donutí (v dobrém slova smyslu) o čemkoli začít přemýšlet jinak. Můj pohled na život a vztahy se díky tomu změnil k lepšímu. Pana doktora Nováka mohu jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

K návštěvě psychoterapeuta jsem se odhodlal skoro dva roky po tom, co jsem začal mít problémy s panickými atakami. Rozhodnutí to bylo obtížné, ale zpětně si uvědomuji, že velmi prospěšné. Již předtím jsem bral léky na potlačení těchto atak, vždy jsem si však uvědomoval, že léky mi pomůžou vyřešit důsledky, nikoliv důvody. S panem doktorem jsme probraly možné varianty původu této poruchy. Pochopení těchto procesů mi velmi pomohlo pracovat s těmito atakami a zvládat je daleko lépe. Kdybych měl možnost rozhodovat se znovu při výběru doktora, rozhodnu se stejně. Vřele doporučuji.


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přišla s těžkými depresemi. Po dvouleté terapii se mi výrazně ulevilo. Deprese ustopily a mohla jsem se zase vrátit do života. Přístup pana doktora byl velmi citlivý a přitom účinný. Pana Dr. Nováka 100% doporučuji, dokáže z terapie udělat příjemné setkávání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Psychoterapeut poskytující služby klinické psychologie. Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná psychoterapie pro dospívající a dos...

Více

Léčené nemoci

  • Drogová závislost
  • Závislost
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie