Na Bojišti 2/1950, Praha
Gynekologie a porodnictví

Umístění: jiné místo Jiný

U pana profesora Mary jsem podstoupila koncem roku rozruseni srustu, ktere vznikly po porodu, na jinem pracovisti mne chteli operovat laparoskopicky s nejistou prognozou..panu profesorovi se vse podarilo na prvni pokus, tzv. second look uz jen ujasnil, ze deloha je v poradku. Dlouhe mesice jsem nespala a poprve v zivote uzivala leky na spani z hruzy, ze uz nebudu moci mit dalsi dite, jen diky panu profesorovi mam sanci ho mit a verim ze budu, timto mu znovu dekuju..je to chodici andel, malokdy clovek pozna nekoho takoveho, mam k nemu hlubokou uctu a obdiv..predevsim proto, ze i po tolika letech ve zdravotnictvi neztratil lidskost..Neumim si ani predstavit jak narocna je cesta, kterou si zvolil a jak musi byt pri tom vsem co zvlada vycerpany..preji mu mnoho zdravi a sily ☺️

Umístění: Gynekologie a porodnictví

MuDr. Mára, je úžasný odborník so špičkovou komunikáciou. Hneď pri prvom vyšetrení pohmatom, zistil môj hlavný problém (ktorý mi nevedeli roky diagnostikovať). Ďalšie vyšetrenia už len potvrdili jeho diagnózu. Operovana som bola v júni 2019- ním osobne bez zaplatenia akéhokoľvek extra poplatku. Operácia bola síce ťažká a náročná, keďže najprv bola vedená laparoskopicky ale kvôli rozsiahlemu krvácaniu ju museli ukončiť laparotomicky- ale neviem si predstaviť odborníka, ktorý by tuto situáciu aj následne komplikácie zvládol lepšie. MuDr. Mára má môj obdiv a srdečnú vďaku. Dakujem, že konečne po 20 rokoch žijem- bez kazdomesacnych bolesti, analgetik a extrémneho krvácania. Kiež by takých odborníkov ako on bolo viac.

Umístění: Gynekologie a porodnictví gynekologické laparoskopie

Dne 24.3. 2019 jsem byla přijata na Gynekologicko - porodnické klinice, v Praze u Apolináře, k plánovanému výkonu. Touto cestou bych chtěla veřejně poděkovat doc. MUDr. M. Márovi, CSc, a celému týmu z oddělení G5, za profesionální a lidský přístup během pobytu na klinice. Pan docent je nejen špičkový specialista v léčbě myomů, ale i špičkový odborník v oblasti gynekologické endoskopie, což mohu z vlastní zkušenosti potvrdit a vřele doporučit. Pod jeho vedením máte záruku a jistotu, že výkon bude proveden bez komplikací a brzkým návratem k běžným aktivitám.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Bezprostredni vrelost, soustredeny zajem a peclivost pana docenta Mary byla radost zazit. U pana docenta jste v dobrych rukach a nebudete se niceho bat.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Odstraneni delozniho septa

Vynikajici doktor. Vedomi, ze operaci provadel prave on, mi urcite dodalo klid a jistotu. Osobne si myslim, ze bych jen tezko hledala vetsiho odbornika v teto oblasti. Navic ochotne a velmi rychle reaguje na emaily.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Позвольте выразить глубокую признательность пану доценту Michal Mara , за высокий профессионализм. Мне очень повезло, что я попала в его надёжные руки. Спасибо Вам за вашу доброту и отзывчивость, за терпение и оказанное внимание, спасибо за оказанную вами помощь. Приятно осознавать, что рядом с нами врач такого высокого профессионального уровня. Хочу пожелать Вам дальнейших успехов в вашем не легком деле. С бесконечной благодарностью к Вам, Szabodos Diana.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Myomy

Tohoto lékaře není těžké hodnotit je totiž prostě a jednoduše skvělý!!! Tam kde jiní nechtějí operovat a nebo chtějí i odebrat dělohu on operuje laparoskopicky jen myomy. Navíc jeho lidský a pozitivní přístup od první návštěvy jste si najednou jistí že bude vše v pořádku.

Pan doktor je milý, vstřícný, ochotný a velmi zkušený odborník. Připouští diskusi, je velmi empatický, dokáže pacientku vyslechnout, vše vysvětlit a eventuelně ji i uklidnit. O své pacientky se zajímá, jeho péče operací nekončí a navíc je velmi šikovný a pečlivý. Přála bych si, aby takových lékařů bylo v našem zdravotnictví více. Pane doktore, moc Vám za všechno děkuji a přeji hodně energie do další velmi náročné práce.

Efektivně a rychle řeší problém a připouští diskuzi. Bezkonkurenční odborník na myomy. V jiné nemocnici jsou tak schopní s arogancí pouze vzít dělohu a on neváhá operovat s výborným výsledkem. Doporučuji!

Jirina Dolejsi jemi 36let a 7.2.2017 jsem byla hospitalovana na Ginekologie G4 z miomama a musim rict ze pan doctor Michal Mara je spickovej pomohl mi a jsem rada ze muj ginekolog poslal knemu a personal tez starali se omne velmi dobre musim rict ze kdybich jeste nekdy mela jit na operaci tak jidene knim moc dekuji hlavne Marovi moc ............