Na Bojišti 2/1950, Praha
Gynekologie a porodnictví (mapa)

Umístění: Gynekologie a porodnictví gynekologické laparoskopie

Dne 24.3. 2019 jsem byla přijata na Gynekologicko - porodnické klinice, v Praze u Apolináře, k plánovanému výkonu. Touto cestou bych chtěla veřejně poděkovat doc. MUDr. M. Márovi, CSc, a celému týmu z oddělení G5, za profesionální a lidský přístup během pobytu na klinice. Pan docent je nejen špičkový specialista v léčbě myomů, ale i špičkový odborník v oblasti gynekologické endoskopie, což mohu z vlastní zkušenosti potvrdit a vřele doporučit. Pod jeho vedením máte záruku a jistotu, že výkon bude proveden bez komplikací a brzkým návratem k běžným aktivitám.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Bezprostredni vrelost, soustredeny zajem a peclivost pana docenta Mary byla radost zazit. U pana docenta jste v dobrych rukach a nebudete se niceho bat.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Odstraneni delozniho septa

Vynikajici doktor. Vedomi, ze operaci provadel prave on, mi urcite dodalo klid a jistotu. Osobne si myslim, ze bych jen tezko hledala vetsiho odbornika v teto oblasti. Navic ochotne a velmi rychle reaguje na emaily.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Позвольте выразить глубокую признательность пану доценту Michal Mara , за высокий профессионализм. Мне очень повезло, что я попала в его надёжные руки. Спасибо Вам за вашу доброту и отзывчивость, за терпение и оказанное внимание, спасибо за оказанную вами помощь. Приятно осознавать, что рядом с нами врач такого высокого профессионального уровня. Хочу пожелать Вам дальнейших успехов в вашем не легком деле. С бесконечной благодарностью к Вам, Szabodos Diana.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Myomy

Tohoto lékaře není těžké hodnotit je totiž prostě a jednoduše skvělý!!! Tam kde jiní nechtějí operovat a nebo chtějí i odebrat dělohu on operuje laparoskopicky jen myomy. Navíc jeho lidský a pozitivní přístup od první návštěvy jste si najednou jistí že bude vše v pořádku.

Pan doktor je milý, vstřícný, ochotný a velmi zkušený odborník. Připouští diskusi, je velmi empatický, dokáže pacientku vyslechnout, vše vysvětlit a eventuelně ji i uklidnit. O své pacientky se zajímá, jeho péče operací nekončí a navíc je velmi šikovný a pečlivý. Přála bych si, aby takových lékařů bylo v našem zdravotnictví více. Pane doktore, moc Vám za všechno děkuji a přeji hodně energie do další velmi náročné práce.

Efektivně a rychle řeší problém a připouští diskuzi. Bezkonkurenční odborník na myomy. V jiné nemocnici jsou tak schopní s arogancí pouze vzít dělohu a on neváhá operovat s výborným výsledkem. Doporučuji!

Jirina Dolejsi jemi 36let a 7.2.2017 jsem byla hospitalovana na Ginekologie G4 z miomama a musim rict ze pan doctor Michal Mara je spickovej pomohl mi a jsem rada ze muj ginekolog poslal knemu a personal tez starali se omne velmi dobre musim rict ze kdybich jeste nekdy mela jit na operaci tak jidene knim moc dekuji hlavne Marovi moc ............

C

Po 6 letech problémů s cystou, hlídání zda se zvětšuje či nezvětšuje, odebírání markerů, zkoumání na utz, stěžování si na bolesti v pravém podbříšku a nemožnosti otěhotnět a přesvědčování od lékaře, že to je zkrátka normální jsem se dostala přes reference kamarádky a informací na internetu k panu docentovi do soukromé ambulance. Musím říct, že už emailová komunikace mne přesvědčila o tom, že zde jednám se skutečným odborníkem na vysoké úrovni. Protože jsem velký puntíčkář a v případě doktorů to platí stonásobně, neměla jsem nejmenší pochybnost o tom, že mi pan docent pomůže. Po 20 minutách zkoumání na utz mi řekl varianty o co by se mohlo či nemohlo jednat a k objasnění potíží doporučil na laparoskopii. V mých 38 letech první operace, ale od pana docenta jsem odcházela jak omráčená a manžel doma nechápal proč se usmívám, když se bojím operace. Já jsem se usmívala, protože po 6 letech jsem si byla jistá, že zájem ze strany lékaře je 100%. Všechny další dotazy mi pan docent zodpověděl promptně emailem, a to i v případě, že šlo jen o reakci na poděkování. Věděla jsem a vím, že on je ten správný člověk, kterému mohu plně důvěřovat. Přesvědčila mne o tom i zkušenost mé kamarádky, které pan doktor zachránil dělohu a dal možnost vyzkoušet jaké je to otěhotnět. Samotnou laparoskopickou operaci jsem podstoupila před pár dny a neexistuje tolik slov, kterými bych mohla vychválit pana docenta Máru a jeho celý tým z oddělení G5. Jde o jedinečného lékaře a člověka, kterého vřele a s čistým svědomím mohu doporučit všem ženám, které mají podobné problémy. Nikdy předtím jsem nepotkala tak skvělého a milého lékaře a člověka se zájmem o pacienta. Petra D.

Dobrý den,je mi 34 let,bezdětna a jen dìky panu docentu mám naději,že jednou budu mit miminko.Odoperoval mi celkem 21 myomu a to laparoskopicky.Komunikace s panem doktorem rychlá,vše mi vysvětlil,pokuď jsem měla nějaký dotaz přes email skoro okamžita odpověd.Všem ženam,kterė maji stejnou diagnozu jako já mužu pana docenta jen doporučit.Jsem štastna za to,že existuje takový člověk jako on.