Viktorie Š.
Vřele doporučuji, jsou naprosto vynikající. Jezdíme za doktorem až z Jihlavy a jsme naprosto spokojeni.

Chodíme k panu doktorovi celá rodina a jsme všichni moooc spokojeni ,už nikdy nikam jinam.Všechno bezbolestně a hlavně v dokonalé čistotě.Za to si člověk i rád zaplatí.A navíc pro pana zubaře není nic nemožné i když jiní zubaři všechno zavrhnou a tvrdí že to nejde !A navíc mě těší že je mddr. je mladý a jen tak nepůjde do důchodu :-)

MDDr. Krejčí i jeho kolegové dokázali nemožné - přesvědčili nejen mě, ale už i celou naši širší rodinu, že zubařina není řezničina a hlavně že zubaře se člověk bát nemusí. Můj bývalý zubař zde rovněž nemá špatné hodnocení, nicméně pečlivost s jakou zákrok dělá MDDr. Krejčí jsem dříve nezažil. Novinkou pro mě bylo i to, že po odchodu z ordinace to nebolí. A co víc, nebolí to ani po odeznění umrtvení, natož aby mě zuby bolely dva nebo tři dny po zákroku, což jsem dříve bral jako nutné zlo, bez kterého to nejde.
Platím u nich v hotovosti, zuby rozhodně nejsou zadarmo, ale za tu bezbolestnost, pečlivost a hlavně následnou bezproblémovost to stojí. Jako zubaři jsou v Cannesto kvalitou a pečlivostí jako z jiného světa, jako lidé jsou milí a příjemní. Vřele doporučuji - nejsou jen velmi dobří, oni jsou naprosto vynikající.

Nejen pan doktor Krejčí, ale celý Cenessto tým je naprosto úžasný! Něco takového se opravdu jen tak nevidí. Pokora a přirozená vřelost. Doporučuji. Pojišťovny bohužel hradí jenom ty velmi základní postupy, takže si člověk musí připlatit, ale ten rozdíl ve výsledné práci jak tak markantní, že není absolutně nad čím uvažovat.