Apolinářská 18, Praha
Gynekologicko-porodnická klinika VFN a 1.LF UK

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika VFN a 1.LF UK

Skvělý lékař, profesionální a zároveň lidský. Chodila jsem k němu do rizikové poradny s jednovaječnými dvojčátky. Hodně pomohl, ať už jako psychická podpora, tak svými cennými radami. Nikdy jsem ho neviděla se špatnou náladou, i když byl velmi zaneprázděn. Nakonec bohužel nebyl u porodu kvůli dovolené, ale na pana doktora budu vzpomínat v tom nejlepším.

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika VFN a 1.LF UK asistovaný porod, dvojcata

Nejlepsi porodnik, velky odbornik na svem miste. Jedna s Vami velmi citlive, lidsky a otevrene a pritom pokorny profesional, ktery dokaze az nemozne.

Pan doktor Koucky je vynikajici odbornik s empatickym pristupem k jednotlivym pacientkam, vse vzdy vysvetli, poradi a uklidni. Jsem mu za mnohe vdecna. Vice takovych lekaru.
Dekuji Zaneta V.

Pan doktor Koucký je fantastický porodník s velmi empatickým přístupem. Velmi pečlivý,vše do detailu vysvětlí a především odborník na pravém místě.

Pan MUDr. Koucký má opravdu úžasný přístup - umí být lidský, vše v klidu vysvětlit, přitom 100% profík. Díky němu máme dvě krásné holčičky a i když byl porod hektický, vše díky němu proběhlo na 1! Rozhodně můžeme doporučit.

Na rizikovém oddělení u Apolináře jsem strávila pod panem doktorem Kouckým 5 týdnů (2013) a jsem přesvědčená, že právě díky němu, dnes máme doma krásnou holčičku. Jedná se o vynikajícího profesionála s lidským přístupem a schopností empatie, jehož přístup na míle převyšuje ostatní personál a lékaře. Což je trochu škoda. Přála bych českému zdravotnictví co nejvíce takových profíků!!! Pro mě naprostá špička.

Jedním slovem perfektní. Přeji panu doktorovi, aby mu lidský a profesionální přístup, trpělivost a ochota vydržely i nadále.

MUDr. Michal Koucký je vynikající mladý lékař s osobním, lidským i profesionálním přístupem na nejvyšší úrovni. Pan doktor jezdí po světových konferencích a neustále se ve svém oboru vzdělává. Mě velmi pomohl ve 28.tt když jsem se začala otvírat a hrozilo že předčasně porodím. Vždy mě dokázal uklidnit a navrhnout řešení vhodné pro všechny strany a hlavně abych nebyla ve stresu. Domácí péče je z jeho pohledu velké plus na psychiku maminky a já jsem za to ráda. Jenom díky němu jsem donosila našeho syna od 28.tt až do 38.tt a všichni to považují za zázrak. Jsem panu doktorovi velice vděčná ! Oproti MUDr. Pařízkovi, který staví již jen na svém jménu a dlouholeté praxi. Jeho tým lékařů staré generace pánů s přehazovačkou ustrnula ve středověku a chtěli mě uvazovat k posteli v nemocnici až do porodu. U Apolináře je to skutečně továrna na děti s velmi neosobním přístupem. Hamiltonův hmat (odloučení plodových blan pro zahájení porodu) zde dělají všem ženám bez vyjímky, což je nejen neetické, ale zároveň nezákoné, protože na to ženu předem neupozorní ! Kromě MUDr. Kouckého jsem zde nebyla s péčí spokojená. Ale pan doktor Koucký je poklad !

Dobrý den, děkuji všem za důvěru...ale nezbylo mi nic jiného než zde reagovat. Někdo na tyto stránky zadal kontaktní údaje na moje kmenové pracoviště - oddělení rizikového těhotenství, kam volá týdně x-žen. Chtěl bych vyjasnit situaci: žádnou soukromou praxi nemám, pracuji jako lékař na Gyn.-por.klinice na plný úvazek a jsem zaměřením porodník, neprovozuji žádnou gynekologickou praxi, starám se o (převážně) komplikované těhotné,nikoli o "netěhotné". Nevolejte tedy, prosím, na číslo uvedené na těchto stránkách, porodní asistentky jsou už enormě přetíženy telefonáty.
děkuji dr.Michal Koucký

Velká pochvala a poklona pan doktor je opravdu člověk na svém místě rodila jsem u apolináře letos v březnu.
Přístup naprosto perfektní, vždy usměvavý a vstřícný, zrovna tak lékaři a sestry na rizikovém oddělení. Oddělení šestinedělí tedy některé sestřičky trochu pokulhává, mohli by chodit k panu doktorovi na školení. Děkuji a klobouk dolů Pane doktore...