Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji

Jankovcova 1569/2c, Praha
Oční centrum Praha, a.s. (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, + 8 Více

Kataraktové vyšetření

Operace šedého zákalu

Korekce presbyopie

• oční onemocnění
  • šedý zákal
  • dalekozrakost

Bc.Daniel Šimandl

Byl jsem u pana doktora se šedým zákalem u obou očí. Jsem velmi spokojen a mohu jenom doporučit. Touto cestou ještě jednou děkuji.

Kataraktové vyšetření

Operace šedého zákalu