MUDr.

Michal Janek verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více (6)

• Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji
    Bc.Daniel Šimandl

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Ivana Divišová
    Ivana Divišová
    Tusarova 1152/36, Praha
    K této paní doktorce chodím od předškolního věku kdy u mě byla zjištěna tupozrakost. Dnes 20 let poté již nemám… Více

Lea  Kmochová
    Lea Kmochová
    Tusarova 1152/36, Praha

Eva Dunovská
    Eva Dunovská
    Tovární 12/1342, Praha
    S paní doktorkou jsem se seznámil náhodou, přes cizí předmět v oku, který mi vadil při práci na pracovišti, které… Více

Deli Křížová
    Deli Křížová
    Zenklova 340/22, Praha
    Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské… Více

Jaroslav Vrkoč
    Jaroslav Vrkoč
    Zenklova 40, Praha
    Pan doktor me peclive vysetril a predepsal bryle na blizko i na dalku. Vse probehlo v nejlepsim poradku. P.Klima Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Michal Janek vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od r. 1975 do r. 1984 pracoval na očním oddělení NsP Příbram. V letech 1985 – 1997 byl přednostou očního oddělení NsP Klatovy, od r. 1998 do roku 2011 byl primářem Centra mikrochirurgie oka OFTA v Plzni. Od roku 2011 provádí operace šedého zákalu v Očním centru Praha. Je významnou osobností v oblasti české kataraktové chirurgie. S počtem více než 23000 operací šedého zákalu se řadí k předním chirurgům v České republice. Mezi prvními začal odstraňovat šedý zákal ultrazvukovou fakoemulsifikací, byl propagátorem ambulantního způsobu této operace. V letech 1994 – 1997 byl vědeckým sekretářem České oftalmologické společnosti, v roce 1998 se stal spoluzakladatelem České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, jíž je členem dodnes. Je taktéž členem Evropské společnosti kataraktových a refrakčních chirurgů. Pravidelně se účastní odborných kongresů v České republice i v zahraničí a vyvíjí bohatou přednáškovou činnost. V r. 2008 obdržel teprve jako druhá osoba v ČR nejvyšší ocenění České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie – medaili profesora Vanýska za přínos v rozvoji implantologie v očním lékařství v České republice. Od roku 2011 je vyučujícím optometrie na Vyšší odborné škole zdravotnické v Plzni.

Služby

Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha, hl. město Praha

Kataraktové vyšetření
    Operace šedého zákalu
    Korekce presbyopie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Bc.Daniel Šimandl

• K

Byl jsem u pana doktora se šedým zákalem u obou očí. Jsem velmi spokojen a mohu jenom doporučit. Touto cestou ještě jednou děkuji.