Hvězdova 1601, Praha
Poliklinika Medicina Plus

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Medicina Plus

Není v Praze lepšího! I díky němu a jeho přístupu jsem dobrou maminkou svým dětem :) Děkuji za jeho péči! Sestřička též perfektní!
Dobrý den, našemu synovi je 15 měsíců. MUDr.Hlavatý ho má v péči od narození. Je to mé první dítě a asi jako každá maminka jsem první měsíce byla hodně vyplašená. Pan doktor je ale nejen profík ve svém oboru, ale i člověk s velkým srdcem, který mi vždy vše vysvětlil, uklidnil mně a poradil. Neumím si představit, že by nebyl...Na cestě je další potomek a z poloviny vím, že díky panu doktorovi vše zvládneme, protože i přesto, že je to brzy po sobě máme takového člověka na blízku :) Díky za Vaše komentáře, protože díky nim, jsem si pana doktora vybrala :)

Umístění: jiné místo příchod dítěte na svět

Chtěla bych se se všemi podělit o zkušenost s panem doktorem. Psal se rok 2001, setkala jsem se s jeho profesionalitou a citem pro své povolání ještě v nemocnici v Benešově. Příchod na svět mého syna nebyl jednoduchý a vyhlídky na jeho život velmi špatné. Pan doktor svým pohotovým rozhodnutím a okamžitým zahájením léčby mu tu šanci na život dal. Přesto, že prvotní prognózy nebyly příliš pozitivní a během raného dětství jsme bojovali s různými zdravotními problémy, vstupuje můj syn do dospělosti jako pohodový a zdravý kluk. Tisíceré díky pane doktore.
Helena Khandlová, Benešov

Umístění: Poliklinika Medicina Plus

p. Dr. Hlavaty je vynikajuci trpezlivy, vzdy respektujici , vnimajici a hlavne odborne fantasticky detsky lekar. Spolu s vynikajici usmievavou a milou sestrickou vzdy poradi a vylieci. Moc dakujeme a prajeme hodne trpezlivosti a lasky, ktoru davate Vy svojim malym pacientom.
Stastni rodicia....

Umístění: Poliklinika Medicina Plus nemoc vnučky

Pana doktora jsme navštívili s vnučkou, která tu byla s dcerou na dovolené z Německa. Bez problémů nás přijal a vyšetřil. Doporučil další léčbu a pozval nás na následnou kontrolu. Perfektní přístup k malým pacientům, laskavý, milý.

Umístění: Poliklinika Medicina Plus Akutní zdravotní stav syna

Pan doktor je nejúžasnější dětský lékař, kterého jsem poznala. Chodíme k němu s dcerou i synem a oba ho mají moc rádi. Už několikrát nám pomohl nejen, jako lékař, ale i jako člověk. Moc si pana doktora vážím za jeho přístup k malým pacientům , ale i jeho rodičům. Opravdu mu vděčíme za mnohé a nejen jemu, ale také sestřičce, která je stejně hodná a ochotná. Heřmánkovi

Dnešní návštěva mě opět utvrdila v názoru, že pan doktor je o několik tříd to nejlepší co jsem v českém zdravotnictví potkal. Vše vysvětlí, nic nepodcení, vždy milý. Je vidět, že svoje malé pacienty má rád všechny do jednoho. A přesto velice profesionální.

K panu doktorovi chodím už úplně od malička, profesionál, nic nenechá náhodě, okamžitě zasahuje, nejlepší lékaž jakého jsem poznala, vůbec se mi od něj nechce odejít. Mohu jen doporučit!! :))

Nejlepší lékař pro náš poklad:) vždy profesionální s lidským přístupem a zkušenostmi. Doporučujeme!!!

Pan doktor i sestřička jsou oba velmi milí a profesionální. K panu doktorovi chodíme s dcerou čtvrtým rokem a máme k němu velkou důvěru. Doporučuji!