Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
54 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Umístění: Poliklinika Medicina Plus Jiný

Pan doktor i sestřička jsou prostě úžasní. Naše děti se k němu dokonce i těší. Vždy jsou oba milí, vstřícní, pan doktor vše ochotně vysvětlí, poradí. Je to profesionál na svém místě, má neuvěřitelné zkušenosti i z nemocnice a jsem moc ráda, že k němu můžeme chodit. Neznám lepšího lékaře.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medicina Plus

Pan doktor je nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkal. Chodil jsem k němu přes 10 let a nikdy jsem neměl jedinou negativní zkušenost. Je pečlivý, nikdy nic nezanedbá a vše důkladně vysvětlí. Jeho přístup k dětem je úžasný - to samé se dá říct i o sestřičče, která svým milým úsměvem vždy, i v těch nepříjemných chvílích, zlepší náladu. Pan doktor je PROFÍK, který svou prací žije, a to je v tomto oboru opravdu důležité ...


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medicina Plus

Není v Praze lepšího! I díky němu a jeho přístupu jsem dobrou maminkou svým dětem :) Děkuji za jeho péči! Sestřička též perfektní!
Dobrý den, našemu synovi je 15 měsíců. MUDr.Hlavatý ho má v péči od narození. Je to mé první dítě a asi jako každá maminka jsem první měsíce byla hodně vyplašená. Pan doktor je ale nejen profík ve svém oboru, ale i člověk s velkým srdcem, který mi vždy vše vysvětlil, uklidnil mně a poradil. Neumím si představit, že by nebyl...Na cestě je další potomek a z poloviny vím, že díky panu doktorovi vše zvládneme, protože i přesto, že je to brzy po sobě máme takového člověka na blízku :) Díky za Vaše komentáře, protože díky nim, jsem si pana doktora vybrala :)


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo příchod dítěte na svět

Chtěla bych se se všemi podělit o zkušenost s panem doktorem. Psal se rok 2001, setkala jsem se s jeho profesionalitou a citem pro své povolání ještě v nemocnici v Benešově. Příchod na svět mého syna nebyl jednoduchý a vyhlídky na jeho život velmi špatné. Pan doktor svým pohotovým rozhodnutím a okamžitým zahájením léčby mu tu šanci na život dal. Přesto, že prvotní prognózy nebyly příliš pozitivní a během raného dětství jsme bojovali s různými zdravotními problémy, vstupuje můj syn do dospělosti jako pohodový a zdravý kluk. Tisíceré díky pane doktore.
Helena Khandlová, Benešov


S
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medicina Plus

p. Dr. Hlavaty je vynikajuci trpezlivy, vzdy respektujici , vnimajici a hlavne odborne fantasticky detsky lekar. Spolu s vynikajici usmievavou a milou sestrickou vzdy poradi a vylieci. Moc dakujeme a prajeme hodne trpezlivosti a lasky, ktoru davate Vy svojim malym pacientom.
Stastni rodicia....


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medicina Plus nemoc vnučky

Pana doktora jsme navštívili s vnučkou, která tu byla s dcerou na dovolené z Německa. Bez problémů nás přijal a vyšetřil. Doporučil další léčbu a pozval nás na následnou kontrolu. Perfektní přístup k malým pacientům, laskavý, milý.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medicina Plus Akutní zdravotní stav syna

Pan doktor je nejúžasnější dětský lékař, kterého jsem poznala. Chodíme k němu s dcerou i synem a oba ho mají moc rádi. Už několikrát nám pomohl nejen, jako lékař, ale i jako člověk. Moc si pana doktora vážím za jeho přístup k malým pacientům , ale i jeho rodičům. Opravdu mu vděčíme za mnohé a nejen jemu, ale také sestřičce, která je stejně hodná a ochotná. Heřmánkovi


J
Ověřeny pacient

Dnešní návštěva mě opět utvrdila v názoru, že pan doktor je o několik tříd to nejlepší co jsem v českém zdravotnictví potkal. Vše vysvětlí, nic nepodcení, vždy milý. Je vidět, že svoje malé pacienty má rád všechny do jednoho. A přesto velice profesionální.


K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už úplně od malička, profesionál, nic nenechá náhodě, okamžitě zasahuje, nejlepší lékaž jakého jsem poznala, vůbec se mi od něj nechce odejít. Mohu jen doporučit!! :))


Ověřeny pacient

Nejlepší lékař pro náš poklad:) vždy profesionální s lidským přístupem a zkušenostmi. Doporučujeme!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti