Neurologická klinika (VFN)
Kateřinská 30, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jsem šťastný, že jsem mohl poznat paní doktorku a od prvního dne mých problémů s RS je mou lékařkou a průvodkyní s touto nemocí už přes 15. let. Díky její péči stále skáču přes kaluže a to jak fyzicky tak psychicky. Výborná paní doktorka a pro mě v oboru božská Mana! Děkuji Vám za vše!

Umístění: Neurologická klinika (VFN) Jiný

Paní doktorka léčila řadu let mého tatínka. Je velmi empatická, pomohla mu, a i celé naší rodině , srovnat se se situací po psychické stránce v počátcích nemoci. Tatínek se po každé návštěvě vracel domů optimisticky naladěn. Chtěla bych paní doktorce a všem ostatním v ordinaci poděkovat za lékařskou péči s ohromným lidským přístupem

Umístění: Neurologická klinika (VFN) léčba Myastenie Gravis

Paní doktorka, je milá s lidským přístupem. Není to jen stoj na předepisování léku. Snaží se pacientovi co nejlépe pomoci od jeho problémů. Mohu jen doporučit :)

Umístění: Neurologická klinika (VFN)

Paní doktorka, je velmi dobrý lékař a člověk, kt. má pro pacienta pochopení. Součásti léčby je u ní nejen "medicínská" léčba /vyšetření, diagnostikování, předepsání léků apod./, ale i vždy vyslechne a snaží se pacienta psychicky podpořit. Pacient je pro ní při léčbě partner, nikoliv řemeslný objekt /jako např. televize/, který musí opravit. Zajímá se o pohled pacienta a neignoruje ho. Léčba je pro ní spolupráce s pacientem, kterého nebere jako někoho neznalého, neschopného podílet se na své léčbě, ale jako partnera, který je schopný do značné míry určovat směr své léčby. Skvělý lékař a skvělý člověk.

Umístění: Neurologická klinika (VFN)

Pani doktorka Týblová je opravdu velmi hodná, laskavá a ochotná, je to člověk na svému místě. K pacientum se chová vždy slušně , mohu všem jen dopo ručitele.

Je to vynikající neurolog a RS odborník na svém místě,přemýšlivá,informovaná o aktuelních lékařských postupech,srdečná a obětavá vůči pacientům i kolegům. umí sdělit i negativa,ale nikdy není negativní.

Alena Č.Budějovice

Jako laik si netroufám posuzovat lékařské postupy. Jinak má paní doktorka velké charisma, schopnost empatie, dokáže třeba mně jako technikovi vysvětlit na technických mechanismech princip nemoci. Určitě je to dar, s tím se málokdo narodí a určitě i tohle člověku pomáhá.
Ruda

Velmi příjemná a vstřícná.Ochotná pomoci.Milá k pacientům.Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je úžasná, milá, lidská, vstřícná a ochotná bytost. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala a mohu se u ni léčit. Je perfektní!!!

Velmi vstřícná a lidská,z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit,takových lékařů víc!!!