Cévní a interní ambulance
Ústecká 36a/789, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Cévní a interní ambulance Jiný

Paní doktorka byla úžasná ve všech směrech. Jednání s pacienty bylo vždy příjemné a milé a přitom profesionální a přínosné. Čest její památce

Umístění: Cévní a interní ambulance Cévní potíže

Paní Doktorka Kruková má neskutečně profesionální a proklientský přístup. Ráda pomůže za každé situace a s pacienty jedná jako s váženými zákazníky, nikoliv jako s póvlem, je v čekém zdravotnictví zvykem. Odbornost na nejvyšší úrovni. Mohu jen doporučit

Umístění: Cévní a interní ambulance

Vynikající paní doktorka, profesně i lidsky. Děkuji osudu, že mi ji privedl do cesty, když jsem jinde marně hledala pomoc. Od té doby k ní chodím pravidelně a jsem za to moc ráda.

Jen bych opakoval supelativy, které se tu opakují - preciznost, vstřícnost, milé jednání. Po zkušenostech s jinými lékaři jste poněkud v jiném světě. Výborný personál. Doporučuji!

Já po zkušenostech s touto ordinací nemohu jinak než hodnotit pěti hvězdičkami.ANO tak má vypadat lékař,sestra a proto mi nezbývá jinak než poděkovat.Zde nepracuje jen odborník, ale i jejich srdce.

Paní doktorka je milá, hodná, vstřícná, odbornice na svém místě.Jedním slovem úžasná.

Jana Nováková

nemá chybu

Velká odbornost, nac neponechá náhodě, milá k pacientům

Maximální odborná a vstřícná péče. Doporučuji. Karel FILIP

Chodím k paní doktorce Sovkové, která pracuje v její ordinaci. Ujala se mě, když mi nebylo moc dobře, a snaží se, aby mi zdraví vydrželo co nejdéle. Zvláště oceňuji, že se neomezuje na svoji specializaci, ale že se zajímá i o ostatní diagnózy a při léčbě k nim přihlíží.