Oční centrum Praha, a.s.

MUDr. Michaela Klementová vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové, Univerzity Karlovy v Praze. Absolvovala stáž na očním oddělení Fakultní nemo...

• oftalmologie

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. korekce očních vad

I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Preventivní prohlídka proběhla naprosto bez problémů a byla mnohem důkladnější v porovnání s mými zkušenostmi z jiných ordinací. Maximální spokojenost, jednoznačně doporučuji!

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. preventivní prohlídky

Moc děkuji paní doktorce za přívětivý, empatický a profesionální přístup. Nadstandardní kvalita služeb! Ráda budu k paní doktorce chodit na preventivní prohlídky. Můžu jedině doporučit! Přeji paní doktorce hodně úspěchů :-)

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Preventivni prohlidka

U paní doktorky jsem podstoupil z preventivních důvodu standardní oční vyšetření, ovšem až s překvapivě nadstandardní péčí, přívětivostí a snahou. Byl jsem velice mile uvítán a nabyl jsem dojmu, že celé vyšetření proběhlo s vysokou mírou profesionality. Přesto jsem cítil, jak má paní doktorka zlaté srdce a chuť pomoci. S tím se člověk v běžné medicíně jen tak nesetkává.