Michael Kozák, gynekolog Opava

Gynekolog

102 objednaných návštěv během 30 dní

Rybářská 81/12, Opava

Běžný termín

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci. Volejte: . Naše ambulance nabízí komplexní péč...

Ukončené školy

• 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
  • 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
  • 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Gynekologické vyšetření

Rybářská 81/12, Opava

MUDr. Michael Kozák

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Gynekologie pro region Opava a okolí

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

Gynekologie pro region Opava a okolí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí Běžný termín

Pan doktor je specialista a vždy odvede dobře svou práci. Jsem spokojená. Mohu doporučit jiným ženám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Příjemný a hodný pán doktor. Vše pěkně vysvětlil s profesionálním přístupem. Příjemné prostředí!!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Skvělý přístup jako vždy. Ochota pana doktora i sestřičky, podrobné vysvětlení a šetrnost při vyšetřování.

Velmi příjemný přístup,snaha pomoci ,mohu lékaře vřele doporučit všem pacientkami, rovněž sestřička velmi milá a ochotná

Mudr.Kozák skvělý lékař, odborník.Mám jen tu nejlepší zkušenost nejen s panem doktorem,ale i sestřička paní Zdenička je skvělá.

Nejlepší gynekolog, vstřícný a odborník na svém místě . Ordinace krásná a čistá v tomto období nastaven režim ochrany pacientů . Sestřička je vlídná a vše vysvětlí. Dekuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Pan doktor je skvělý, perfektní jednání, úžasná péče, pomůže a vyhoví ve všem,jsem ráda, že je mým doktorem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Příjemný pan doktor i sestřička,doporučuji Všem co nejsou spokojeni u svého gynekologa.Hodnotím kladně.

Pan doktor je laskavý a vstřícný. Oceňuji rovněž jeho klidný přístup. Velmi mi vyhovuje, že se mohu pomocí počítače objednat, v klidu si rozmyslet termín a čas návštěvy. Pan doktor termín dodržuje. Sklerotikům připomene e-mail, kdy se objednali. Perfektní! Kéž by to šlo u všech lékařů!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Byla jsem spokojena, byl dodržen čas objednani, příjemné prostředí a příjemné jednání jak sestra tak lékař

Ukončené školy

• 1996 promoce na LF UK Hradec Králové