Rybářská 81/12, Opava
MUDr. Michael Kozák (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 61.....

Gynekologické vyšetření

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava
Gynekologie pro region Opava a okolí (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
737 08.....

Běžný termín

Komplexní péče v gynekologii a porodnictví.

Expertní diagnostika přednádorových stavů děložního čípku - cin, biopsie děložního hrdla. + 6 Více

Očkování proti hpv infekci.

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

Ctg - kardiotokografie.

V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci. Volejte: . Naše ambulance nabízí komplexní péč...

Ukončené školy

• 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
  • 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
  • 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák Kontrola

Přístup lékaře i sestřičky velice příjemný. Pan doktor vyslechl, zkontroloval, poradil, vše bylo pochopitelně a jasně vysvětleno. Přicházela jsem lehce vystrašená a odcházela s úsměvem, protože jsem konečně našla doktora, který umí dělat svoji práci a být přitom lidský.

Umístění: MUDr. Michael Kozák

Pan doktor je specialista ve svém oboru, navíc s lidským přístupem. Z každé návštěvy odcházím s pocitem, že jsem v dobrých rukou. Vše je diskutováno na místě, případně vysvětleno blíže, probrány varianty. Objednací doba online, vhodná i pro zaměstnané, v čekárně max 5 minut, sestřička ochotná, po všech stránkách příjemné prostředí. Naprosto doporučuji, děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák

Pro mě osobně ten nejlepší lékař a odborník jsem velmi spokojená profesionalní a zároveň lidský přístup neměnila bych a můžu pouze doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák Běžný termín. Konzultace zdravotního problému.

Rychlé online objednání. Příjemné prostředí. Milá sestřička. Pan doktor mi ochotně odpověděl na veškeré dotazy. Celková spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák Prevence

Pan doktor Kozák je velice příjemný,usměvavý,vše dokonale vysvětlí,musim napsat jen to nejlepší,samozřejmě i sestřička je velice příjemná a to vždy,takže můžu jen doporučit!

G
Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické konzultace

Sestřička i pan doktor jsou velmi milí a ochotní
Všechno mi vysvětlili, bylo to velice příjemné a jsem moc ráda, že zde můžu chodit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí Běžný termín

Pan doktor velice příjemný,ochotný pacientce vysvetli ,poradi a sestřička příjemná taky ochotná-vybrala jsem si dobře

Pan doktor je moc milý a velmi profesionální a k tomu má úžasnou sestřičku. Výhodou je, že ordinuje i v odpoledních hodinách. Jsem velice spokojená, že můžu být jeho pacientkou.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák Běžný termín

Pan dr.Kozák příjemný ,ochotný vše vysvětlil . Jsem velice spokojená. Jen mohu doporučit.Také sestřička usměvavá,příjemná .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické konzultace

MUDr. Kozák převzal ordinaci po MUDr. Vaverkovi ¨, zprvu jsem měla obavy, zda si nebudu muset hledat jiného lékaře, ale po mojí první návštěvě jsem změnila názor. Mudr. Kozák je příjemný a velice ochotný lékař, který vše ochotně vysvětlí. Také mi vyhovuje nový objednávkový systém, který je jednoduchý a přehledný, takže nemusím čekat.

Gynekologické vyšetření

Rybářská 81/12, Opava

MUDr. Michael Kozák

Běžný termín

Preventivní péče o prsy.

Cena není uvedená

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Ctg - kardiotokografie.

Cena není uvedená

Komplexní péče v gynekologii a porodnictví.

Cena není uvedená

Očkování proti hpv infekci.

Cena není uvedená

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

Cena není uvedená

Programy nadstandardní zdravotní péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák Kontrola

Umístění: MUDr. Michael Kozák