MUDr.

Michael Kozák

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 66 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci. Volejte: . Naše ambulance nabízí komplexní péči o ženu s důrazem na individu... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologie pro region Opava a okolí Combined ShapeCreated with Sketch.

Slezská 515, Hradec nad Moravicí
    74741 Opava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Služby

Běžný termín
    Expertní diagnostika přednádorových stavů děložního čípku - cin, biopsie děložního hrdla.
    Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.
    Preventivní péče o prsy.
    Programy nadstandardní zdravotní péče.
    Komplexní péče v gynekologii a porodnictví.
    Očkování proti hpv infekci.
    Ctg - kardiotokografie.
    Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci.
    Volejte: .

Naše ambulance nabízí komplexní péči o ženu s důrazem na individuální přístup a dostatečný časový prostor pro vyšetření v přijemném moderním prostředí. Vysoce kvalifikovaná péče je podložena nadstandardním vzděláním a dlouholetou praxí.
    Kromě toho provádíme pro region Opava, Krnov, Bruntál a okolí expertní konziliární diagnostiku, léčbu a dispenzarizaci přednádorových stavů děložního hrdla.
    Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud Vám on-line termín nevyhovuje nebo je obsazený, pro další termíny volejte na tel naší ambulance.Děkujeme.
    www.gynekologie-kozak.cz
    www.facebook.com/gynekologiekozak.cz

- 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
    - 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
    - 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
    - 2006 funkční licence z expertní kolposkopie
    - 2013 prolongace funkční licence z expertní kolposkopie

- 2002 Licence ČLK pro výkon samostané praxe, pro výkon odborného zástupce, pro
    poskytování poradenských služeb v gynekologii a porodnictví
    - 2006 Licence ČLK pro výkon funkce primář, vedoucí lékař

- 2011 vlastní praxe

Pracovní činnost Německo:
    - 2007 Frauenklinik Hoyerswerda
    - 2007 - 2008 Klinik Zittau –Loebau, certifikované Mammacentrum Ebersbach
    - 2008 - 2009 Frauenklinik Gustrow- Krankenhaus der Universität Rostock, zastupující
    vedoucí lékař - Oberarztvertretung
    - 2009 - 2013 Sana Ohre Frauenklinik, zastupující vedoucí lékař

Postgraduální vzdělání a stáže –Německo:
    - 2008 Zertifikat DEGUM Mammasonographie I, Berlin, prof.Blomher
    - 2009 Zertfikat DEGUM Mammasonographie II, Berlin, prof. Blomher
    - 2010 Zertifikat Kolposkopie I, II, AGCPC, Berlin, Hannover
    - 2011 stáž v certifikovaném centru: Dysplasiezentrum Bad Saarow
    - 2013 Interventionale Kolposkopie - Berlin

Členství v odborných společnostech:
    ČGPS JEP- Sekce cervikální patologie a kolposkopie, Senologická společnost

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů:

• D

nejlepší doktor kterého jsem poznala. Opravdu lidský přístup. je milý a vstřícný to samé i sestřička.
    Jsem ráda že mi byl doporučen :-)

• T

Vřele doporučuji.
    Profesionální a lidský přístup, vše ochotně vysvětlí, vyslechne si Vás a sestřička strašně milá :-). Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto gynekologii. jinde už mě nikdo nedostane :)))!

• L

V ordinace MUDr. Kozáka jsem se setkala nejen s velmi příjemným moderním prostředím, ale i milým profesionálním přístupem jak lékaře, tak i sestřičky. Pan doktor věnuje pacientkám dostatek času a jeho znalosti jsou na vysokém stupni odbornosti. Objednací lhůty jsou po domluvě velmi vstřícné, v co nejkratším termínu. Objednávky přes internet jsou ideální. Jsem velmi spokojená nejen já, ale také moje maminka a mé 3 dcery, které tuto ordinaci navštěvují.

• Skvělý profesionální i lidský přístup pana doktora i sestřičky. Děkuji. Jsem ráda, že můžu pana doktora doporučit. Návštěvě na gynekologii jsem se 7 let snažila spíš vyhnout a zároveň jsem cítila, že pravidelná kontrola je pro mě důležitá. Jsem moc ráda, že mě pan doktor přijal. Děkuji.

• Mé hodnocení by bylo velice dlouhé, kdybych měla vypsat všechny plusy, se kterými jsem se setkala jak
    u pana doktora Kozáka, tak u sestřičky Zdeničky.Mínus nemám ani jeden a mou spokojenost vyjádřím tím, že jsem s klidným srdcem převedla svou starší dceru od jiného lékaře a nahlásila i mladší dceru, která s gynekologií neměla dosud žánou zkušenost.Tím děkuji sestřičce i panu doktorovi. Ladislava Jahnová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lidský a profesionální přístup jak pana doktora,tak sestřičky.Vážim si jich a především děkuji za to jací jsou a dokážou pomoct.Né každý dr.je takový ????Jen tak dál ????

• K panu doktorovi jsem přešla, protože se zabývá i onkologii a po zkušenosti, že mi maminka zemřela na rakovinu, jsem se odevzdala do jeho rukou. Jsem ráda, že jsem to udělala a taky jsem k němu přihlásila dceru, která šla na takovou prohlídku poprvé a myslím, že jsem jí dala do dobrých rukou, protože je naprosto spokojená. Každá prohlídka v příjemném prostředí, sestřička milá, hodná a vstřícná, pan doktor milý, příjemný a galantní. Co víc si můžeme ženy přát? Naprostá spokojenost a všem doporučuji.

• K panu doktorovi jsem se objednala po přečtení pozitivních komentářů na těchto stránkách a po návštěvě u něj, mi nezbývá, než se přidat k ostatním :) Dosud jsem se nesetkala s tak skvělým, empatickým přístupem lékaře. Pan doktor mi všechno srozumitelně vysvětlil a neměla jsem nejmenší pocit, že jej otravuju. Kéž by takoví byli všichni lékaři. Sestřička taky úžasná! Rozhodně všem doporučuju!

• S

Velice vstřícný pán doktor, vše vysvětlí, do ničeho nenutí, nechá pacientku, ať se rozhodne sama. A sestřička - prostě úžasná.

• Maximální spokojenost!!!!
    Pan doktor je skvělý odborník a výborný člověk ... příjemný, milý, empatický ... děkuju, že mne vzal do své péče! A sestřička je taky úžasná!!!! Všem vřele doporučuju!!!!