Michael Kozák, gynekolog Opava

Gynekolog Více

107 objednaných návštěv během 30 dní

Rybářská 81/12, Opava

Běžný termín

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

web: www.gynekologie-kozak.cz www.facebook.com/gynekologiekozak.cz V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v...

Ukončené školy

• 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
  • 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
  • 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Gynekologické vyšetření

Rybářská 81/12, Opava

MUDr. Michael Kozák

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Gynekologie pro region Opava a okolí

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Jsem velmi spokojená, pan doktor je odborník.Vyhovuje mi objednávka přes email,vím, že přesně v objednaném čase budu vyšetřena.Přístup lékaře i sestry je vstřícný a příjemný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí Jiný

Opet uzasny profesionalni pristup pana doktora! Dochvilnost jako vzdy, kratka doba pro objednani....

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí Běžný termín

Toto byla moje prvni navsteva. Ordinace je velice prijemna, sestricka mila a pan doktor velice ochotny.

Doktor Kozák je velmi příjemný, vše vám objasní či vysvětlí. Velmi příjemné a ohleduplné zacházení. Sestřička je velmi sympatická a usměvavá.

Pan doktor vždy super,milý a vstřícný a vše vysvětlí co bude dělat a co bude následovat, jsem ráda, za jeho péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

U pana doktora je vždy návštěva velmi příjemná,je lidský a moc hodný.Žena se může cítit velmi klidně

Pacientky nemusí vůbec čekat, odborný přístup lékaře, lidský přístup skvělé sestřičky. Velmi příjemné prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Pán doktor byl hodný, příjemný, vše vysvětlil, za mě spokojenost. Vřele doporučuji ostatním ženám.

Vše v pořádku, spokojenost,vše vysvětleno,prokonzultovat, doporučeno.Velmi milá sestřička. Určitě se budu ráda vracet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí gynekologické vyšetření

Skvělý a empatický pan doktor , stejně tak sestřička je moc milá a vstřícná, zároveň
jsou to odborníci.

Ukončené školy