Michael Kozák, gynekolog Opava

169 objednaných návštěv během 30 dní

Rybářská 81/12, Opava

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Běžný termín

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

web: www.gynekologie-kozak.cz www.facebook.com/gynekologiekozak.cz V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v...

Ukončené školy

• 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
  • 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
  • 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Rybářská 81/12, Opava

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Panu doktorovi nemám co vytknout jsem maximálně spokojená. Žádná čekací doba,nejúžasnější paní sestřička co víc si přát.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí Běžný termín

Sestřička má vstřícný postoj, i kdybyste měli špatnou náladu, ona má pozitivní energii. Ordinace je vkusně a účelně vybavena, pan doktor má zájem o pacienta.

Vyhovuje mi objednání, které si mohu v klidu domova promyslet. Příjemné a útulné prostředí. Pohoda v čekárně, u sestry, příjemný a vstřícný lékař. Jsem spokojená a děkuji.

Vřele pana doktora doporučuji! Velmi milý, příjemný, vše vysvětleno srozumitelně. Sestřička u pana doktora taktéž báječná. Ordinace moderní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Příjemná atmosféra, žádný spěch, cítila jsem se příjemně. Pan doktor mi vše s klidem vysvětlil a poradil

Pan doktor je skutečný profesionál. Oceňuji jeho lidský přístup, vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí, snaží se hledat ty nejlepší možnosti léčby. Všechny návštěvy vždy probíhají v naprostém klidu. Chtěla bych také vyzdvihnout paní sestřičku! Naprosto zlatý člověk!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Pan doktor zodpověděl veškeré mé dotazy, navrhl možné alternativy léčby, které zároveň uvedl na příkladech z praxe. Snažil se být upřímný a jasně vyjadřoval svůj názor a možnosti dalšího postupu léčby.

K pánovi doktorovi chodím už roky, som maximálne spokojná s jeho prístupom, prefesionalitou, ochotou vždy poradiť a pomocť. Ako ďalšie veľké plus beriem jeho ľudský prístup. Každý "problém" sa snaží pacientke laicky vysvetliť tak, aby pochopila, neodbyde žiadny dotaz. Odporúčam všemi deseti. Kéžby bolo takých doktorov viac :-)
Ešte mi nedá spomenúť jeden krásny bonus a to je sestrička pani Mainušová. To je úplný andel!!! Najúžasnejšia sestička na svete!
Moc ďakujem obom za ich prácu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Příjemný pan doktor i sestřička, hezká a vybavena ordinace. Ordinační hodiny i pozdě odpoledne. Specialista na děložní čípek. Pomohl mi s otěhotněním,které se nadarilo....

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Moc příjemná návštěva,ochotní-lékař i sestra.Vyslechli si moje problémy a po návštěvě se mi moc ulevilo.Kéž by bylo více takových příjemných lékařů a sester.

Ukončené školy

• 1996 promoce na LF UK Hradec Králové