MUDr.

Michael Kozák

Gynekolog přijímá nové pacienty

65 názorů +přidat

Objednat se 90 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci. Volejte: . Naše ambulance nabízí komplexní péči o ženu s důrazem na individuální… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologie pro region Opava a okolí

Slezská 515, Hradec nad Moravicí
    74741 Opava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Služby

Běžný termín
    Expertní diagnostika přednádorových stavů děložního čípku - cin, biopsie děložního hrdla.
    Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.
    Preventivní péče o prsy.
    Programy nadstandardní zdravotní péče.
    Komplexní péče v gynekologii a porodnictví.
    Očkování proti hpv infekci.
    Ctg - kardiotokografie.
    Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

• MUDr. Michael Kozák

Rybářská 81/12
    747 41 Opava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Hodnocení pacientů

• O
    Umístění: MUDr. Michael KozákSlužby: Běžný termín

Pan dr.Kozák příjemný ,ochotný vše vysvětlil . Jsem velice spokojená. Jen mohu doporučit.Také sestřička usměvavá,příjemná .

• H
    Umístění: MUDr. Michael KozákSlužby: gynekologické konzultace

MUDr. Kozák převzal ordinaci po MUDr. Vaverkovi ¨, zprvu jsem měla obavy, zda si nebudu muset hledat jiného lékaře, ale po mojí první návštěvě jsem změnila názor. Mudr. Kozák je příjemný a velice ochotný lékař, který vše ochotně vysvětlí. Také mi vyhovuje nový objednávkový systém, který je jednoduchý a přehledný, takže nemusím čekat.

Umístění: MUDr. Michael KozákSlužby: gynekologické konzultace

Byla jsem u pana doktora poprvé a velmi mě překvapil odbornosti, pohodou a rovnosti hovoru. Jsem spokojena a můžu pana doktora doporučit ostatním ženám. Silvie

• N
    Umístění: MUDr. Michael KozákSlužby: gynekologické konzultace

Příjemný přístup pana doktora i sestřičky. Odcházela jsem s velmi dobrým pocitem, že o mé zdraví bude dobře pečováno.

Umístění: MUDr. Michael KozákSlužby: gynekologické konzultace

Dobry den. Vazeny pane doktore byla jsem velmi spokojena jsem rada ,ze jste mi pomohl.Pan doktor je skvely. ALENA L.

• A
    Umístění: MUDr. Michael KozákSlužby: Běžný termín

Bezkonkurenční lékař ..příjemné vystupování, vstřícnost , profesionalita.
    Ráda doporučuji a chválím..

• V
    Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: Běžný termín

Jsem s panem doktorem i uzasnou sestrickou moc spokojena. Nikdy jsem necela, vzdy jsem sla na radu v objednany termin. Pokud necemu nerozumim, pan doktor vzdy trpelive vysvetli a probere dany problem.

Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: Běžný termín

Pan doktor má profesionální skvělý přístup k pacientovi a zároveň je vynikající odborník. Taky velmi se mi líbí možnost objednání přes internet a žádná čekací oba. Má taky super internetové stránka. Doporučuji se na ně podívat. Jde s dobou. Jeho ordinace je moderní a skvěle technicky vybavená. Pana doktora mohu jen doporučit.

• J
    Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: doporučení

Dobrý den.
    Vážený pane doktore, děkuji za opravdu milý a po všech stránkách lidský přístup a rychlé vyřešení mého problému.Na jaře přijedu osobně poděkovat.V současné době jsem pod kontrolou své lékařky.
    Mrázková Jitka

• R
    Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí

Mohu jen doporučit,pan doktor je skvělý,vše vysvětlí, má profesionální a hlavně lidský přístup.Sestřička vždy ochotná a milá.

Dotazy od pacientů (13)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci.
    Volejte: .

Naše ambulance nabízí komplexní péči o ženu s důrazem na individuální přístup a dostatečný časový prostor pro vyšetření v přijemném moderním prostředí. Vysoce kvalifikovaná péče je podložena nadstandardním vzděláním a dlouholetou praxí.
    Kromě toho provádíme pro region Opava, Krnov, Bruntál a okolí expertní konziliární diagnostiku, léčbu a dispenzarizaci přednádorových stavů děložního hrdla.
    Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud Vám on-line termín nevyhovuje nebo je obsazený, pro další termíny volejte na tel naší ambulance.Děkujeme.
    www.gynekologie-kozak.cz
    www.facebook.com/gynekologiekozak.cz

- 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
    - 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
    - 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
    - 2006 funkční licence z expertní kolposkopie
    - 2013 prolongace funkční licence z expertní kolposkopie

- 2002 Licence ČLK pro výkon samostané praxe, pro výkon odborného zástupce, pro
    poskytování poradenských služeb v gynekologii a porodnictví
    - 2006 Licence ČLK pro výkon funkce primář, vedoucí lékař

- 2011 vlastní praxe

Pracovní činnost Německo:
    - 2007 Frauenklinik Hoyerswerda
    - 2007 - 2008 Klinik Zittau –Loebau, certifikované Mammacentrum Ebersbach
    - 2008 - 2009 Frauenklinik Gustrow- Krankenhaus der Universität Rostock, zastupující
    vedoucí lékař - Oberarztvertretung
    - 2009 - 2013 Sana Ohre Frauenklinik, zastupující vedoucí lékař

Postgraduální vzdělání a stáže –Německo:
    - 2008 Zertifikat DEGUM Mammasonographie I, Berlin, prof.Blomher
    - 2009 Zertfikat DEGUM Mammasonographie II, Berlin, prof. Blomher
    - 2010 Zertifikat Kolposkopie I, II, AGCPC, Berlin, Hannover
    - 2011 stáž v certifikovaném centru: Dysplasiezentrum Bad Saarow
    - 2013 Interventionale Kolposkopie - Berlin

Členství v odborných společnostech: