Rybářská 81/12, Opava
MUDr. Michael Kozák (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 61.....

Gynekologické vyšetření

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava
Gynekologie pro region Opava a okolí (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
737 08.....

Běžný termín

Komplexní péče v gynekologii a porodnictví.

Expertní diagnostika přednádorových stavů děložního čípku - CIN, biopsie děložního hrdla. +6 Více

Očkování proti HPV infekci.

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

CTG - kardiotokografie.

V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci. Volejte: . Naše ambulance nabízí komplexní péč...

Ukončené školy

• 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
  • 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
  • 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a byla jsem mile překvapena,nervozita rychle opadla už po vstupu do ordinace...pan doktor i sestřička úžasní lidé,jak jsem vždycky měla z gynekologie panický strach a na kontrolu jsem šla po osmi letech,vím že teď už budu chodit pravidelně a ráda.

Umístění: MUDr. Michael Kozák preventivní prohlídka

Pan doktor je výborný lékař a skvělý člověk. Profesionál s lidským přístupem. Jsem s ním velice spokojená.

Umístění: MUDr. Michael Kozák preventivní prohlídka

Sympatický lékař, kvalitní péče o pacienty,můžu říct, že je to specialista. Krásné,čisté a příjemné prostředí. Velice milá sestřička.

G
Umístění: MUDr. Michael Kozák

Jsem s jeho péči velmi spokojená. Lékař na správném místě. Sympatický, vstřícný a zkušený. Doporučuji

Umístění: MUDr. Michael Kozák

Maximalni spokojenost! Pan doktor je prijemny, vse vysvetli, je profesional. Sestricka je uzasna a moc mila. Dostala jsem mnoho doporuceni a jsem moc rada ze jsem navstivila jejich krasnou ordinanci na Hradci a stala se jejich novou spokojenou pacientkou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí Běžný termín

Pan doktor je úžasný. Profesionální přístup, v ordinaci se cítím dobře, pan doktor mi vždy vše vysvětlí a poradí. Chodila jsem k němu pouze na kontroly, ale nyní jsem k němu přešla uplně. Sestřička je také bezkonkurenční, vždy usměvavá a milá. Objednací lhůty jsou velmi krátké a ordinační hodiny mi vyhovují také skvěle. Nikdy se mi nestalo, že bych v čekárně čekala více než pět minut, což se mi jinde nestává. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák Kontrola

Přístup lékaře i sestřičky velice příjemný. Pan doktor vyslechl, zkontroloval, poradil, vše bylo pochopitelně a jasně vysvětleno. Přicházela jsem lehce vystrašená a odcházela s úsměvem, protože jsem konečně našla doktora, který umí dělat svoji práci a být přitom lidský.

Umístění: MUDr. Michael Kozák

Pan doktor je specialista ve svém oboru, navíc s lidským přístupem. Z každé návštěvy odcházím s pocitem, že jsem v dobrých rukou. Vše je diskutováno na místě, případně vysvětleno blíže, probrány varianty. Objednací doba online, vhodná i pro zaměstnané, v čekárně max 5 minut, sestřička ochotná, po všech stránkách příjemné prostředí. Naprosto doporučuji, děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák

Pro mě osobně ten nejlepší lékař a odborník jsem velmi spokojená profesionalní a zároveň lidský přístup neměnila bych a můžu pouze doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák Běžný termín. Konzultace zdravotního problému.

Rychlé online objednání. Příjemné prostředí. Milá sestřička. Pan doktor mi ochotně odpověděl na veškeré dotazy. Celková spokojenost.

Gynekologické vyšetření

Rybářská 81/12, Opava

MUDr. Michael Kozák

Běžný termín

Gynekologie pro region Opava a okolí

Komplexní péče v gynekologii a porodnictví.

Gynekologie pro region Opava a okolí

Očkování proti HPV infekci.

Gynekologie pro region Opava a okolí

Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.

CTG - kardiotokografie.

Preventivní péče o prsy.

Gynekologie pro region Opava a okolí

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Gynekologie pro region Opava a okolí

Programy nadstandardní zdravotní péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Michael Kozák gynekologické vyšetření

G