MUDr.

Michael Kozák

Gynekolog přijímá nové pacienty

Objednat se 75 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci. Volejte: . Naše ambulance nabízí komplexní péči o ženu s důrazem na individuální… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologie pro region Opava a okolí

Slezská 515, Hradec nad Moravicí
    74741 Opava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Služby

Běžný termín
    Expertní diagnostika přednádorových stavů děložního čípku - cin, biopsie děložního hrdla.
    Ve smluvní nemocnici osobní provedení operačního zákroku.
    Preventivní péče o prsy.
    Programy nadstandardní zdravotní péče.
    Komplexní péče v gynekologii a porodnictví.
    Očkování proti hpv infekci.
    Ctg - kardiotokografie.
    Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví.

Dotazy od pacientů (4)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
  • Dobrý den , chtěla bych se zeptat jsem ještě panna a půjdu si předepsat antikoncepci a chtěla bych se zeptat jestli mě budou vyšetřovat jen hmatem jako ultrazvukem a nebo i preventivně že mě budou prohledávat
    Děkuji předem za odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Michael Kozák

Dobrý den, pokud nemáte ještě pohlavní styk,gynekologické vyšetření přes pochvu se neprovádí.

• Dobrý den. Mám výtok z pochvy, tmavého zbarvení, řekla bych tak hnědo/šedý, který zapáchá, někdy více, někdy méně a někdy je v něm i hlen a krev se sraženými kusy krve. Mohla bych se zeptat, zda by jste uměli odhadnout o co se jedná? Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Michael Kozák

Jedná se s vysokou pravděpodobností o zánět, blíže po gynekologickém vyšetření.S pozdravem dr.Kozák

Zkušenosti a dovednosti

• V případě obsazení on-line termínu možné telefonické objednání na další termíny v naší ambulanci.
    Volejte: .

Naše ambulance nabízí komplexní péči o ženu s důrazem na individuální přístup a dostatečný časový prostor pro vyšetření v přijemném moderním prostředí. Vysoce kvalifikovaná péče je podložena nadstandardním vzděláním a dlouholetou praxí.
    Kromě toho provádíme pro region Opava, Krnov, Bruntál a okolí expertní konziliární diagnostiku, léčbu a dispenzarizaci přednádorových stavů děložního hrdla.
    Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud Vám on-line termín nevyhovuje nebo je obsazený, pro další termíny volejte na tel naší ambulance.Děkujeme.
    www.gynekologie-kozak.cz
    www.facebook.com/gynekologiekozak.cz

- 1996 promoce na LF UK Hradec Králové
    - 1999 atestace I. stupně z gynekologie a porodnictví
    - 2004 atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví
    - 2006 funkční licence z expertní kolposkopie
    - 2013 prolongace funkční licence z expertní kolposkopie

- 2002 Licence ČLK pro výkon samostané praxe, pro výkon odborného zástupce, pro
    poskytování poradenských služeb v gynekologii a porodnictví
    - 2006 Licence ČLK pro výkon funkce primář, vedoucí lékař

- 2011 vlastní praxe

Pracovní činnost Německo:
    - 2007 Frauenklinik Hoyerswerda
    - 2007 - 2008 Klinik Zittau –Loebau, certifikované Mammacentrum Ebersbach
    - 2008 - 2009 Frauenklinik Gustrow- Krankenhaus der Universität Rostock, zastupující
    vedoucí lékař - Oberarztvertretung
    - 2009 - 2013 Sana Ohre Frauenklinik, zastupující vedoucí lékař

Postgraduální vzdělání a stáže –Německo:
    - 2008 Zertifikat DEGUM Mammasonographie I, Berlin, prof.Blomher
    - 2009 Zertfikat DEGUM Mammasonographie II, Berlin, prof. Blomher
    - 2010 Zertifikat Kolposkopie I, II, AGCPC, Berlin, Hannover
    - 2011 stáž v certifikovaném centru: Dysplasiezentrum Bad Saarow
    - 2013 Interventionale Kolposkopie - Berlin

Členství v odborných společnostech:
    ČGPS JEP- Sekce cervikální patologie a kolposkopie, Senologická společnost

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: Běžný termín

Jsem s panem doktorem i uzasnou sestrickou moc spokojena. Nikdy jsem necela, vzdy jsem sla na radu v objednany termin. Pokud necemu nerozumim, pan doktor vzdy trpelive vysvetli a probere dany problem.

Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: Běžný termín

Pan doktor má profesionální skvělý přístup k pacientovi a zároveň je vynikající odborník. Taky velmi se mi líbí možnost objednání přes internet a žádná čekací oba. Má taky super internetové stránka. Doporučuji se na ně podívat. Jde s dobou. Jeho ordinace je moderní a skvěle technicky vybavená. Pana doktora mohu jen doporučit.

• Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: doporučení

Dobrý den.
    Vážený pane doktore, děkuji za opravdu milý a po všech stránkách lidský přístup a rychlé vyřešení mého problému.Na jaře přijedu osobně poděkovat.V současné době jsem pod kontrolou své lékařky.
    Mrázková Jitka

• Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolí

Mohu jen doporučit,pan doktor je skvělý,vše vysvětlí, má profesionální a hlavně lidský přístup.Sestřička vždy ochotná a milá.

Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: Běžný termín

Pana dr. Kozáka mohu jen doporučit, jeho přístup k pacientkám je úžasný, přešla jsem k němu od dr. Páskové a byla jsem příjemně v šoku. Vše vysvětlí, poradí, při vstupu podá ruku, vyhrazen dostatek času. Jedním slovem UŽASNÝ :-))

• Umístění: Gynekologie pro region Opava a okolíSlužby: Běžný termín

Návštěva byla v pohodě. Uvítala mě milá sestřička. U lékaře také vše v pořádku. Jsem velice spokojená. Doporučuji

• Jsem VELMI spokojená. Předtím jsem navštěvovala Silesia medical v Ostravě a jsem velmi ráda, že jsem přešla. Pan doktor Kozák je velmi ciltivý a příjemný člověk, u kterého se vždy cítím dobře. Rovněž sestřička je velmi příjemná. Čekárna je hezká, ale ještě nikdy jsem se v ní neposadila, vždy jdu hned do ordinace což se mi po předchozích špatných zkušenostech z Ostravy moc líbí (Tam jsem čekala i 90 minut). Pana doktora mohu jen doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Za panem doktorem dojíždíme s dcerou 32 km z Krnova. Můžu ohodnotit vše jen kladně! Milá sestřička Vás přivítá úsměvem , tak i pak doktor. Vyslechne, poradí a vše je na vynikající úrovni. Můžu jen doporučit.

• Po první návštěvě jsem velice spokojená.Krásná ordinace. Milá sestřička a pan doktor příjemný. Líbí se mi systém objednávek přes net.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přivítá vás sestra s milým upřímným úsměvem a vyšetří vás Lékař s velkým "L". Trpělivě vyslechne, poradí, pomůže. Bez zbytečných keců a povýšených obličejů. Tak nějak by to mělo být. A vkusně zařízená ordinace jako bonus (Zažila jsem doktorku, která chtěla peněžní dar za to, že můžeme sedět v čekárně na nových židlích...). I když už mám léta, zkusila jsem nového lékaře a jsem tomu ráda. Když odcházím z ordinace, poděkuji a myslím to vážně.