Kožní ambulance Achillea
Libčická 397, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Velmi vstřícné a odborné jednání! Mnohokrát děkuji za milé přijetí do péče paní doktorky v poliklinice Čumpelíkova. Vřele ji všem dopručuji!

Umístění: Kožní ambulance Achillea Atopický ekzém

Za mne nejlepší kožní ambulance! Chodím sem už skoro 13let.. Před první návštěvou tohoto zařízení jsem na svůj ekzém vyzkoušela snad všechno.. Soukromé lékaře, léčitele, akupunkturu.. Bez zlepšení.. Tady mne paní doktorka jako jediná pomohla.. Léčila aktivně pres rok a od té doby jezdím jen na kontroly.. Ekzém je pod kontrolou a já můžu fungovat bez omezení.. Veliké díky taky za úžasný přístup k mým dětem a celé naší rodině!

Umístění: Kožní ambulance Achillea Akné

Kdybych šla s akné ke svému obvodnímu lékaři vyšlo by to asi nastejno nebo možná lépe. Paní doktorka se na mě podívala pouze dvakrát. Poprvé a následně na tzv. "kontrole". Předepsala mi antibiotický gel a nějaké "čistidlo na boty" s lihem. Při tzv. "kontrole prohlásila, že už je to dobrý když budu potřebovat, tak ať zavolám, že mi nechá recept na recepci. Toť veškerá léčba.
I mým laickým okem jsem viděla, že se stav se o nic (moc) nezlepšil).
Přešla jsem k jiné paní doktorce. Kde podstupuji cca 2 měsíce mj. léčbu laserem a lampou a zlepšení je viditelné i mým laickým okem.
Rozhodně nedoporučuji.

Dle mého názoru je paní MUDr. Šebková skvělá lékařka a realistka. Pokud léčí nevyléčitelné kožní problémy nedělá ze sebe zázračného kašpárka, který si se vším poradí. V mém případě, kdy mi předchozích několik kožních lékařů rozvrtalo jednu bradavičku na tváři pod okem, že z toho bylo několik výrůstků olemovaných pigmentovými skvrnami mi problém napravila takovým způsobem, že není vůbec nic vidět. Paní doktorky si vážím a doporučuji ji.
JAS

Ráda bych se přípojila k velice slabému hodnocení pani doktorky. Trpím atopickým exémem a taky jsem si prošla kde co až jsem narazila na stránky Achillea a velice jsem se tam těšila na konzultaci, která podle stránek trvá 30-60 min. Přesně jsem čekala, že dostanu rady co a jak. V ordinaci u pani doktorky jsem byla 5min !!! žádnou radu jsem nedostala. Na moji otázku zda mám exém i v obličeji, nebo to je něco jiného pani doktorka odpověděla " možná ". Rozhodne sanatorium Achillea ani pani doktorku nedoporučuji.

Zhruba 4 roky se léčím s psoriázou a poslední rok mám seboretickou dermatitidu v obličeji. Na základě stránek http://www.achillea.cz/ jsem nabyl dojmu, že by toto místo mohlo být to pravé, kde by mi mohli pomoci dostat to pod kontrolu, a sliboval jsem si také, že mi paní doktorka pomůže najít co nejvhodnější léčbu převším na obličej, pomůže mi s tím nějak se s tím vyrovnat, nabídne další možnosti, které jsem ještě nevyčerpal, pomůže mí najít vhodnou kosmetiku, zreviduje způsob jakým jsem doposud používal přípravky, nebo mi navrhne co by se dál dalo dělat ve smyslu jídelníčku, životního stylu, případně nějaké jiné cesty z hlediska estetické dermatologie včetně těch přírodních, které jsem také našel na stránkách.

Po návštěvě jsem byl dost zklamaný, nic z toho nenastalo, ačkoliv webové stránky Achillea byly v tomto ohledu slibné. Paní doktorka mi dala vybrat jaké léky chci napsat (!), mluvila také o tom, kolik, které léky stojí pro pojišťovnu (to mě příliš nezajímá) a nakonec doporučila kortikoidy belosalic (Tím jsem si již před pár lety prošel. Pojal jsem také podezření, že mi je doporučuje protože jsou levné), s tím, že nic jiného se dělat nedá a "až se to zhorší" (a ne "kdyby se to nedejbože zhrošilo") mi doporučí světloléčbu. Ze zkušeností vím, že léčba je obtížná, a je to nekonečný boj, ale od odborníka, který sleduje svůj obor, jsem očekával jiný přístup, trochu entuziasmu, který mi chybí, a ne takto depresivní konzultaci, která mě psychicky hodila o rok nazpět. Čekám někoho, kdo bude bojovat se mnou. A ne další smutný příběh z internetového fóra.

Pokud hledáte někoho, kdo Vám pomůže s bojem s obtížnou kožní nemocí, tuto lékařku nedoporučuji. Vzhledem k namachrovaným stránkám hodnotím jako slabý, jinak bych hodnotil jako neutrální okresní úroveň.