Praktická zubní lékařka
Pod kaštany 15, Brno

Ze začátku mi paní doktorka přišla milá, dokud ale syn neměl kaz, jeden zub mu dvakrát přeplombovávala i přes to, že už byl zub mrtvý, nakonec do něho dostal obrovský zánět a musel se trhat. A to stejné i u druhého zoubku, který ze začátku nechtěla plomblovat, že je to moc malé, za dva měsíce už byl zase moc velký a i přes plombu do něj dostal obrovský zánět a zase trhání. Z mé strany a hlavně syna totální ztráta důvěry, paní doktorku jsme vyměnili a jsme teď absolutně spokojení.

Pani zubarka zvladne i naseho ziveho rostaka, ktery rad do vseho strka nos. Vubec nema strach otevrit pani zubarce pusinku a spolupracuje na jednicku, Pani doktorku Pelkovou doporucim i svym kamaradum.

Pani doktorka je uplne super... Skoda, ze uz tam nemuzu chodit :-(

Paní doktorka skutečně rozumí svému "řemeslu".

Perfektně motivuje malé děti. Pro dceru je autorita, po strachu však ani památky.

K paní doktorce jsem chodila od mala, a i když mám za zubařů hrůzu, byla ke mě vždy milá a laskavá, moc mi pomohla i díky ní moje fobie odpadla. Moc děkuji a co nejvřeleji doporučuji

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za její skvělý přístup. Dcera má za sebou hospitalizaci na jednodenní chirurgii v dětské nemocnici. Paní dr. Pelková Ivetce pod narkozou zablombovala všechny stoličky, vytrhla tu jednu hodně špatnou. Vůbec si nedovedu představit, že by tohle všechno malá podstoupila na křesle. Moc děkujeme za to, že nám paní doktorka umožnila tohle bezvadné a úplně bezbolestné řešení. Všem vřele doporučiji.

K paní doktorce chodím se synem již několik let.Mohu jen doporučit a nemám co bych vytkla.Jak paní doktorka tak sestřička jsou výborné.

S dcerou chodíme k paní dr. od roku 2005. Paní dr. je naprosto skvělá, má velmi příjmený a vstřícný přístup k dětem. Dokáže si sjednat autoritu. Já jako rodič jsem spokojená s maximálním přísunem informací. A také se mi velmi líbí, že paní zubařka dá možnost výběru nám, poskytne informace, doporučí ale rozhodnutí je na nás. Opravdu všem doporučuji.

Chodime k ni s 2 detmi, zatim nebyl problem, tak muzeme posoudit jen prevenci a ta probiha dobre. Posledne jsem si teda rikala, ze vzhledem k veku deti (2 a 4) by mohla byt trochu milejsi.