Martina Mojhová, gynekolog Praha

Budínova 67/2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení

Kollárova 22/2070, Svitavy
Svitavská nemocnice, a.s., Poliklinika

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení Jiný

Pani doktorka mi rodila prvni dcerku pred 2 mesici a uz ted doufam ze druhe ditko pokud se zadari bude rodit taky. Rozhodna, ale empaticka, vzdy vse vysvetli, pomuze, predevsim podpori. Andel v bilem plasti, je skvela.

Vyšetření během indukovaného porodu bylo téměř nesnesitelné, a to mám srovnání i s jinými lékaři, kteří prováděli totéž. Už samotné zavádění "balónku" paní doktorkou pro mě představovalo hroznou bolest. Zda taková brutalita byla nutná/ mohla něčemu prospět, to neumím posoudit, pouze doufám, že paní doktorka tak činila v dobré víře. V každém případě se pozastavuji nad způsobem jednání - paní doktorka mě stále umravňovala, ať se moc nehýbu, nebo ať ji křikem neděsím pacientky, jako bych to snad dělala schválně. Za sebe musím říct, že jsem se jí snažila vždy maximálně vyhovět a její necitlivé zákroky zpochybňuji až zpětně. Paní doktorka se mnou komunikovala naprosto minimálně, ani když mi během jejího zákroku praskla plodová voda, nijak to komentovala. Jakousi empatii projevila až ke konci mého porodu, (který stejně končil sekcí), když konstatovala, že už jí asi ani nemůžu vidět. Nikomu bych nepřála takový první porod, jako jsem měla já. Ještě méně však komukoli přeji takového doktora, který už z tak nepříjemné situace, kdy všechno nejde podle plánu, udělá horor, ve kterém se každá rodička musí cítit nedůstojně.

Umístění: OG Medical Centre s.r.o. Jiný

K pani doktorce jsem zacala chodit po te, co moje dr. Mullerova odesla na matetskou a jsem spokojena jiz 6let. Pani doktorka je mila, ochotná, nasloucha. Absolvovala jsem s ni 2 svoje tehotenstvi, i bohuzel jeden samovolny potrat. Po porodu jsme mela velka poraneni a vysetreni pro me bylo velmi neprijemne, ale s přístupem pani doktorky se to dalo zvladnout. Celkove u ni vystreni probiha rychle a rekneme velmi citlive v porovnani s gynekology, ktere jsem zazila pred ni. Kdyz jsem si procitala nazory na pani doktorku, prijde mi, jako by si nekdo spletl osoby, protoze aby pani doktorka zvysila hlas si ani neumim představit, ma velmi tichy a jemný projev. Ja bych ji ze sve zkušenosti doporucila a i se tak stalo a kamaradka je take spokojena. Preji vsem, at najdou lekare dle svych představ.

Tato paní doktorka se ke mě vůbec nechovala profesionálně, byla protivná, nepříjemná, arogantní. Byla jsem v ambulanci s několikadenním špinením na konci 6tt. Vím, ze na utz nebývá vidět většinou ještě srdeční akce a ze spineni nemusí nic zásadního znamenat, ale stejně tak muže být předzvěsti porodu. O víkendu se mi k tomu přidala světla krev a pobolivani podbriska, tak jsme s manželem radši jeli. Hned jak jsem vstoupila,zeptala se proč to řešíme až v neděli,když to trvá dyl...proč tam s tím chodím,ze mi nijak nepomůže. V prvním trimestru se to neřeší,proste muzu o to přijít kdykoli. Ptáka jsem se na křesle,jestli mě chce vůbec vyšetřit,ona odpověděla,ze ano když už tam jsem.Ale nic mi neřekla,ze vidí ze jsem těhotná a srdeční akce nic, tak ze z toho stejně nic nepozná ...a ze buď potravin nebo se srdeční akce objeví ...chápu,ze bylo ještě brzy.Pak tedy dodala ze víc než jedna vložka za hodinu je důvod vůbec to řešit ...zvyšovala na mě celou dobu hlas a bylo zatěžko mě vyšetřit. Nevím no, už nikdy!

Š

K paní doktorce jsem docházela při problémech do Fakultní nemocnice na Bulovce. Vždy bylo její vyšetření citlivé, i s bolestí pochvy mi to nijak nepřihoršilo. Jelikož jsem často trpěla na mykózy, tak už jsem prošla snad všechny léky na tyto potíže. Paní doktorka to vždy brala v úvahu a snažila se mi vybrat ty nejlepší, ne ty nejčastěji podávané. Opravdu mi vždy pomohla a to se mi u jiných lékařů nestalo.
Po přestěhování z Prahy jsem za ní několikrát přijela. Dvakrát jsem během těhotenství upadla a paní doktorka mi vždy udělala potřebná vyšetření. Protože můj aktuální doktor zrovna neordinoval a já nechtěla jet jen tak k někomu. Při ultrazvuku nám vše vysvětlila, usmívala se a byla moc příjemná.

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení Obrat zevními hmaty

Miminko se mi před porodem neobrátilo, měla jsem ho umístěné KP. Chtěla jsem rodit přirozeně a jedna z variant bylo udělat obrat zevními hmaty, aby miminko bylo ve správné poloze připraveno na porod. Byla mi doporučena paní doktorka Moihová, která tyto obraty dělá. S paní doktorkou jsem se domluvila, přišla na “zákrok”, vše proběhlo v pořádku a obrat byl úspěšný!!!! Paní doktorka byla milá, vše mi vysvětlila. Nemohu si stěžovat ani na ostatní personál, všichni byli milý a profesionální. Paní doktorce moc děkuji!

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení přirozený porod

Paní doktorka Mojhová byla od začátku velmi pečlivá, profesionální a milá. Před porodem jsem s ní měla pár konzultací a ihned jsem si k ní vytvořily důvěru, což pri mě bylo důležité. Porod proběhl s malými obtížemi, ale paní doktorka se i mě se svým personálem vzorně postaraly,i o poporodni poranění. Dodnes na ni ráda vzpomínám.

O
Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení

Musim rict ze v zivote jsem nezazila nic horsiho nez bylo vysetreni od mudr mojhove... tak strasne zlou, hrubou, nesetrnou a neprijemnou doktorrku jsem jeste nezazila..mela jsem tu smulu ji potkat na gynekologicke ambulanci na bulovce kam jsem slakuli bolesti stehu po porodu. vysetreni bylo jako z hororu takova surovost a bolest mi zpusobily trauma... po vysetreni jsem se uplne sesypala a rozbrecela. bedokazu pochopit jak tato doktorka muze byt vedouci oddeleni sestinedeli. vlastne nechapu jak takovy clovek vubec muze delat doktorku. doporucuji se mudr mojhove vyhnout, protoze jinak nejspis budete odchszet s depresi jako ja...

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení Mimoděložní těhotenství.

Paní doktorku jsem zažila jako pacientka s rizikovým těhotenstvím v nem. na Bulovce, kde jsem docházela v r. 2012. Měla jsem poprvé v životě pocit, že takto to má u gynekologa probíhat. Těhotenství probíhalo ukázkově, neměla jsem žádné komplikace a porod proběhl hladce. V roce 2015 jsem měla mimoděložní těhotenství, o kterém jsem netušila, praskl mi vejcovod a do nemocnice na Bulovce, mne převážela záchranka, paní doktorka se dostavila v nelibé náladě, řvala na mně, že mi to tam teče (v břiše jsem v tu chvíli měla litr krve a byla to opravdu hrozná bolest, už jsem ani nedokázala mluvit), paní doktorka se na mně rozčílila, prý ať se nehýbu, jinak že mně nebude vyšetřovat a ať si jí tam klidně exnu, že je jí to jedno.
Bylo to pro mně zatím to nejhorší, co jsem v životě zažila a doufám, že nic podobného už nezažiji. Paní doktorku Mojhovou už nikdy víc.

Názor přidán dne 20.11.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.