Budínova 67/2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení

Kollárova 22/2070, Svitavy
Svitavská nemocnice, a.s., Poliklinika

Umístění: OG Medical Centre s.r.o. Jiný

K pani doktorce jsem zacala chodit po te, co moje dr. Mullerova odesla na matetskou a jsem spokojena jiz 6let. Pani doktorka je mila, ochotná, nasloucha. Absolvovala jsem s ni 2 svoje tehotenstvi, i bohuzel jeden samovolny potrat. Po porodu jsme mela velka poraneni a vysetreni pro me bylo velmi neprijemne, ale s přístupem pani doktorky se to dalo zvladnout. Celkove u ni vystreni probiha rychle a rekneme velmi citlive v porovnani s gynekology, ktere jsem zazila pred ni. Kdyz jsem si procitala nazory na pani doktorku, prijde mi, jako by si nekdo spletl osoby, protoze aby pani doktorka zvysila hlas si ani neumim představit, ma velmi tichy a jemný projev. Ja bych ji ze sve zkušenosti doporucila a i se tak stalo a kamaradka je take spokojena. Preji vsem, at najdou lekare dle svych představ.

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení Jiný

Tato paní doktorka se ke mě vůbec nechovala profesionálně, byla protivná, nepříjemná, arogantní. Byla jsem v ambulanci s několikadenním špinením na konci 6tt. Vím, ze na utz nebývá vidět většinou ještě srdeční akce a ze spineni nemusí nic zásadního znamenat, ale stejně tak muže být předzvěsti porodu. O víkendu se mi k tomu přidala světla krev a pobolivani podbriska, tak jsme s manželem radši jeli. Hned jak jsem vstoupila,zeptala se proč to řešíme až v neděli,když to trvá dyl...proč tam s tím chodím,ze mi nijak nepomůže. V prvním trimestru se to neřeší,proste muzu o to přijít kdykoli. Ptáka jsem se na křesle,jestli mě chce vůbec vyšetřit,ona odpověděla,ze ano když už tam jsem.Ale nic mi neřekla,ze vidí ze jsem těhotná a srdeční akce nic, tak ze z toho stejně nic nepozná ...a ze buď potravin nebo se srdeční akce objeví ...chápu,ze bylo ještě brzy.Pak tedy dodala ze víc než jedna vložka za hodinu je důvod vůbec to řešit ...zvyšovala na mě celou dobu hlas a bylo zatěžko mě vyšetřit. Nevím no, už nikdy!

Š

K paní doktorce jsem docházela při problémech do Fakultní nemocnice na Bulovce. Vždy bylo její vyšetření citlivé, i s bolestí pochvy mi to nijak nepřihoršilo. Jelikož jsem často trpěla na mykózy, tak už jsem prošla snad všechny léky na tyto potíže. Paní doktorka to vždy brala v úvahu a snažila se mi vybrat ty nejlepší, ne ty nejčastěji podávané. Opravdu mi vždy pomohla a to se mi u jiných lékařů nestalo.
Po přestěhování z Prahy jsem za ní několikrát přijela. Dvakrát jsem během těhotenství upadla a paní doktorka mi vždy udělala potřebná vyšetření. Protože můj aktuální doktor zrovna neordinoval a já nechtěla jet jen tak k někomu. Při ultrazvuku nám vše vysvětlila, usmívala se a byla moc příjemná.

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení Obrat zevními hmaty

Miminko se mi před porodem neobrátilo, měla jsem ho umístěné KP. Chtěla jsem rodit přirozeně a jedna z variant bylo udělat obrat zevními hmaty, aby miminko bylo ve správné poloze připraveno na porod. Byla mi doporučena paní doktorka Moihová, která tyto obraty dělá. S paní doktorkou jsem se domluvila, přišla na “zákrok”, vše proběhlo v pořádku a obrat byl úspěšný!!!! Paní doktorka byla milá, vše mi vysvětlila. Nemohu si stěžovat ani na ostatní personál, všichni byli milý a profesionální. Paní doktorce moc děkuji!

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení přirozený porod

Paní doktorka Mojhová byla od začátku velmi pečlivá, profesionální a milá. Před porodem jsem s ní měla pár konzultací a ihned jsem si k ní vytvořily důvěru, což pri mě bylo důležité. Porod proběhl s malými obtížemi, ale paní doktorka se i mě se svým personálem vzorně postaraly,i o poporodni poranění. Dodnes na ni ráda vzpomínám.

O
Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení

Musim rict ze v zivote jsem nezazila nic horsiho nez bylo vysetreni od mudr mojhove... tak strasne zlou, hrubou, nesetrnou a neprijemnou doktorrku jsem jeste nezazila..mela jsem tu smulu ji potkat na gynekologicke ambulanci na bulovce kam jsem slakuli bolesti stehu po porodu. vysetreni bylo jako z hororu takova surovost a bolest mi zpusobily trauma... po vysetreni jsem se uplne sesypala a rozbrecela. bedokazu pochopit jak tato doktorka muze byt vedouci oddeleni sestinedeli. vlastne nechapu jak takovy clovek vubec muze delat doktorku. doporucuji se mudr mojhove vyhnout, protoze jinak nejspis budete odchszet s depresi jako ja...

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení Mimoděložní těhotenství.

Paní doktorku jsem zažila jako pacientka s rizikovým těhotenstvím v nem. na Bulovce, kde jsem docházela v r. 2012. Měla jsem poprvé v životě pocit, že takto to má u gynekologa probíhat. Těhotenství probíhalo ukázkově, neměla jsem žádné komplikace a porod proběhl hladce. V roce 2015 jsem měla mimoděložní těhotenství, o kterém jsem netušila, praskl mi vejcovod a do nemocnice na Bulovce, mne převážela záchranka, paní doktorka se dostavila v nelibé náladě, řvala na mně, že mi to tam teče (v břiše jsem v tu chvíli měla litr krve a byla to opravdu hrozná bolest, už jsem ani nedokázala mluvit), paní doktorka se na mně rozčílila, prý ať se nehýbu, jinak že mně nebude vyšetřovat a ať si jí tam klidně exnu, že je jí to jedno.
Bylo to pro mně zatím to nejhorší, co jsem v životě zažila a doufám, že nic podobného už nezažiji. Paní doktorku Mojhovou už nikdy víc.

Názor přidán dne 20.11.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Svitavská nemocnice, a.s., Poliklinika Zánět močových cest

Setkání s paní MUDr. Mojhovou pro mě, jako pro citlivou ženu byl opravdu nejhorší lékařský zážitek.
Přišla jsem s akutním problémem močových cest a uz v čekárně mi její ,,oči v sloup" po dotazu co tam chci stačily. Doktorka je nepříjemná, protivná, má hloupé narážky a připomínky úplně na všechno. Mezi vyšetřením a jejimi výlevy na mě jako na osobu si v pohodičce četla soukromé zprávy a vysmívala se. Vyšetření od ní je bolestivé a velice nepříjemné. Nepomohla mi vůbec s ničím akorát mě v těhotenství dokázala pořádně rozhodit.
Paní MUDr. Mojhovou nedoporučuji a setkání s ní se budu vyhýbat.

Naprosto otřesný zážitek, doktorka arogantní a nepříjemná, dává najevo, že ji obtěžujete, nadávala, že má práci na oddělení a není zvědavá na to že někdo chodí s kravinama na pohodotvost. po vyšeření mi sdělila hororový scénář, přestože diagnoza nebyla nijak závažná a zkazila mi celý den. Bulovka už nikdy víc!!!!!