Praktický zubní lékař
Černovická 204/18, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Byla jsem velmi spokojená, pan Wolf je moc šikovný.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Přestoupila jsem k panu doktorovi před 3 lety, postupně opravil všechny zuby, je pečlivý, hodný. Nového zubaře se vždy bojím, teď k němu chodím v klidu.

Velice profesionální a bezbolestné ošetření, kdy mi pan doktor provedl zákrok záchranné stomatologie, přičemž mi zachránil dva zuby a dále mě jako jediný zubní lékař dokázal poskytnout léčbu paradentozy.

Byla jsem velmi spokojená. Pan doktor je velmi pečlivý a nabízí kvalitní péči o zuby. Prováděl mi dostavbu jedniček a dvojek. Odvedl velmi precizní práci. Mohu jen doporučit!
L. Pecková

byla jsem u něj teď párkrát - je to nejdražší zubař a navíc strašně pomalý - 1 plomba = 1000Kč, 45minut
zapomíná co, chtěl udělat
zapomíná mezi zubama klínky

+ velmi komunkativni, vysvetli co a proc dela, nabizi (a vysvetluje) nadstandardni peci tam kde to ma smysl
+ peclivy
+ pouziva lokalni umrtveni i v pripade hlubsich kazu (nesvijite se pak na kresle)
+ pri objednani mate jistotu, ze nebudete cekat
- pomalejsi, objednava se na dlouho dopredu

PAN DOKTOR JE PRIJEMNY,POMOHL VYRESIT PROBLEM SE KTERYM JSEM DOJIZDELA DO BRNA ROK A NAKONEC O ZUB PRISLA.JEN TO TRHANI ZUBU

Výborný zubař. Doporučuji.

Chování a přístup pana doktora není špatný,ale odbornost pravděpodobně není,díky zkušenostem,příliš dobrá.Kvůli vytrhnutí zadních stoliček(zubů moudrosti)mě pan doktor poslal na speciální pracoviště do Brna,kde objednání trvá 1 měsíc dopředu, a proto jsem se raději přeobjednal k jinému stomatologovi,který mě tento zákrok udělal okamžitě,to vypovídá o svém!