V Úvalu 84, Praha
FN Motol

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Profesně i lidsky velmi kvalitní lékař. Díky jeho vstřícné profesionální pomoci mohu opět normálně fungovat - zažila jsem již více neurologů (tak snad mohu srovnávat). Neměnila bych!!!

Dobrý diagnostik, dokáže poradit a pomoci. Vstřícný lékař z neurologie V Motole, škoda, že jsem se nesetkala s tímto lékařem dříve. Dokáže i pro "obyčejného" pacienta vysvětlit věci nepochopitelné. Jsem spokojená.

Anonymní přispěvateli, asi opravdu nevíš o čem mluvíš, musím souhlasit s Monikou, být více lékařů jako je pan doktor Tomášek, tak vypadá zdravotnictví o moc lépe a pacientům se dostane veškeré potřebné péče. A nejen to, ještě i o kousek víc. Přístup má výborný a maximální zájem o pacienta. Za sebe mohu jen doporučit.
Jiří

Výborný lékař, pro své pacienty dělá maximum a vždy se chová slušně a vstřícně. Je to opravdový odborník, teoretické znalosti umí perfektně uplatnit v praxi. Chodím k němu už dlouho a rozhodně bych neměnil i kdybych měl jezdit 1000km. A.

Velmi dobrý a fundovaný přístup. Zvláště od tohoto lékaře, setkala jsem se desítkami lékařů v Motole na neurologii, ale takový vzácný a osobní přístup neměl nikdo. Odborník na svém místě, narozdíl od jiných z tohoto pracoviště. Vřele doporučuji.

Pan doktor Tomášek je opravdu člověk na svém místě, podle přístupu k pacientům jde vidět, že svou práci miluje, ví co je pro mne nejlepší, vždy poradí a dokáže zodpovědět všechny mé dotazy, což není opravdu jednoduché :-)