FN Motol
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Velmi podivná návštěva. Byla jsem do ordinace odeslána z neurochirurgie k převzetí do péče, měla jsem s sebou všechny zprávy. Ty si lékař nevzal, že je nechce, asi osmkrát se mě zeptal, proč jsem přišla, ač se domnívám, že dokážu mluvit srozumitelně (Dobrý den, pane doktore, posílají mne z neurochirurgie k převzetí do léčby, mám uskřinuté plotýnky, zde je zpráva), doktor jen civěl a NIC. Nakonec mi řekl, zda si nechci najít jiného neurologa, což jsem tedy vskutku chtěla. Zachovala jsem klid a rozvahu, ale odcházela s pocitem, že jsem omylem zabloudila do Bohnic.

Profesně i lidsky velmi kvalitní lékař. Díky jeho vstřícné profesionální pomoci mohu opět normálně fungovat - zažila jsem již více neurologů (tak snad mohu srovnávat). Neměnila bych!!!

Dobrý diagnostik, dokáže poradit a pomoci. Vstřícný lékař z neurologie V Motole, škoda, že jsem se nesetkala s tímto lékařem dříve. Dokáže i pro "obyčejného" pacienta vysvětlit věci nepochopitelné. Jsem spokojená.

Anonymní přispěvateli, asi opravdu nevíš o čem mluvíš, musím souhlasit s Monikou, být více lékařů jako je pan doktor Tomášek, tak vypadá zdravotnictví o moc lépe a pacientům se dostane veškeré potřebné péče. A nejen to, ještě i o kousek víc. Přístup má výborný a maximální zájem o pacienta. Za sebe mohu jen doporučit.
Jiří

Výborný lékař, pro své pacienty dělá maximum a vždy se chová slušně a vstřícně. Je to opravdový odborník, teoretické znalosti umí perfektně uplatnit v praxi. Chodím k němu už dlouho a rozhodně bych neměnil i kdybych měl jezdit 1000km. A.

Velmi dobrý a fundovaný přístup. Zvláště od tohoto lékaře, setkala jsem se desítkami lékařů v Motole na neurologii, ale takový vzácný a osobní přístup neměl nikdo. Odborník na svém místě, narozdíl od jiných z tohoto pracoviště. Vřele doporučuji.

Pan doktor Tomášek je opravdu člověk na svém místě, podle přístupu k pacientům jde vidět, že svou práci miluje, ví co je pro mne nejlepší, vždy poradí a dokáže zodpovědět všechny mé dotazy, což není opravdu jednoduché :-)