• gynekologie a porodnictví

Umístění: jiné místo Těhotenství

Pan doktor je skvělý odborník se super přístupem. Během těhotenstvím jsem k němu docházela velmi ráda. Vždy mi vše vysvětlil, uklidnil. Bylo mi sympatické, že z ničeho nedělá drama. Velmi doporučuji.

Umístění: GENNET, s.r.o. Screening

Byla jsem u pana doktora Doležala, který ten den zastoupil jiného doktora na screeningu. Nevím jestli to byl jen můj pocit, ale pan doktor mi přišel velmi neosobní.Skoro jsem s bála na něco zeptat, když jsem se na něco zeptala, stroze odvětil, že až tam něco uvidí, tak mi to řekne. Bolestivé tlačení UTZ můžu připisovat asi obezitě a špatné viditelosti, nevím.Odcházela jsem s rozporuplnýma pocitama, třeba ho ten záskok nepotěšil. Na to, že člověk zaplatí 1100,- bych čekala citlivější přístup pro vyjukanou prvorodičku!

byla jsem u dr byl v pohode hodny, vse vysvetli rekne i co bude delat atd, poradi a vse probiha v pohode...co vic si prat nez byt klidna u dr kdyz vite ze je hodny mily jemny hlavne.. opravdu doporucuji

Na pana doktora si nemohu stěžovat. Jediné co bych vytkla, že je težké se tam objednat, ale někdy se stane, že i na první pokus se to povede. Jinak pan doktor je velice šikovný. Mě vždy se vším poradil, vstřícně pomohl a vidím na něm jeho velkou odbornost. Vždy když jsem měla nějaký problém našel jeho příčinu, aniž by si ji musel nějak ověřovat, ačkoliv vždy si vše ověřoval na základě testů (samozřejmě je to běžné, ale nebloumal nad problémem) a má podle mého názoru dost zkušeností. Je i velice milý a seriózní. Výborný doktor - doporučuji.

K panu doktorovi jsem chodila jako těhotná. Ať jsem se zeptala na cokoliv, všechno pro něj bylo normální/běžné, související s těhotenstvím. Stěžovala jsem si na bolesti v podžebří a v nadbřišku, pan doktor říkal, že je to normální, že mě tlačí miminko. Na konci těhotenství jsem dostala preeklampsii (nejen že je ohrožena matka, ale hlavně miminko), jedním z příznaků je právě bolest v podžebří a v nadbřišku.
Příště už bych si rozmyslela, ke kterému gynekologovi budu chodit. Nejde mi ani tak o moje zdraví, nejdůležitější je přece zdraví dítěte, a to by se nemělo podcenit.

Byla jsem u pana doktora prvně,je velmi milý a ochotný.Nemůžu si stěžovat.Doporučuji všem.

Poprve u pana doktora a nemuzu si stezovat. Velmi prijenmy a ochotny pan doktor.