Centrum RehaMed, s.r.o.

(48 názorů)
Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby v oblasti rehabilitace pro dospělé a dětská rehabilitace, gynekologie, stomatologie, praktické lékařství, pediatrie, neurologie a dětská neurologie. Více

O nás

Ordinace

Centrum RehaMed, s.r.o.

Údolní 93/548

14700 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Centrum RehaMed, s.r.o.

Nad Malým mýtem 1402/2

14700 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme služby v oblasti rehabilitace pro dospělé a dětská rehabilitace, gynekologie, stomatologie, praktické lékařství, pediatrie, neurologie a dětská neurologie.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Stella Škripová

  Zubař, MUDr.

  • M

   Paní doktorka, mě vyléčila kaz pod zubní korunkou. K ní jsem se dostal až po tom, co mě jinde řekli, že se musí celá korunka rozbít a udělat znovu. Pro paní doktorku nebyl problém zub vyléčit a korunku nechat na svém místě.


 • Eduard Podzemný

  Gynekolog, MUDr.

  • U

   Pan doktor je velmi příjemný, vstřícný a lidský. Co se týče sestřičky, není sice usměvavá, ale ani nepříjemná. Prostě se nemá chuť vybavovat, ale nemám pocit, že to je k hodnocení, důležitý je lékař. Navíc prostředí čekárny i ordinace je velmi příjemné a útulné.... vystřídala jsem již hodně gynekologických ordinací, ale tahle je bezkonkurečně nejlepší!

  • M

   S lékařem jsem nikdy problém neměla, myslím, že nikdy nic nezanedbal. Je pozorný, někdy možná až moc důsledný, opakující se. Ale sestřička, nejsem u nich moc dlouho, cca rok, ale už jsem přemýšlela o změně a to kvůli nepříjemné sestřičce. Její otrávený obličej a tón, proč nejde dělat něco jiného?

  Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře


 • Martin Doležal

  Gynekolog, MUDr.

  • Umístění: jiné místoSlužby: Těhotenství

   Pan doktor je skvělý odborník se super přístupem. Během těhotenstvím jsem k němu docházela velmi ráda. Vždy mi vše vysvětlil, uklidnil. Bylo mi sympatické, že z ničeho nedělá drama. Velmi doporučuji.

  • A
   Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Screening

   Byla jsem u pana doktora Doležala, který ten den zastoupil jiného doktora na screeningu. Nevím jestli to byl jen můj pocit, ale pan doktor mi přišel velmi neosobní.Skoro jsem s bála na něco zeptat, když jsem se na něco zeptala, stroze odvětil, že až tam něco uvidí, tak mi to řekne. Bolestivé tlačení UTZ můžu připisovat asi obezitě a špatné viditelosti, nevím.Odcházela jsem s rozporuplnýma pocitama, třeba ho ten záskok nepotěšil. Na to, že člověk zaplatí 1100,- bych čekala citlivější přístup pro vyjukanou prvorodičku!

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře