Praktická zubní lékařka
Výstaviště 1, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka

Sestra je velmi nepříjemná. Přišel jsem s bolavými dásněmi a paní doktorka mně tak do nich začala nití tak rýpat až mi tekla krev.

V úterý jsem tam byl naposled, protože když jsem si nechal akorát přebrousit plombu, vrtačkou mně udělala díru do jazyka.

TAM UŽ URČITĚ NIKDY NEPŮJDU.!

Kavalír

Tuto paní zubařku jsem se rozhodla navštívit na základě pozitivních komentářů na tomto portálu, ale spokojená jsem vůbec nebyla. Šla jsem k ní s kazem, který mi nejdříve dlouze hledala a mezizubní nití mi rozedřela dáseň do krve. Také se mi nelíbilo, že si ze mně dělala legraci, že mám divné doporučení. Také mi kontrolovala nevyrostlé osmičky, do kterých mi dost necitlivě dloubala. Vrtání bylo nejhorší, jaké jsem kdy v životě zažila. Všechny zuby mě bolely ještě 3 dny a vrtačku jsem cítila týden. Při odchodu jsem měla pocit, jako by mě někdo znásilnil. A co se týče ordinace a čekárny - hrůza. Depresivní prostředí, samí otrávení důchodci (samozřejmě, byla jsem tam jen jednou, možná jsem jen na ně měla štěstí). Ale ono to náladu nedodá, když je tam jen pár židlí a na jediné volné má starý chlap tašku a nepustí vás. Čekání taky příšerné. Nikdy víc.

Paní doktorka výborná! Zdravotní setra otrávená, neochotná a arogantní. Doporučovala bych paní doktorce změnit personál - možná má dostatek pacientů a nemá to zapotřebí. Její zdravotní sestra je ráda zredukuje.

První zubař(ka), ke které se nebojím chodit. Neúčtuje si peníze za odstranění zubního kamene (spousta mých přátel u jiných zubařů za tohle platí). Není zastánce invazivních metod - když mě již týden bolela osmička, o které mi kdysi jiný zubař řekl, že jednoho dne bude muset zub ven, tak paní doktorka řekla, že trhat není potřeba. Jen vyčistila, za týden kontrola a zub přestal bolet :) Objednací lhůty jsou cca do měsíce. Nemám výhrady.

Až donedávna jsem měla pro paní doktorku jen slova chvály. Pak mi ale vypadla jedna plomba a zub mě začal bolet. Zavolala jsem tedy paní doktorce, zda by mě mohla co nejdříve ošetřit. Zvedla to pochopitelně sestřička a dostalo se mi odpovědi, že celý příští týden nemá paní doktorka čas... Co je to za přístup? Akutní pacienty by snad měly přijímat vždy! Takže teď budu muset jít nejspíš na pohotovost, kde bude sloužit mě naprosto neznámý lékař.
Přesto bych paní doktorku doporučila ostatním pacientům a paní doktorce bych doporučila opatřit si jinou sestřičku.

velmi dobrá a zodpovědná lékařka.

Ochotná zubařka, příjemné prostředí, i včetně přístupu sestry.

Jsem spokojená s odborností paní doktorky, taktéž s jejím přístupem k pacientům. Po odborné stránce je na úrovni a pečlivá. Celá rodina chodí k paní doktorce. Jsem spokojená i s přístupem sestřičky, která je vždy ochotná.

Výborná paní doktorka! Působí možná trochu přísně, moc toho nenamluví - ale o to profesionálnější má přístup a odvádí precizně svou práci. Neprovede zákrok, který nepovažuje za dobrý - např. v mém případě nedoporučila bílé výplně (byť by mi je účtovala), neboť se jednalo o velké plomby, které by nemusely dobře držet. Kriticky se staví např. i k bělení zubů. Plně jí důvěřuji. Chodím k ní 15 let, vzala do péče i syna (3,5 roku), který nemá s návštěvou zubaře problém.

Byla to moje 1. zubařka u které jsem byl konečně spokojen s přístupem. Objednávání bylo vždy v přiměřené lhůtě.