Sokolovská 979/209, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

Nejčastěji hledané služby

Umístění: GynPrahaPlus s.r.o. preventivní prohlídky

Všechny je moc nepříjemní , tajemník je uplně nepochopitelná , ne umí dělat svoje práce. Nedoporučuji .

Umístění: GynPrahaPlus s.r.o. preventivní prohlídky

Chodím k paní doktorce již několik let. Je skutečná odbornice, včas mi doporučila odstranění ložiska, které se prokázalo jako melanom. Předtím mě jiná lékařka ujišťovala, že o nic nejde, takže mi paní doktorka Tomilova doslova zachránila život. Mohu jedině doporučit.

Umístění: GynPrahaPlus s.r.o. Jiný

Velice milá a ochotná paní doktorka. Díky její řádné péči se zavčas přišlo na mé onkologické onemocnění, které se začalo neprodleně řešit. Kdykoliv se na ní mohu obrátit.

Paní doktorka je moc milá, chodim k ní co jsem otěhotněla a nemůžu si stěžovat. Doporučila jsem ji i své sestře a kamarádce. Sestřičku si taky nemůžu vynachválit, je usměvavá, poradí, na vše se mužu zeptat. Obě jsou velmi ochotné. Mohu tedy jen doporučit. Katka Kohlová