Marie Zahradníková, pediatr Praha

MUDr. Marie Zahradníková

Pediatr

Zárubova 33/497, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Š
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Tuto paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá, důvěřuji jí. Paní doktorka
i sestřička jsou velmi příjemné a ochotné.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Je nam moc lito ze kvuli stehovani musime najit jinou pani doktorku. Moc chci dekovat ze nam vzdi pomohla a poradila sestricka je take vzdi mila a prijemna

Skvělá paní doktorka. Moc mě mrzelo, že jsme kvůli stěhování museli hledat nového pediatra. Nikde jsem už nebyla s péčí takhle spokojená.

K paní doktorce chodím se svými dvěma dětmi. Vždy je milá a ochotná. O cokoliv požádám, není problém, vyslechne, necpe zbytečně ATB a je přístupná i jiným alternativam. Sestřička je také velice milá a ochotná. Neměnila bych a jsem velice ráda, že paní doktorku i sestřičku máme.

K paní doktorce chodíme již několik let s oběma dětmi a dostává se nám velmi nadstandardních služeb. Vstřícná komunikativní zkušená lékařka, vždy vyslechne a poradí. Když je potřeba voláme v každou denní hodinu, i z dovolené, vždy se nám snaží pomoci.

Bezkonkurencni pediatr (vim, o cem mluvim, neb pracuji v lekarstvi na detske klinice). Odborne vynikajici, pecliva, mila, prijemna, ochotna, zkratka sama pozitiva. Pred casem se starala o me i meho bratra, a nyni jsem rad, ze k ni muzu chodit s dcerou.

kvalitní péče, příjemná osobnost

Je to skvělá a příjemná doktorka

K paní doktorce jsem chodila já i moji dva sourozenci. Paní doktorku musim jedině doporučit, protože nikdy nic nezanedbala a vše vyléčila. Nepřehánim, když řeknu, že jí dlužim za svůj život. Díky ní mi objevili vzácné selhání ledviny. Sestra má dvě děti a obě k ní docházejí, já jsem v očekávání a ani moje volba praktického lékaře nebude jiná. Zkrátka paní doktorka Zahradníková je nejlepší!

K paní doktorce chodím už přes 16 let a to k ní dojíždím až z Brandýsa nad Labem.Je nejlepší,opravdu mi bude moc líto až budu muset přejít k dospělému praktikovi.Kristýna Krchovová