MUDr.

Marie Strunová

Gynekolog, Onkolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Marie Strunová - vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK od r. 1990 do r. 1996 - I . astestaci složila v roce 1997, II. atestaci v roce 2003 - v roce 2004 složila ... Více

Otázky a odpovědi

Kateřinská 7/1526, Praha 15
    120 00 Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Marie Strunová

- vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK od r. 1990 do r. 1996
    - I . astestaci složila v roce 1997, II. atestaci v roce 2003
    - v roce 2004 složila atestaci z KLINICKÉ ONKOLOGIE
    - Onkologické problematice se věnovala kromě jiného prakticky v době celého působení na Gynekologicko porodnicé klinice VFN a l. lékařské fakulty UK v Praze 2
    - zabývala se problematikou PATOLOGIÍ ČÍPKU a jiných reprodukčních orgánů, OPERATIVĚ, vedla MAMMOLOGICKOU PORADNU

• velmi dobrý

Paní doktorka je velice příjemná,vše vysvětlí.Poskytuje perfektní péči.Gynekologa jsem hledala velice dlouho resp.gynekoložku a tuto paní doktorku bych neměnila.

• velmi dobrý

Děkuji paní doktorce za skvělou péči a vstřícnost. Jsem velice spokojená. Je velice milá a příjemná. Hlavně vše člověku ochotně a trpělivě vysvětlí.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online