Kateřinská 7/1526, Praha 15 , Praha
Gynprofi s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Biopse děložního hrdla

Gynekologické vyšetření

Poradna pro patologii čípku +1 Více

Vyšetření prsu

MUDr. Marie Strunová - vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK od r. 1990 do r. 1996 - I . astestaci složila v roce 1997, II. atestaci v roce...

• onemocnění děložního čípku
  • rakovina děložního čípku

Gynekologické vyšetření

Vyšetření prsu

Biopse děložního hrdla

Poradna pro patologii čípku

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Nejlepší lékařka, jakou jsem měla. Milá, citlivá, skutečně se o člověka zajímá a vždy vše pečlivě vysvětlí. Objednání na čas taky funguje, nikdy dlouho nečekám.

Umístění: Gynprofi s.r.o. Prevence a léčba

Paní doktorka je velmi milá a navzdory drobným komplikacím, které můj zdravotní stav způsoboval bylo vyšetření bezbolestné, což se u jiných lékařů nepovedlo. Paní doktorka má příjemné vystupování, dobře poradí a pomůže. Určitě u ní nejsem naposledy.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Doporučuji. Paní doktorka je milá, vše ráda vysvětlí, při problémech udělá všechna vyšetření. Zatím nejlepší gynekoložka, kterou jsem měla.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Vřele doporučuji, velice ochotná, příjemná, schopná se vcítit do kůže pacientky, poradí, má zájem o pacientku. Jsem nadšená, že jsem v péči této lékařky.

Paní doktorka je velice vstřícná a trpělivá. Neuvěřitelně se dokáže vcítit. Všechny dotazy zodpoví naprosto - pro laika - srozumitelně. Děkuji moc

Paní doktorka je velice příjemná,vše vysvětlí.Poskytuje perfektní péči.Gynekologa jsem hledala velice dlouho resp.gynekoložku a tuto paní doktorku bych neměnila.

Děkuji paní doktorce za skvělou péči a vstřícnost. Jsem velice spokojená. Je velice milá a příjemná. Hlavně vše člověku ochotně a trpělivě vysvětlí.

• onemocnění děložního čípku
  • rakovina děložního čípku