MUDr.

Marie Strunová

Gynekolog, Onkolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Marie Strunová - vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK od r. 1990 do r. 1996 - I . astestaci složila v roce 1997, II. atestaci v roce 2003 - v roce 2004 složila ... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• MUDr. Marie Strunová

- vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK od r. 1990 do r. 1996
    - I . astestaci složila v roce 1997, II. atestaci v roce 2003
    - v roce 2004 složila atestaci z KLINICKÉ ONKOLOGIE
    - Onkologické problematice se věnovala kromě jiného prakticky v době celého působení na Gynekologicko porodnicé klinice VFN a l. lékařské fakulty UK v Praze 2
    - zabývala se problematikou PATOLOGIÍ ČÍPKU a jiných reprodukčních orgánů, OPERATIVĚ, vedla MAMMOLOGICKOU PORADNU

• gynekologie a porodnictví
  • klinická onkologie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

Paní doktorka je velice vstřícná a trpělivá. Neuvěřitelně se dokáže vcítit. Všechny dotazy zodpoví naprosto - pro laika - srozumitelně. Děkuji moc

• Paní doktorka je velice příjemná,vše vysvětlí.Poskytuje perfektní péči.Gynekologa jsem hledala velice dlouho resp.gynekoložku a tuto paní doktorku bych neměnila.

• Děkuji paní doktorce za skvělou péči a vstřícnost. Jsem velice spokojená. Je velice milá a příjemná. Hlavně vše člověku ochotně a trpělivě vysvětlí.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online