Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou (mapa)

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou

K paní doktorce chodím od dětství, kdy převzala ordinaci po předchozí lékařce (jsem ročník 1984). Jsem s ní velmi spokojená, mohu přijít s jakýmkoli problémem a vždy mi dobře poradí, pomůže, nasměruje. Mě osobně se líbí její minimalistický přístup k léčivům. Upřednostňuje přirozené způsoby uzdravení, anebo doporučí specialistu. Snad nikdy jsem od ní nedostala antibiotika. Zároveň pacienty vede k aktivní prevenci. Vnímám to tak, že za své zdraví jsem zodpovědná sama a je mým úkolem se o sebe starat, chodit na prevence, zdravě jíst, cvičit.. Lékař je mým parťákem ve chvílích, kdy si sama nevím rady. A v tom mi paní doktorka vždycky moc pomohla. Nemá ráda, když o sebe někdo nedbá a pak si jen přijde pro recept. Pokud jste tedy připraveni najít si svou cestu ke zdraví a pečovat o ně, je pro vás paní doktorka tou správnou volbou, vždy vám pomůže, poradí, sleduje nové trendy, má přehled. Pokud chcete na lékaře přenést zodpovědnost za své zdraví a očekáváte, že se o vás postará místo vás, budete se vzájemně obtěžovat a tato ordinace není pro vás.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Kožní problém

K paní doktorce chodím od vždy byla příjemná a ochotná. Bohužel posledních par let to sní jde z kopce :( chová se povýšeně, neustále mi vysvětluje jak vše dělám špatně, špatně jim, špatně cvicim, proste špatně ziju :( posledních par let odcházím z ordinace z pocitem, ze jsem špatný člověk protože vše co dělám je špatně !!! Nikdy jsem nebyla vážně nemocná, takže nedokážu posoudit jestli je dobra lékařka. Zažila jsem její období kdy na všedavala PARALEN pak jsem zažila její období kdy na vše psala antibiotika a ted všem nutí zdravou výživu :( Mrzí me její přístup i přístup sestry!! Pamatuji si kdy byla usměvavá a příjemná, ted je zapšklá ponaučuje a jedna povýšeně !! Hledám si novou lékařku, jelikož nejsem spokojena posledních par let a mrzí me to páč ji znam od malička.

G

Mohu hodnotit pouze kladně!!!, Mrzí mne některé názory, ale každý její přístup vnímáme jinak. Jsem u paní doktorky od roku 2007 se synem, postupně přibyly další děti, nakonec jsme u paní doktorky zakotvili i já s manželem. Je skvělá, profesionální, nic nepodcení. Mohu jen doporučit. Vše vždy dotáhne do konce.

Paní doktorku navštěvuji už od malička (narozen 1993) a vždycky se chovala skvěle, vyšetření proběhla bez problémů a diagnoza vždy správná. Doporučil bych 10/10, paní doktorka i sestřička jsou vždy příjemné, věnují se ale neztrácí čas, takže člověk zbytečně nečeká.

Nedalo mi to a musím zkušenost Když jsem Davídka čekala , tak jsem rozhodovala kam svího syna přihlásím. Mudr Řeháková byla poblíž mého bydliště, tak jsem zkusila se zde optat, sestřička byla velmi milá i paní doktorka a to rozhodlo. Když se syn narodil začla jsem docházet k k ní , byla velmi milá, poradila. Navíc se vždy z mně neznámého důvodu chovala značně povýšeně.A když jsme přecházeli na příkrmy,dala mi reklamní letáček a prý tam všechno je. Žadné že bych se mohla zeptat kamarádek, navíc nadavala na motolský kde mame lekaře a chodíme tam

K paní doktorce chodím od doby,kdy převzala ordinaci po bývalé pani doktorce - temer od malicka. Nikdy bych nerekla nic spatného, jsem nadmiru spokojena s lecbou a postupy. Automaticky jsem k ni prihlasila s plnou duverou i mou dceru a velmi rada k ni presla inm sestra s detmi. Pani doktorka je uzasny clovek a odbornik se spoustou zkusenosti. Kdyz dcera dostala mononukleozu,okamzite nas doporucila na vsechna potrebna vysetreni,doporucila specialistu v Motole a noc nam pomohla. Pokud neni nezbytne nutne,atb se snazi nedavat a m spoustu rad jak pomoci prirodni cestou..pokud ale neni zbyti,atb ve vhodnou dobu predepise. Lekare bych nemenila a naopak ji doporucila mym znamym.

chodím k teto doktorce od mala a přihlásila jsem k ní svého syna a neměnila bych.Davídek jí má rad,Je výborný lékař a výborný člověk Za tuhle paní doktorku dám ruku do ohně.Její Babské rady jsou bezva a už hodně pomohli

S doktorkou nejsem spokojen, bohuzel se o vas moc nezajima, podle me kouka na kazdeho pacienta jako potencialniho hypochondra. Chybi ji vhled, empatie, spise mysli na vlastni pohodli a nedoresi vec dokonce. Nedoporucuji

Jde vidět, že paní Řeháková se chová ke každému jinak, já s ní mám zkušenosti takové, že mi je velmi sympatická v jejím přístupu léčby - snaží se vést lidi k tomu, aby předcházeli onemocněním, takže ke zdravé stravě a celkově ke zdravému životnímu stylu. Co se mi určitě nelíbí je (jak tu bylo již několikrát zmíněno), že přístup paní doktorky by měl být vždy profesionální a to není - a to nemluvim o sestře. Je mi přes třicet a stále mi obě tykají - v tom nevidím problém. Ale aby sestra vyšla z ordinace (mimochodem klidně i po 50 minutách) a zeptala se.. co chceš? co ti je? a dále se mnou mluvila jak s holkou, které je šestnáct a přišla si pro omluvenku - to je pro mě tak nepříjemný, že jsem raději lékaře změnila. Také se mi nelíbilo, že vždy chodívaly do práce později, někdy se člověka potřebovaly zbavit, tak ho odbyly.. No přístup k mé osobě byl jak jsem psala neprofesionální, nepříjemný..

K paní doktorce jsem chodila odmalička do mých cca 20 let. Za tu dobu jsem nebyla moc nemocná, takže spíše kvůli prevenci. Při mé poslední preventivní prohlídce jsem ale nestačila zírat. I když jsem paní doktorce při příchodu řekla, že jdu na prevenci, tak se mi jen podívala do krku, poslechla si srdce, zeptala se, jestli jsem nebyla nemocná a tím to haslo. Na můj dotaz, jestli mě pošle alespoň na krev, mi odvětila, že to není potřeba. Za to mi sestra asi 3x připomněla ať zaplatím regulační poplatek (který se stejně při prevenci platit nemá) a chtěla vyplnit jakýsi dotazník kvůli studii a celé to na mě působilo, že se mě chce, co nejdříve zbavit.
Po této zkušenosti jsem změnila lékařku. Nová paní doktorka mi udělala komplet prohlídku, včetně EKG, z krve se zjistil zdravotní problém, který řeším se specialistou, který nebýt odběru bych asi ani dlouho nezjistila a nevím, jak by se tato záležitost vyvíjela. Za sebe rozhodně paní doktorku nedoporučuji.