Privátní zubní praxe
Bulharská 124, Brno

Dobrý den.P. doktorka i sestřička, jsou moc hodní lidičky.Moc se bojím zubaře.Ale můžu říct,že k p.doktorce se nebojím.Vše vysvětlí, moc přijemná a můžu všem doporučit.Moc Vám děkují jste 1111111111111111111.s pozdravem Štípková

Je výborná, chodím k ní už dlouho, co víc dodat....nebojím se zubaře od té doby co znám paní doktorku :))

Paní doktorka mi trhala už dvě osmičky a práci provedla zcela profesionálně. Horní, která je jednodušší s lepším přístupem, trvala asi 11 minut (10 minut injekce, minutu vlastní zákrok). S tou spodní značně zaplombovanou to bylo horší, i podle slov paní doktorky jsem se měl připravit na náročnější, delší a bolestivější zákrok. Výsledek - asi 12 minut (10 minut injekce, 2 minuty vlastní zákrok). Nevím, jestli je to jen dobře provedeným zákrokem nebo i přizpůsobivostí mého organismu, ale následně mne to u obou pak bolelo jen asi jako když se kousnete do jazyka. Zbývá mi ještě jedna osmička, hádejte za kým s ní půjdu?

Výborná, příjemná - odborník na svém místě-zejména u složitějších zákroků. Pohodová, klidná ordinace s milou sestřičkou - bez čekacích dob. Maximální spokojenost moje i manželky a to již po velmi dlouhou dobu. Vřele doporučujeme.

K paní doktorce už chodím pár let a považuji ji za velice kvalitního odborníka. Je velmi pečlivá a pacientům se maximálně věnuje; pokud je třeba, vše vám podrobně vysvětlí. Jako člověk je milá a příjemná. Vysoce hodnotím její schopnost empatie a vztah k pacientům. Stejná je i sestra v ordinaci. Co zvlášť oceňuji je to, že se dodržují objednací hodiny a nikdy se dlouho nečeká.

K MUDr.Machalové jsem chodila cca před 10 lety,hledala jsem tehdy zubaře a chodila k ní má příbuzná,která ji ale nijak nehodnotila.Péče celkově nebyla špatná.Nicméně po dotazu,zda chci odstranit zubní kámen laserem,což je placené a já jako studentka neměla moc peněz,jsem to odmítla.Paní zubařka mi potom odstraňovala kámen mechanicky a to tak bolelo,že mi tekly slzy.Přišlo mi to,jakoby to dělala tak,abych si už příště zaplatila radši ostranění laserem.Jaké bylo moje překvapení,když mi po přehlášení jinam,kvůli novému bydlišti,řekli,že se kámen odstraňuje zdarma každého půl roku a normálně laserem.Je to hrazeno pojišťovnou,tak jsem byla tehdy pořádně naštvaná. Myslím,že doktor by neměl za každou cenu vytahovat z lidí peníze navíc a v případě,že si pacient vybere neplacený zákrok,tak mu to pořádně "osladí",aby si to příště rozmyslel....