Marie Čábelová, gynekolog Praha

MUDr. Marie Čábelová

Gynekolog

42 názorů

Uložit


Adresa

Nad Náměstím 10, Praha
Gynekologie, lékařská sexuologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
42 názorů

K
Ověřeny pacient

Takovou paní doktorku bych si přála i pro své děti,chodím k ní tak 11let a jsem max.spokojená.Po negativních předchozích zkušenostech jinde jsem nebyla na gynekologii 10let,po doporučení kamaráda z práce jsem zašla sem a neměnila bych.Mám 2krásné děti a i v rodině nám pomohla ve velmi těžké životnpí situaci lidským přístupem a radou.Poklona a dík paní Čábelové.


C
Ověřeny pacient

Moc mě překvapil přístup paní doktorky, na takový opravdu nejsem zvyklá. Několik let jsem docházela ke gynekologům, kteří vše řešili jak na běžícím pásu. NIKDY mi neudělali žádné krevní vyšetření, nikdy jsem ani nevěděla, že něco takového gynekologie řeší. Naštěstí jsem narazila na paní doktorku Čábelovou. Poprvé jsem si na gynekologii, ba vůbec u doktora, připadala jako člověk, o jehož zdraví je opravdový zájem. V ordinaci jsem byla hodinu a nikdo nikam nespěchal, v klidu se mnou vše probrala a dokonce odhalila i negynekologický problém, se kterým jsem dva roky lítala od čerta k ďáblu a nikdo mi nikdy neuměl říci, co mi vlastně je ! Rozhodně doporučuji kudy chodím.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku si nemohu vynachválit!
Je milá, příjemná, poradí, vysvětlí, pomůže.....
Moc děkuji!!!


T
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená.Chodím k ní už cca 10 let. Profesionální, ale lidský přístup. Zájem o pacienta, výborné vybarvení ordinace. DOPORUČUJI!!!


T
Ověřeny pacient

Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku našla, je výborná, pacientům vychází vstříc a její péče je velmi kvalitní. I sestřičky jsou fajn a vždycky pomohou. Rozhodně bych neměnila!!!!


J

K paní doktorce jsem chodila řadu let a myslela si, jaké mám štestí, že mám tak milou a osvícenou doktorku. Bohužel léta přehlížela všechny symptomy Syndromu polycystických ovarií až to málem skončilo velice špatně. Při návštevě jiného gynekologa bylo diagnoza a operace okamžitá a naštestí dopadla dobře...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


fakt dobrý doktorka...můžu jen doporučit!


Paní doktorka je velmi zkušená gynekoložka, ale také i sexuoložka. Pomalu a pečlivě každého vyšetří a pomůže.Má i zkušené a pracovité sestřičky.


NAPROSTO SKVĚLÝ PŘÍSTUP PANÍ DOKTORKY MĚ DOKÁZAL ZBAVIT STRACHU Z PORODU A PŘIMĚL DOCHÁZET NA PRAVIDELNÉ PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY.DO ZNAČNÉ MÍRY JÍ VDĚČÍME ZA DVA SKVĚLÉ SYNY.


Ověřeny pacient

Manželka šla k paní doktorce s tím že je asi těhotná, ale paní doktorka jí sdělila že je to vyloučené a že má začínající rakovinu děložního čípku. Dala jí léky které se nesmí brát v těhotenství a manželka po si po týdnu udělala těhotenský test, který vyšel pozitivní. Pak šla k jinému gynekologovi a zjistila, že nemá vůbec žádnou rakovinu, ale jen obyčejný zánět. Paní doktorka tím ženu tím silně vystresovala a ještě ohrozila naše teď již 7mi leté dítě. Paní doktorka je moc milá, ale chodit k ní je docela nebezpečné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti