Mariana Bárová, zubař Brno

MUDr. Mariana Bárová

Uložit

Zubař Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Křížkovského 300/33, Brno-střed, Brno
Privátní zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní ordinace Bolesti zubů

Vždy jsem měla strach ze zubaře,od nynějška si u ošetření i zdřímnu, paní zubařka je vstřícná,vše v klidu vysvětlí a k dětem je naprosto milá,obě moje děti chodí k paní doktorce s naprostým klidem

Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní ordinace

Nikdy uz jsem nemyslela,ze najdu doktora se kterym budu spokojena a to nejsem narocna!! Ale pani doktorka je nejskvelejsi ze Vsech zubaru kterymi jsem prosla.. celkove prijemne prostredi a take sestricka!!!! U me na jednicku a vsichni doktori by se meli vzit priklad!!!

MUDr. Mariana Bárová

Děkujeme :)

D
Ověřený profil

Jsme u paní doktorky velice spokojeni,je velice šikovná,citlivá.Syn se k p. doktorce moc těší,jsme spokojeni,že jsme našli tak šikovnou p. doktorku

E
Ověřený profil

Příjemné prostředí, moderní ordinace, přístup paní doktorky a sestřičky milý,vstřícný, vše vysvětlí. Mají dobře zorganizované pacienty, pokud se něco děje, volají na telefon, na vyšetření se prakticky nečeká. Z Brna jsem se odstěhovala a z lékařů jedinou zubařku nezměnila, dojíždění 120 km se mi vyplatí, protože vyšetření je vždy velmi kvalitní. Ceny za některé zákroky jsou sice vyšší, než znám z okolí, ale zato jsem neměla nikdy žádný problém. Paní doktorka si svoji práci pokaždé kontroluje a pokud se ji něco nezdá, hned to "opraví".

Paní doktorku Bárovou můžu jen vřele doporučit. Skvělá zubařka, velmi citlivá, milá. První zubařka, ke které chodím bez obav - vždy vše nejprve vysvětlí, okomentuje, mě to ošetření poté tolik neděsí :-) I moje dvě malé děti k ní chodí bez větších obav, paní doktorka i sestřička to s dětmi umí a umí rozptýlit jejich pochopitelné obavy ze zubní ordinace. Oceňuji pravidelný rentgen jednou ročně při preventivní prohlídce, díky tomu se objeví včas i malé kazy a vše se vyřeší dřív, než nastanou větší problémy. V čekárně jsme se nikdy nijak výrazně nezdrželi, kolem deseti minut, ordinace je perfektně zorganizovaná.

K

skvělá lékařka

R

Velmi dobrý stomatolog,velice citlivý přístup,chodíme k ní celá rodina i sdětmi od mala,které nechodí s bázní k zubaři,vždy pečlivě vysvětlí problém a snaží se co nejrychleji vyřešit k vaší spokojenosti,velice citlivá paní zubařka,všechny,kterým jsem ji doporučil si paní doktorku velice pochvalují

J

Díky paní doktorce Bárové jsem se přestala panicky bát návštěvy zubaře. Je to velmi milá lékařka s citlivým a chápavým přístupem. Poprvé v životě mám pocit, že dostávám profesionální péči a přitom s velmi lidským přístupem. Setřička je také velmi milá. Pro mně je také velmi důležité, že se u paní doktorky dodržují objednací doby, zatím jsem nikdy nečekala. I moje dcery chodí k paní zubařce bez problémů.

V

Po té, co jsem zažila špatného stomatologa, si skutečně cením péče paní doktorky Bárové. Léta jsem chodila za svým stomatologem s tím, že mám citlivé zuby a že mě bolí, zarputile mi ale tvrdil, že nemám žádné kazy - domů jsem chodila velmi optimisticky naladěna - proč ne, jen dva kazy za celý dosavadní život. S akutní bolestí zubu jsem poté navštívila paní doktorku, první, co udělala, byl rentgen, kde zjistila velké množství kazů. Nyní už je vše zase v pořádku a díky jejím radám už nemám zuby zdaleka ta citlivé a bolestivé. Navíc velice oceňuji, že dodržuje doby objednání.

J

Je to nejmilejší zubařka jakou znám. Objednaný čas dodržuje, snaží se poradit, jak péči o zuby zlepšit. Děti se jí nebojí, relativně rády usedají do zubařského křesla. Chrup o preventivních prohlídkách rentgenuje (přímo v ordinaci) a může tak opravit i teprve počínající zubní kazy. Již zkažený zub se snaží zachránit, případně odešle na specializované pracoviště včas.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti