Adresa

Privátní zubní ordinace
Křížkovského 300/33, Brno-střed, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní ordinace Bolesti zubů

Vždy jsem měla strach ze zubaře,od nynějška si u ošetření i zdřímnu, paní zubařka je vstřícná,vše v klidu vysvětlí a k dětem je naprosto milá,obě moje děti chodí k paní doktorce s naprostým klidem

Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní ordinace

Nikdy uz jsem nemyslela,ze najdu doktora se kterym budu spokojena a to nejsem narocna!! Ale pani doktorka je nejskvelejsi ze Vsech zubaru kterymi jsem prosla.. celkove prijemne prostredi a take sestricka!!!! U me na jednicku a vsichni doktori by se meli vzit priklad!!!

MUDr. Mariana Bárová

Děkujeme :)

D
Ověřený profil

Jsme u paní doktorky velice spokojeni,je velice šikovná,citlivá.Syn se k p. doktorce moc těší,jsme spokojeni,že jsme našli tak šikovnou p. doktorku


E
Ověřený profil

Příjemné prostředí, moderní ordinace, přístup paní doktorky a sestřičky milý,vstřícný, vše vysvětlí. Mají dobře zorganizované pacienty, pokud se něco děje, volají na telefon, na vyšetření se prakticky nečeká. Z Brna jsem se odstěhovala a z lékařů jedinou zubařku nezměnila, dojíždění 120 km se mi vyplatí, protože vyšetření je vždy velmi kvalitní. Ceny za některé zákroky jsou sice vyšší, než znám z okolí, ale zato jsem neměla nikdy žádný problém. Paní doktorka si svoji práci pokaždé kontroluje a pokud se ji něco nezdá, hned to "opraví".


Paní doktorku Bárovou můžu jen vřele doporučit. Skvělá zubařka, velmi citlivá, milá. První zubařka, ke které chodím bez obav - vždy vše nejprve vysvětlí, okomentuje, mě to ošetření poté tolik neděsí :-) I moje dvě malé děti k ní chodí bez větších obav, paní doktorka i sestřička to s dětmi umí a umí rozptýlit jejich pochopitelné obavy ze zubní ordinace. Oceňuji pravidelný rentgen jednou ročně při preventivní prohlídce, díky tomu se objeví včas i malé kazy a vše se vyřeší dřív, než nastanou větší problémy. V čekárně jsme se nikdy nijak výrazně nezdrželi, kolem deseti minut, ordinace je perfektně zorganizovaná.


K

skvělá lékařka


R

Velmi dobrý stomatolog,velice citlivý přístup,chodíme k ní celá rodina i sdětmi od mala,které nechodí s bázní k zubaři,vždy pečlivě vysvětlí problém a snaží se co nejrychleji vyřešit k vaší spokojenosti,velice citlivá paní zubařka,všechny,kterým jsem ji doporučil si paní doktorku velice pochvalují


J

Díky paní doktorce Bárové jsem se přestala panicky bát návštěvy zubaře. Je to velmi milá lékařka s citlivým a chápavým přístupem. Poprvé v životě mám pocit, že dostávám profesionální péči a přitom s velmi lidským přístupem. Setřička je také velmi milá. Pro mně je také velmi důležité, že se u paní doktorky dodržují objednací doby, zatím jsem nikdy nečekala. I moje dcery chodí k paní zubařce bez problémů.


V

Po té, co jsem zažila špatného stomatologa, si skutečně cením péče paní doktorky Bárové. Léta jsem chodila za svým stomatologem s tím, že mám citlivé zuby a že mě bolí, zarputile mi ale tvrdil, že nemám žádné kazy - domů jsem chodila velmi optimisticky naladěna - proč ne, jen dva kazy za celý dosavadní život. S akutní bolestí zubu jsem poté navštívila paní doktorku, první, co udělala, byl rentgen, kde zjistila velké množství kazů. Nyní už je vše zase v pořádku a díky jejím radám už nemám zuby zdaleka ta citlivé a bolestivé. Navíc velice oceňuji, že dodržuje doby objednání.


J

Je to nejmilejší zubařka jakou znám. Objednaný čas dodržuje, snaží se poradit, jak péči o zuby zlepšit. Děti se jí nebojí, relativně rády usedají do zubařského křesla. Chrup o preventivních prohlídkách rentgenuje (přímo v ordinaci) a může tak opravit i teprve počínající zubní kazy. Již zkažený zub se snaží zachránit, případně odešle na specializované pracoviště včas.


Došlo k chybě, zkuste to znovu