Mezibranská 21/1367, Praha
Gyn Krup s.r.o.

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Umístění: jiné místo Jiný

Dr Krupsa took really good care of me and my baby during my pregnancy period. Always with a smile, and good mood. I am very happy to have such a nice doctor. I recommend 100%

Š
Umístění: Gyn Krup s.r.o. Běžná preventivní péče

K panu dr jsem docházela na klasické prevence. Byl náladový. Někdy byl milý, jindy strohý a nepříjemný. Nikdy nic nevysvětlit, člověk se musel na vše doptávat. Čekání v pidi čekárničce příšerné. Vždy jsem si musela vyhradit cca hodinu jenom na čekání i když jsem byla objednaná na čas. Dále mi neustále na cytologiích údajně vycházeli "nespecifické změny ". Dané změny mi nikdy nikdo nebyl schopen vysvětlit. Ani sestra, ani doktor, ale znamenalo to chodit neustále na opětovné stěry a odběry. Začala jsem podezírat lékaře, že vše dělá kvůli tomu aby si vyšetření mohl vykázat na pojišťovnu a ještě ode mne si vzít poplatek za zrcadla. Jelikož po mne chtěl poplatek i za objednávkový systém, ale zároveň si vykazoval na pojišťovnu poplatek za komunikaci s klientem po telefonu. Když jsem se stavovala pro recept na HA a viděla mě mezi dveřmi pouze sestra, tak poplatek za vyšetření od pojišťovny také odešel. O tom že definitivně odejdu jsem se rozhodla po velmi nepříjemném telefonátu s dr. Krupšou, kdy jsem byla objednaná za cca týden na prohlídku, ale zjistila jsem že jsem se přehlédla a jsem na konci platíčka HA a další již nemám, tudíž bych měla v tu dobu menstruaci. Prosila jsem lékaře, zda bych se mohla stavit pouze pro recept a na prohlídku se přeobjednat. To jakým tónem na mne spustil do telefonu, jako bych byla malá záškolačka nikomu nepřeji. Řeči typu že jestli se potom nedostavím, tak mne vyřadí z evidence atd mě vzhledem k tomu, že jsem chodila co 3 měsíce na kontroly na které mě neustále zvali šokovali. Asi měl pan doktor strach, že příjde o ty 300,- co si na mě může napsat. Jelikož jsem recept potřebovala, tak jsem tam ještě zašla, ale následně si našla jinou milou lékařku, také na Praze 9, která dělá prohlídky 1x ročně a nehoní své pacienty zbytečně do přeplněné ordinace. Když jsem paní doktorce říkala o opakovaných cytologií, kompletně mě testovala včetně hormonálních hladin a vše mám v pořádku. Celé to na mě působí, že v gynkrupu je to hlavně o bussinesu a ne o zdravotní péči.

Umístění: Gyn Krup s.r.o. péče o těhotné

Chodím k panu doktorovi celé těhotenství. Všechny kontroly jsou prováděny velmi pečlivě. Na kontroly docházím poměrně často, myslím že snad častěji než ostatní kamarádky co jsou těhotné, takže jsem po většinu času v klidu, že je vše v pořádku. Super je, že pan doktor sám má atestaci na prvotrimestrální screening, takže nemusíte chodit nikam jinam. Také zajišťuje osobně 3D a 4D ultrazvuk, při kterém u mě provedl i kontrolu miminka. (v zařízení kam jsem docházel v prvním těhotenství provádí 3D/4D sestřičky). Čekací doba je velmi krátká, v podstatě zanedbatelná, sestřičky příjemné a ochotné. Maminkám doporučuji více se ptát, případně si připravit otázky dopředu. Co asi překvapí mnoho pacientek je, že pan doktor je méně mluvný, ale na druhou stranu si na gyndu nechodíme pokecat. Jinak myslím, že super.

Umístění: Gyn Krup s.r.o.

Pan doktor mě přijal s akutními obtížemí, i když u něj nejsem registrovaná, za to jsem byla moc vděčná. Jinak je ale velmi nekomunikativní, nic nevysvětlí, člověk se musí na vše doptat sám. Na druhé návštěvě byl podrážděný, neochotný, až nepříjemný. Nemohu doporučit.

В
Umístění: Gyn Krup s.r.o.

Pan doktor skoro vždycky měl špatnou náladu, byl neochotný a nepříjemný. V čekárně byli fronty. Při každé návštěvě chtěl ode mě peníze, protože říkal že moje pojišťovna to nehradi (což nebylo pravda). Byla jsem prvorodička a o ničem mě neinformoval, pro těhotné ženy vůbec nedoporučuji!!!

Umístění: Gyn Krup s.r.o. Tehotenské vyšetření

U pana doktora Krupšy se mi nelíbí dlouhé čekání, i když jsem objednaná na určitou hodinu, obzvláště v tomto letním období, kdy se na chodbě neda dýchat. Pak je tu to, že já mám Rh neg. a přítel pozitivni a nejdřív mi řekl, že mi dá nějaké protilátky a na příští kontrole mi oznámi, že už mi je zase nedá. A všude na internetu čtu, že by se měli dát kvůli zdraví miminka. A nikdy mi nic neřekne sám, na vše se musím ptát sama. Přijde mi jako robot a ne člověk.

Pana doktora jsem zvolila na doporučení přítele, že slyšel samou chválu. Já však od gynekologa očekávám víc, obzvláště s těmi našimi rodinnými diagnozami. Dost mě odrazovalo čekání na chodbě, dlouhé fronty a čekací doby i přes objednání na konkrétní hodinu. Co mi však vadilo nejvíc, bylo to, že doktor má ordinaci společně se sestrou, křeslo od stolů je odděleno jen jakousi nábytkovou stěnou. Očekávám od návštěvy lékaře soukromí a diskrétní prostředí, což se sestrou v jedné místnosti bohužel není...když ještě navíc máte roztažené nohy a sestra chodí kolem. Impuls změnit lékaře přišel v okamžiku, kdy jsem žádala o doporučení na rentgen prsu, protože jsem měla bolesti. Na to mi odvětil, že není potřeba, ale že pokud teda jako chci, tak mi to napíše, ale zaplatím si to sama. Tak následovala cesta k obvodnímu, kde jsem dostala doporučení bez problému a nic jsem platit nemusela.
Ale jak vždy říkám - sto lidí sto chutí. Někomu vyhovuje a někomu ne. Já jsem bohužel ve druhé skupině.