Gyn Krup s.r.o.

Chmelová 6, Praha

GynKrup s.r.o.
Mladoboleslavská 514, Praha

Umístění: GynKrup s.r.o. Jiný

Nekomunikativní a arogantní pán. Pořádně nic nevysvětlí. Objednanání na čas nefunguje. Pokud máte jiný názor a nechcete slepě příjmat jeho řešení, bez vysvětlení tak jste za špatnou.
Existuje mnoho empatických, lidských doktorů. Pan Krupša to není.

Umístění: Gyn Krup s.r.o. Jiný

Zdejším negativním komentářům opravdu nerozumím, míří spíše na osobnost pana doktora a zapomínají na jeho velmi vysokou odbornost. Pan doktor je neuvěřitelně pečlivý. Je to odborník, kterého absolutně nemohu srovnat s mými předchozími gynekology. Myslím si, že o spokojenosti pacientek vypovídá i jeho neustále plná čekárna na Praze 1. Obzvláště v těhotenství byla jeho péče nadstandardní. Většina gynekologů takovou péči v těhotenství vůbec neposkytuje.

Umístění: Gyn Krup s.r.o. Jiný

Na objednaný čas nás nevzali, ale to by se tak nějak dalo přežít. Ovšem když sem panu doktorovi řekla jaký mám problém, tak jediné řešení nabídl automaticky tělístko, které se pohybuje až do 10 tisíc aniž by se zeptal jestli třeba neplánuji další dítě. Nekomunikativní, špatně mu bylo rozumět a absolutně nesympatický. Navíc vnucena jednorázová sukně a bačkory a automaticky účtováno za jednorázové zrcátka... Nikdo se neptal zda máme o to zájem... Nejsme absolutně spokojené. Předchozí můj doktor vše vysvětlil, nabídl alternativy a vždy řekl co mě bude dělat a podobně. Tady jsem se nedočkala ničeho. Takže hledáme nového lékaře.

Umístění: Gyn Krup s.r.o. Jiný

Kvalitni pece - empaticky a respektujici pristup, komunikace a odborne dovednosti na vysoke urovni..

Umístění: GynKrup s.r.o. Jiný

Pan doktor Krupša je neempatický a nepříjemný. Myslím, že každý doktor by se měl učit komunikaci s pacientem. Zvlášť zde, kde jde o citlivá témata.
Po velmi nepříjemné návštěvě, kdy zastupoval za druhého pana doktora, už k němu nikdy nechci.

Umístění: GynKrup s.r.o. Jiný

Jsem s touto ordinací celkově velmi spokojená už řadu let, mrzí mě negativní komentáře, já jednoznačně doporučuji. Možná někomu nesedí, že pan doktor není jako upovídaná kadeřnice a na všechno se nevyptává. To je otázka vkusu.. Chápu, že nastávající maminky, která vše intenzivně prožívá, se to může dotknout... Já se ráda zeptám, pokud potřebuji, a když ne, tak jsem ráda, že je kontrola rychle hotová. Vyhovuje mi rezervační systém a pokud snad někdy čekám o něco déle, je to přeci v pořádku, nejsme stroje a roboti. Určitě jsem ale nikdy nečekala dlouho.

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Som u pána doktora už nejaký ten rok a nemala som do doby otehotnenia žiadne problémy. Silno neodporúčam MUDr. Krupšu v prípade, že máte zdravotné komplikácie, tomuto človeku je to úplne jedno, nedokáže komunikovať a bohužiaľ ani poskytovať zdravotnú starostlivosť, vysvetlenie k diagnózam a liečebný plán neopravnene a bez náležitých kompetencií oznamuje jeho sestra telefonicky, ktorá v prípade sťažností prestane dvíhať telefón. O tom, že v ambulancii na lehátku pri ultrazvuku pán doktor nepodá ani jednorázové papierové utierky, nedá na lehátko jednorázový kryt, odmietne zaslať na email výsledky a tvrdí že sú v systéme, popričom nie sú alebo, že odmieta vpustiť s tehotnou ženou na ultrazvuk jej manžela v jeho ambulancii asi netreba ani hovoriť, keďže oproti ostatným veciam sú to maličkosti. Neodporúčam MUDr. Mareka Krupšu.

MUDr. Marek Krupša

Vážená pí Sumková,
Děkujeme za Vaši reakci, upřednostňujeme sice přímou komunikaci v naší ambulanci,
v každém případě Vám rádi poskytneme vysvětlení k Vašemu vyjádření.
Sama v úvodu své reakce uvádíte, že jste klientkou našeho zdravotnického zařízení již několik let a že jste po celou dosavadní dobu neměly u nás žádný problém: Vaše dosavadní spokojenost nás těší a zavazuje.
Omlouváme se, že jsme nemohli vyhovět Vašemu přání, aby na ultrazvukovém vyšetření mohl být přítomen i Váš manžel. Pravděpodobně tato skutečnost přispěla k Vašemu rozladění se. Zajisté je Vám známo jako exponované pracovnici v oblasti zdravotnictví, v jaké epidemiologické situaci se momentálně nachází hlavní město Praha.
Limitací počtu osob přítomných při vyšetření v prostorách ambulance chráníme zdraví našich klientek, jakož i našich zaměstnanců.
V každém případě Vás mohu ujistit, že po optimální úpravě reprodukčního čísla charakterizujícího dynamiku pandemie, plánujeme znovu obnovit možnost přítomnosti pro manžele a partnery našich těhotných pacientek.
Musím se ohradit vůči Vaším pocitům, že je nám jedno, s jakými obtížemi k nám pacientky přicházejí. Mohu Vás ujistit , že Vašim obtížím byla věnována náležitá pozornost a stejně mohu potvrdit, že v našem zdravotnickém zařízení používáme výhradně jednorázový spotřební materiál a určitě není nouze o papírové role nebo jednorázové papírové ručníky. Za skutečnost, že gel Vám stékal na kalhoty po vyšetření se Vám omlouváme, ale zároveň doporučujeme přizpůsobovat charakter oblečení nejen ročnímu období, ale i stadiu těhotenství, ve kterém se nacházíte. Zároveň Vás informujeme, že jste při vyšetření nevyužila možnost použití jednorázového oblečení, které poskytujeme na požádání u zdravotní sestry.
Pokud se jedná o způsobilost poskytovatele poskytovat zdravotní péči, mohu Vás ujistit, že profesionální příprava našich zaměstnanců je na nadstandardní úrovni.
Osobně jsem byl přítomen během komunikace naší zdravotní sestry s Vámi, sestřička Vám oznámila, že na základě laboratorního nálezu Vám byl vystaven e recept a nabídla možnost konzultace s lékařem, co jste v dané chvíli odmítla.
Určitě budete jsem mnou souhlasit, že je evidentní rozdíl, mezi oznámením odeslání vystaveného receptu a rozborem diagnostického postupu.
Váš předpoklad o tom, že zaměstnanci záměrně nezvedají telefon je pouze domněnkou, která se nezakládá na pravdě. V případě, že se nedovoláte, náš informační systém Vám nabízí další komunikační možnosti.
Pokud se Vám v našem informačním systému nepodařilo dohledat výsledky, ty se v něm objeví až po validaci lékařem, v případě potřeby poskytujeme našim pacientkám i zaškolení, jak se orientovat v našem informačním systému.
Pokud se jedná o komunikaci s lékařem: každé pacientce jsou zodpovězeny všechny nastolené otázky, ve Vašem případě to byla i informace o laboratorním výsledku s následným vystavením receptu. Z důvodu ochrany údajů o vašem zdraví, nemohu v této chvíli zacházet do podrobností, ale při Vaší osobní návštěvě Vám rád všechno vysvětlím.
MUDr. Marek Krupša

Umístění: Gyn Krup s.r.o. Jiný

Nedoporučuji ani za nic!! Na jeden čas je objednáno X pacientek, takže když jste objednaný na 10, dostanete se na řadu tak v 11... Doktor je velmi nepříjemný a když není po jeho a máte jiný názor, tak jste za špatnou a už s Vámi nechce komunikovat. Nehledě na to, že ani lékařsky nepostupoval, tak jak by měl (potvrzeno od jiného doktora)

Umístění: Gyn Krup s.r.o. Jiný

Mudr. Krupša je podle mého nejen nejlepší gynekolog,ale nejlepší lékař vůbec,kterého jsem kdy poznala. Nejvíc empatický,milý a opravdu velice pečlivý. Byla jsem v jeho péči po dobu mých obou těhotenství,staral se o mě vzdy jako o vlastní. Dokonce jsem ho vybrala i jako operatera pro oba císařské řezy. Oba zákroky proběhly bez jediné komplikace,jizvičku mám tenkou,jako vlásek. A to nemluvím o tom,že pán doktor byl pak za mnou na JIPce,aby se zeptal jak se cítím a volal mi i po propuštění domu.
DOPORUČUJI!!!

Umístění: GynKrup s.r.o. Jiný

Pan doktor mi velice pomohl díky svým zkušenostem, empatií, vstřícností a ochotou. Díky jeho pečlivosti a zkušenostem se nám podařilo s přítelem před 9 lety přirozeně otěhotnět i když to nebylo dle názorů jiných gynekologů možné. Je pečlivý, milý, ochotný vše vysvětlit i po několikaté. To že se někdy stane, že čekáte v čekárně beru jako daň za jeho kvalitní péči i o ostatní pacientky.