Praktický zubní lékař
Božetěchova 105, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pokud bych měl p. Guňku doporučit, tak říkám že rozhodně doporučuji (ovšem s malým ale)
Někdo tady před 13 lety napsal: "Doporučuji, pokud chodíte k tomuto zubaři, chodit zároveň na pravidelné rentgeny, jen tak se bohužel dají včas odhalit kazy pod plombami. Jinak to zjistíte pozdě"
Jelikož jsem se odstěhoval, tuto recenzi píši již po návštěvě nového zubaře. Práci pana Guňky označil za zdařilou. (nicméně rentgen jsem měl teď cca po 3-4 letech a ačkoli mne zuby zatím nebolí, tak jsem tou změnou vlastně zjistil, že tam nějaké kazy mám.
Možná je to tím, že sám rengen (v ordinaci) nemá, jinak ale funguje velmi precizně a profesionálně. Koneckonců, rentgen je něco, co si jako pacienti můžete ohlídat i sami.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Precizní pan doktor, který je moc milý. A sestřička též.

Pan doktor je podle mě opravdový profesionál. Je velmi příjemný a vstřícný, a hlavně velmi precizní - mám od něj krásně udělané bílé plomby, vůbec se to nedá srovnat s bývalým zubařem. K pacientům se chová jako k partnerům, vždy s nimi diskutuje o tom, co je pro ně vhodné, příp. jim doporučí vhodného specialistu. Rozhodně bych neměnila.

Já jsem byl maximálně spokojený. Měl jsem více zubních lékařů,ale myslím,že pan doktor patří k nejlepším.

Pana zubaře hodnotím podprůměrně, souhlasím se všemi zápornými komentáři zde! Jeho výkon je úměrný jeho náladě po vyspání! A zajímavé je, že se zde ztrácejí negativní hodnocení, před časem tady byly, teď už ne! Hmmm, tak se to dělá...

Vždy, když jsem u pana doktora byl, byl jsem velmi spokojený. Velmi příjemné vystupování, profesionální přístup a byl velmi vstřícný a hodný. O hygieně ani nemluvím. Obdivuji zubaře, že i s rukavicemi jsou schopni sahat ostatním lidem do pusy. Až budete hanit některého z Vašich zubařů, zkuste se vcítit do jejich kůže! Není to žádná paráda.

Navštěvuji p. doktora už 4. rok, ale nestalo se mi, že by mě nekvalitně ošetřil. Je citlivý, vstřícný a mám velmi dobré zkušenosti s jeho prací v oblasti protetiky. Přiistěhovala jsem se do Brna z Prahy. Ceny za plomby jsou tam u zubních lékařů mnohem vyšší. Každý rád zaplatí. Pořebujete-li opravit auto či jiné věci, taky platíte, protože to potřebujete mít funkční. Měli by ste pochopit, že i tito lékaři mají provozní náklady, keré nejsou malé při dnešní celkové drahotě. Proto i ta plomba nemůže stát tolik, co za komoušů. Jinak p. doktora vřele doporučuji. Některá vyjádření vyznívají příliš osobně. Naplácat si tady může každý, co chce. Je to jednoduché. Tato hodnocení jsou k ničemu.

Pana doktora doporučuji, je ochotný a spolehlivý. Hodnocení předešlých pacientů ( ? ) je tendenční a nepravdivé. Já lsem nic takového nezažila, jsou to jen pomluvy zřejmě konkurence. . Já ho doporučuji.

Škoda, že to už PAN doktor nezabalil a nejde prodávat párky v rohlíku, udělal by líp... Odhlásil jsem od něho celou rodinu a udělal jsem dobře, manželka kvůli němu přišla o 2 zdravé zuby!!!!! Nedokážu pochopit, jak v dnešní době může být ještě takový lékař!!

Doporučuji, pokud chodíte k tomuto zubaři, chodit zároveň na pravidelné rentgeny, jen tak se bohužel dají včas odhalit kazy pod plombami. Jinak to zjistíte pozdě, až když kaz začne bolet...