Adresa

Božetěchova 105, Brno
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
20 názorů

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je podle mě opravdový profesionál. Je velmi příjemný a vstřícný, a hlavně velmi precizní - mám od něj krásně udělané bílé plomby, vůbec se to nedá srovnat s bývalým zubařem. K pacientům se chová jako k partnerům, vždy s nimi diskutuje o tom, co je pro ně vhodné, příp. jim doporučí vhodného specialistu. Rozhodně bych neměnila.


K
Ověřeny pacient

Dobrý den,
Já jsem byl maximálně spokojený. Měl jsem více zubních lékařů,ale myslím,že pan doktor patří k nejlepším.


K
Ověřeny pacient

Pana zubaře hodnotím podprůměrně, souhlasím se všemi zápornými komentáři zde! Jeho výkon je úměrný jeho náladě po vyspání! A zajímavé je, že se zde ztrácejí negativní hodnocení, před časem tady byly, teď už ne! Hmmm, tak se to dělá...


L

Vždy, když jsem u pana doktora byl, byl jsem velmi spokojený. Velmi příjemné vystupování, profesionální přístup a byl velmi vstřícný a hodný. O hygieně ani nemluvím. Obdivuji zubaře, že i s rukavicemi jsou schopni sahat ostatním lidem do pusy. Až budete hanit některého z Vašich zubařů, zkuste se vcítit do jejich kůže! Není to žádná paráda.


L
Ověřeny pacient

Navštěvuji p. doktora už 4. rok, ale nestalo se mi, že by mě nekvalitně ošetřil. Je citlivý, vstřícný a mám velmi dobré zkušenosti s jeho prací v oblasti protetiky. Přiistěhovala jsem se do Brna z Prahy. Ceny za plomby jsou tam u zubních lékařů mnohem vyšší. Každý rád zaplatí. Pořebujete-li opravit auto či jiné věci, taky platíte, protože to potřebujete mít funkční. Měli by ste pochopit, že i tito lékaři mají provozní náklady, keré nejsou malé při dnešní celkové drahotě. Proto i ta plomba nemůže stát tolik, co za komoušů. Jinak p. doktora vřele doporučuji. Některá vyjádření vyznívají příliš osobně. Naplácat si tady může každý, co chce. Je to jednoduché. Tato hodnocení jsou k ničemu.


P

Pana doktora doporučuji, je ochotný a spolehlivý. Hodnocení předešlých pacientů ( ? ) je tendenční a nepravdivé. Já lsem nic takového nezažila, jsou to jen pomluvy zřejmě konkurence. . Já ho doporučuji.


Ověřeny pacient

Škoda, že to už PAN doktor nezabalil a nejde prodávat párky v rohlíku, udělal by líp... Odhlásil jsem od něho celou rodinu a udělal jsem dobře, manželka kvůli němu přišla o 2 zdravé zuby!!!!! Nedokážu pochopit, jak v dnešní době může být ještě takový lékař!!


Ověřeny pacient

Doporučuji, pokud chodíte k tomuto zubaři, chodit zároveň na pravidelné rentgeny, jen tak se bohužel dají včas odhalit kazy pod plombami. Jinak to zjistíte pozdě, až když kaz začne bolet...


Ověřeny pacient

Nevim, zda to byla nahoda, ale mam podobne zkusenosti jako ostatni zde. Prisla jsem na preventivni kontrolu a pan doktor mi rikal, ze asi mam maly kaz nebo je to skvrna a vyvrta to. Tak to udelal, po case se mi cast plomby odlomila a pod ni kaz zustal, a tak se rozvinul, ze mi malem museli ze zubu tahat nerv.
S nedostatkem hygieny souhlasim. Sla jsem na wc pro pacienty a vypadalo to tam otresne, jak rok necistene, umyvadlo i zachod uplne hnede, desne.
Uz jsem u jineho zubare.


Ověřeny pacient

S práci pana doktora jsem nadmíru spokojená, je spolehlivý, na odborné výši. Není pravda, že je drahý, setkala jsem se s mnoha dražšími lékaři a menší kvalitou. Nesmíme si myslet, že všechno zdravotnictví je zadarmo. To může jen Paroubek s Filipem. Asi mají ještě zdravé zuby.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti