Marek Galas, urolog Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Drobné operační výkony ambulatně +5 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pracoviště disponuje nejnovějším ultrazvukovým přístrojem Mindray DC-40 ks Full HD. Tento přístroj byl zakoupen s přispěním nadace Muži proti rakovi...

• Rakovina prostaty
  • Benigní hyperplazie prostaty

• urologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Chodila jsem k panu doktorovi Galasovi do Berouna, měla jsem vleklé problémy se záněty močového měchýře a zánět ledviny, nekončící trápení. Na jeho doporučení jsem si nechala udělat autovakcínu a zprůchodnění zúžené močové trubice od té doby mám klid :-). Bylo to dost nepříjemné, ale výsledek je vynikající. Jsem MUDR.Galasovi velmi vděčná a už nemusím stále užívat léky a trpět. Mohu ho jen vřele doporučit. Díky Vám pane doktore, jste zlatý člověk.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi spokojená s lidským,citlivým a vstřícným přístupem!!!!!! Vše mi vysvětlil a poradil mi s problémem s kterým jsem za ním přišla.

Pan doktor byl velice milý, ochotný mi vše vysvětlit a jako odborník mi pomohl od problémů které mě dlouhodobě trápily. Sestřička je také velice příjemná . Doporučuji a velice panu doktorovi děkkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I visited Doctor Galas' practice recently (one of his colleagues saw me). I was impressed by the punctuality of the practice, the clarity of the doctor and his explanations to me

Y

U pana doktora jsem byla dnes poprvé, ale byl neuvěřitelně milý, šetrný a vše mi dopodrobna vysvětlil. Líbilo se mi, že je s ním legrace - dost mě to uvolnilo, protože jsem měla z vyšetření strach. Sestřička není ani příjemná, ani nepříjemná. Mám na ní naprosto neutrální názor.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den chci se zeptat mám kamaráda který v dětství přišel o obě varlata měl kýlu která byla zahnisaná v této době bych chtěl mít dítě myslíte že by mohl mít nějakou šanci ? na umělé oplodnění má to cenu jít na spermogram ? Děkuji Hana

Dobrý den, v případě,že je pacient po odstranění obou varlat, je jediná
    možnost potomků za použití cizího dárce.

MUDr. Marek Galas

• Rakovina prostaty