Chodila jsem k panu doktorovi Galasovi do Berouna, měla jsem vleklé problémy se záněty močového měchýře a zánět ledviny, nekončící trápení. Na jeho doporučení jsem si nechala udělat autovakcínu a zprůchodnění zúžené močové trubice od té doby mám klid :-). Bylo to dost nepříjemné, ale výsledek je vynikající. Jsem MUDR.Galasovi velmi vděčná a už nemusím stále užívat léky a trpět. Mohu ho jen vřele doporučit. Díky Vám pane doktore, jste zlatý člověk.

Urologická ambulance (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více

Urologická konzultace + 4 Více

Urologická onkologie

Urologická ambulance (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Urologická konzultace + 5 Více

Sexuologické vyšetření

Pondělí 7:30 – 12:30 13:30-17.00 MUDr. Galas Úterý Středa 7:30 -12:30 objednaní 13:30 – 16:00 objednaní/ope...

• rakovina prostaty
  • benigní hyperplazie prostaty

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi spokojená s lidským,citlivým a vstřícným přístupem!!!!!! Vše mi vysvětlil a poradil mi s problémem s kterým jsem za ním přišla.

Pan doktor byl velice milý, ochotný mi vše vysvětlit a jako odborník mi pomohl od problémů které mě dlouhodobě trápily. Sestřička je také velice příjemná . Doporučuji a velice panu doktorovi děkkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I visited Doctor Galas' practice recently (one of his colleagues saw me). I was impressed by the punctuality of the practice, the clarity of the doctor and his explanations to me

Y

U pana doktora jsem byla dnes poprvé, ale byl neuvěřitelně milý, šetrný a vše mi dopodrobna vysvětlil. Líbilo se mi, že je s ním legrace - dost mě to uvolnilo, protože jsem měla z vyšetření strach. Sestřička není ani příjemná, ani nepříjemná. Mám na ní naprosto neutrální názor.

Drobné operační výkony ambulatně

Urologická konzultace

Urologická onkologie

Y

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Kvůli vysokému močovému reziduu ( až 300 ml ) a zvětšené prostatě mi byla provedena operace prostaty metodou TURP. Před operací mi byl na dobu cca 10 týdnů zaveden katetr, aby před operací došlo k určitému zotavení či zpružnění ochablého močového měchýře.
    Tato opatření snížila močové reziduum, ale pořád je poměrně vysoké ( 100 ml ).
    Dovoluji si Vás požádat o názor, jaké konkrétní možnosti přicházejí v úvahu při léčbě ochablosti močového měchýře ( léky, čaje, cvičení ). Děkuji za odpověď.

MUDr. Marek Galas

• Můj 66-ti letý mentálně postižený bratr prodělal operaci zlomeného krčku, při které mu byl zaveden uro katetr. Od té doby je nechodící,umístěn v domově pro tělesně postižené a katetr má zaveden pernamentně. Téměř neustále má opakované potíže se záněty moč.ústrojí. Na mou námitku, že před operací neměl s močením žádné problémy a že pernamentní katetr je nyní příčinou potíží, mi bylo sděleno, že má potíže s vyprázdněním moč.měchýře /jak se to zjišťuje?/ a bez katetru by došlo ke zhoršení a většímu nebezpečí. zánětu. Od zavedení se to však nezkusilo. K tomu uvádím, že mám otce /91 let/, také 4 roky ležák, také po operaci, katetr nemá a nemá s vyprazdňováním potíže. Nebylo by vhodné to alespoň zkusit, nebo je už pozdě?

MUDr. Marek Galas

• rakovina prostaty